چگونه بیهوشی ماشین آلات می تواند کمک به بیمارستان با یک کمبود

ABC News Corona Virus Health and Science

مقامات با اشاره به بیهوشی ماشین آلات به عنوان یک منبع برای بیمارستان است.

پیش بینی مداوم کمبود ونتیلاتور و ماشین آلات به عنوان coronavirus همچنان به گسترش در سراسر کشور متحده و بیمارستان ها در حال آماده سازی برای تبدیل بیهوشی ماشین آلات برای استفاده در COVID-19 بیماران نیاز به تنفس کمک.

تلاش برای استفاده از گاز بیهوشی ماشین آلات مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا اوایل این هفته می تواند ده ها هزار نفر از اضافی ماشین آلات موجود برای مبارزه با کروناویروس.

مکانیکی, هواکش در چنین کوتاه عرضه در سراسر جهان حمایت انتقادی-بیمار COVID-19 بيمار با کمک به آنها تنفس با استفاده از یک پمپ و یک لوله تنفس به پشتیبانی از ضعف عملکرد ریه.

لحن به ABC در 1 p. m. ET و ABC اخبار زنده در 4 p. m. و هر روز هفته به صورت ویژه پوشش از رمان coronavirus کامل ABC اخبار تیم از جمله آخرین اخبار زمینه و تجزیه و تحلیل.

با استفاده از کامپیوتر مبتنی بر تکنولوژی پیشرفته ترین مدل ها شامل نرم افزار های پیچیده فراهم می کند که پزشکان با بازخورد فوری در یک بیمار تنفس و ریه ظرفیت.

بیهوشی ماشین آلات ساخته شده برای ارائه اکسیژن و گاز مخلوط به محل بیماران تحت بیهوشی در اعمال جراحی اما می تواند اصلاح شود برای کمک به بیماران تلاش برای نفس کشیدن خود را.

“آنها پایه ارائه قطعات تهویه اما آنها فراهم نمی آلارم نظارت و پختگی است که مراقبت ويژه هواکش انجام” تیم مایرز ثبت نام تنفسی درمانگر و کسب و کار رئیس افسر آمریکایی انجمن های تنفسی مراقبت گفت: ABC News.

اما با حدود 150,000 – 200,000 هواکش در ایالات متحده – به مراتب کمتر از یک میلیون دستگاه تنفس است که می تواند مورد نیاز برای درمان coronavirus – بیشتر پایه بیهوشی ماشین آلات می تواند تفاوت در بیمارستان های در حال اجرا پایین در نجات غریق ماشین آلات که در میان موثر ترین ابزار در دسترس برای کمک به شدت بیمار COVID-19 بیماران تلاش برای نفس کشیدن.

“شما باید یک راه حل آماده است که می تواند جبران بخش زیادی از این مشکل بدون نیاز به تکیه بر روی ونتیلاتور تولید کنندگان ramping تا تولید” دکتر Lew کاپلان رئیس جامعه از مراقبتهای پزشکی گفت: ABC News.

دولت فدرال و مقامات به طور فزاینده ای با اشاره به بیهوشی ماشین آلات به عنوان یک منبع برای بیمارستان است.

“ما مصمم چند هفته پیش که دستگاه هایی که بیهوشی استفاده برای جراحی سرپایی را می توان با تغییر یک دریچه بسیار مفید ونتیلاتور,” معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: روزانه COVID-19 نیروی کار مطبوعاتی. “ما به معنای واقعی کلمه باور وجود دارد ده ها هزار نفر از طرفداران که می توان در حال حاضر.”

علاوه بر ماشین آلات به تعویق افتادن اعمال جراحی الکتیو در سراسر کشور کمک کرده است تا به رایگان متخصص بیهوشی و پرستار بیهوشی است که می تواند بهترین عمل آنها دکتر دبورا Birx هماهنگ کننده کاخ سفید coronavirus نیروی کار گفت.

آنچه که در مورد این رمان coronavirus:

 • چگونه آن آغاز شده و چگونه به خودتان محافظت: coronavirus توضیح داد
 • چه باید بکنید اگر شما علائم: علائم کروناویروس
 • پیگیری گسترش در ایالات متحده و در سراسر جهان: coronavirus نقشه
 • “در حال تغییر است که عمل جراحی انتخابی قطعه بیش از یک هفته پیش آزاد است تا مقدار زیادی از منابع اضافی,” او گفت:.

  وجود دارد حدود 70,000 بیهوشی ماشین آلات در ایالات متحده به گفته دکتر جفری فلدمن حضور یک متخصص بیهوشی در بیمارستان کودکان فیلادلفیا که همچنین یک افسر در جامعه آمریکا از بیهوشی – از جمله حدود 30,000 ماشین آلات در سایر تجهیزات پزشکی.

  همراه با بیهوشی ماشین آلات و تکنیک های جدید برای قرار دادن چندین نفر در واحد یک واحد پدید آمده اند به عنوان گزینه های احتمالی برای بیمارستان ها در حال آماده شدن برای درمان افزایش کروناویروس مبتلا به تعداد محدودی از هواکش.

  رژیم صهیونیستی. اندرو کومو در روز پنج شنبه تایید استفاده از اصطلاح split-تهویه در ایالت نیویورک اجازه می دهد تا بیمارستان برای قرار دادن دو نفر در یک ونتیلاتور یک پروتکل توسعه یافته توسط نیویورک پروتستان بیمارستان.

  اما سلامت عمومی جامعه تقسیم شده است در بخش اورژانس روش: یک گروه هفت سازمان پزشکی بیرون آمد و در برابر های هواکش هشدار در بیانیه ای که آن می تواند منجر به “نتایج ضعیف و نرخ مرگ و میر بالا برای همه بیماران cohorted.”

  “این انتقال توجه ما را از چیزهایی که ما می دانیم موثر خواهد بود,” فلدمن گفت: با اشاره به بیهوشی ماشین آلات و کتابچه راهنمای تهویه.

  “وقتی که می آید به گفت:” چگونه من می خواهم به نگه داشتن این بیمار زنده’ همه از بیهوشی ماشین آلات باید قادر به انجام آن است.”

  tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

  Leave a reply

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>