خانه مجموعه به رای DC استقلال به ایجاد واشنگتن داگلاس مشترک المنافع

مجلس نمایندگان تخمگذار زمینه را برای یک برنامه به طور بالقوه انتخابات روز شنبه که با هدف اعطای منطقه کلمبیا استقلال به عنوان دموکرات ها می گویند که این منطقه بیش از 700 ، 000 شهروندان شده است “تندرو” برای بیش از حد طولانی است.

پیش از رای مجلس نانسی پلوسی گفت: دموکرات ها مشغول به کار بودند “برای اصلاح بی عدالتی است.”

“برای بیش از دو قرن ساکنان واشنگتن دی سی منطقه کلمبیا نتوانسته اند حق خود را به شرکت به طور کامل در خود دموکراسی” پلوسی D-کالیفرنیا گفت: در یک کنفرانس خبری در کنگره آمریکا در این منجر به رای دادن. “به جای آنها برخورد شده است بی عدالتی از پرداخت مالیات افتخار خدمت در لباس اعداد بزرگ و کمک به قدرت اقتصادی کشور ما در حالی که در حال رد کامل بهرهمند شدن که حق آنها است.”

سی شهردار موریل Bowser خود نیز وزن در یک کنفرانس مطبوعاتی در دوشنبه گفت که در حالی که ساکنان متولد شدند در منطقه بدون رای آنها “نمی خواهد بمیرد اینجا بدون رای.”

“اجازه دهید به مبارزه علیه گریه می کند که ما بیش از حد لیبرال و یا بیش از حد یا بیش از حد بسیاری از دموکرات” او گفت: دموکرات ها به رای گیری دوباره در ظرف 100 روز اول دولت جدید اگر دموکرات ها برنده کنترل کاخ سفید است.

در حالی که این لایحه بعید است برای تبدیل شدن به قانون داده جمهوریخواهان کنترل سنا دموکرات ها خواست رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل در نظر گرفتن این قانون یک بار در خانه عمل می شود.

“این محرومیت استقلال ناعادلانه است, نابرابر, غیر دموکراتیک و غیر قابل قبول” پلوسی اعلام کرد.

چشم انداز این قانون همچنین به نظر می رسد ترسناک در سطح اجرایی. در مصاحبه ای با نیویورک پست در ماه گذشته رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داد که او را به حق وتو قانون اگر آن را به دفتر بیضی و گفت که منطقه “هرگز یک دولت است.”

“شما معنی ناحیه کلمبیا یک دولت ؟ چرا ؟ بنابراین ما می توانیم دو دموکراتیک تر — سناتور دموکرات و پنج بیشتر اعضای کنگره? هیچ با تشکر از شما. که هرگز اتفاق می افتد,” او گفت: در آن زمان.

در روز پنج شنبه, خانه, رهبر اکثریت Steny Hoyer به شدت تحت فشار قرار دادند در مفهوم آوردن فرض تعصب به بحث و گفتگو شد.

“آلاسکا و هاوایی معرفی شدند به اتحادیه در همان سال و تقریبا همه در واشنگتن بر این باور است که آلاسکا خواهد بود یک دولت دموکراتیک و معتقد بودند که در هاوایی خواهد بود دولت جمهوری — مخالف است درست است” هویر گفت.

“قانون اساسی تدوین کنندگان, the Federalist Papers هیچ کس تصور می کردند که متحده خواهد بود اذعان کرد بر اساس سیاست خود را به جای آنها خواهد بود بستری در قضیه اساسی شهروندی خود به عنوان آمریکایی ها و در نظر گرفتن دیگر غیر وابسته اقلام در رای گیری سازمان ملل متحد-آمریکا,” او اضافه شده است.

این لایحه را به دست آورد 220 cosponsors و دستکاری شده توسط دی سی, غیر-رای گیری نماینده النور هولمز نورتون که در 15 دوره حضور در این منطقه است. این قانون به درستی اختصاص شماره قبض H. R. 51 و اعتراف ایالت “واشنگتن داگلاس مشترک المنافع” را به عنوان اتحادیه 51 دولت نقاشی جدید خود را با نام از رئیس جمهور جورج واشنگتن Virginian و طرفدار الغای برده داری فردریک داگلاس بود که از مریلند.

مرزهای پیشنهادی دولت جدید شامل خواهد بود که منطقه مسکونی و کسب و کار مناطق را رد فدرال بناهای تاریخی, کاخ سفید, کنگره, ساختمان دیوان عالی ایالات متحده ساختمان فدرال اجرایی تقنینی و قضایی در ساختمان های اداری که در نزدیکی بازار ملی و کنگره. کسانی که در مناطق محروم پس از آن که در خدمت به عنوان منطقه کلمبیا و خواهد ماند و تحت فدرال نظارت.

“برای اولین بار استقلال را پایان دادن به قدیمی ترین ما شعار:” مالیات بدون نمایندگی,'” هولمز نورتون D-سی گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی اخیر. “به تاج و تخت است که انکار سی ساکنان پرداخت بالاترین فدرال مالیات سرانه و بدون مساوی نمایندگی. در آینده در این قرن سوم ملت ما این استقلال به معنی خیلی بیشتر به ما از دلار و سنت است. استقلال بی بها است. استقلال اطمینان را می دهد که زندگی در کشور ما سرمایه است که در مورد غرور نه تعصب.”

Hoyer نیز به تازگی گفت که رهبران تصمیم به قرار دادن و اندازه گیری در طبقه بعد از منطقه تحت درمان به عنوان یک قلمرو در مراقبت عمل می کنند ارائه شده است که رهایی از COVID-19 همه گیر و همچنین پس از فدرال نیروهای نظامی برای سرکوب اعتراضات در پی جورج فلوید را کشتن. دوگانه بحران های رو به ملت بودند مرکب در پایتخت کشور که در آن مردم از رنگ شامل اکثریت جمعیت.

“اگر دی سی شد و دولت آن را نمی تواند shortchanged به عنوان آن را تحت مراقبت عمل می کنند و ساکنان آن خواهد بود محافظت از این نوع از نقض حقوق مدنی ما در میدان لافایت همه برای این هدف از یک عکس, op” Hoyer, D-Md., به تازگی استدلال کرد. “این فقط یک موضوع محلی حکومت و انصاف. آن است که عمده حقوق مدنی موضوع به عنوان به خوبی.”

سی را بدون حق رأي “سایه سناتور” پل اشتراوس تکرار آن احساسات را در مصاحبه با ABC News. اشتراوس نیز اشاره کرد که در حال حاضر بدنام لحظه ای که در آن پلیس تقویت شده توسط گارد ملی نیروهای زور و اجبار به عقب رانده معترضان در برابر کاخ سفید در اوایل این ماه در تلاش برای روشن شدن راه را برای مغلوب ساختن پیشی جستن به بازدید از یک نزدیکی کلیسای تاریخی ایجاد شده و افزایش ضرورت برای استقلال حمایت در حالی که قرار دادن یک نور افکن در منطقه را عدم بازنمودی استقلال.

“تفاوت بین واشنگتن که در آن رئیس جمهور می توانید صدای جیر جیر در مورد تمایل به ارسال نیروهای نظامی و واشنگتن که در آن او فقط می تواند کشتی آنها در این است که ما لازم نیست که یک فرماندار از آنجا که ما یک دولت” استراوس گفت.

در این منطقه برخی از قدرت محلی تحت “صفحه اصلی قانون” بود که توسط کنگره تصویب در سال 1973. قانون کمک های مالی به ساکنان واشنگتن توانایی مدیریت امور با انتخاب یک شهردار و اعضای شورای شهر اما به نهایی نظارت از ناحیه قوانین و بودجه به کنگره است. طرفداران دی سی استقلال می گویند بازنمودی ناکافی بودن “صفحه اصلی قانون” برجسته شد در پی اخیر نزول هزار نفر از ملی Guardsmen فدرال و ماموران اجرای قانون در این کشور هیچ یک از آنها درخواست شد که در این شهر بالاترین مقام شهردار Bowser خود که او نیز تا به حال هیچ نظارت از آنها را هنگامی که آنها وارد شدند. هیچ یک از شد ملی Guardsmen فدرال و ماموران اجرای دستور داده شد به شهر و مدیریت جنبش خود را شامل نیست Bowser خود.

“مردم [بودند] به دنبال در فدرال آمريکا در گوشه و کنار خیابان و نه فقط در مقابل کاخ سفید و یا یک بنای یادبود ملی اما […] در مکان های که در آن ساختمان هستند” استراوس گفت: از لحظه ای در یک مصاحبه با ABC News. “مردم فکر می کنم ما در برخی از نوع فدرال پارک با جاذبه و سرگرم کننده نمایشگاه برای دیدن و سپس در شب همه به خانه می رود به بخشی از ایالات متحده است. ما باید یک جامعه پر جنب و جوش در اینجا آنجا که هیچ ربطی به دولت فدرال است.”

که تصور می ایستد در تقابل با یک صدای جیر جیر اخیر از جمهوری خواه تگزاس در کنگره کوین بردی که به نظر می رسید به تلفیق این منطقه با تمامیت ملت و دولت با یادآوری میکند که سی استقلال خواهد بود معادل دادن “‘بزرگ’ دولت خود را دولت است.”

“آیا کسی باور به واشنگتن بیشتر قدرت در واشنگتن را تا کنون کمک به مالیات دهندگان زحمتکش در سراسر امریکا ؟ البته نه” بردی توییتی پنج شنبه.

با توجه به اطلاعات وارد شده توسط Intuit Turbotax در سال 2019 سال مالی تنها هفت متحده-از جمله کالیفرنیا و هاوایی, اورگان, مینه سوتا, آیووا, نیوجرسی و ورمونت — تا به حال بالاتر از نرخ مالیات بر درآمد از آن از واشنگتن که در آن بسیاری از ساکنان خرس “مالیات بدون نمایندگی” پلاک شعارها در اتومبیل های خود را.

“ساکنان منطقه کلمبیا که عمدتا مردم از رنگ پرداخت بیشتر مالیات سرانه بیش از هر دولتی در این کشور و در عین حال عدم [آنها] سناتور ایالات متحده آمریکا و کامل رای گیری از اعضای مجلس نمایندگان ایالات متحده گفت:” Vanita گوپتا رئیس جمهور و مدیر عامل رهبری کنفرانس مدنی و حقوق بشر در طول پنج شنبه تلفنی.

“سی دارای بیش از 700 ، 000 ساکنان و یک جمعیت بزرگتر از جمعیت در ورمونت و وایومینگ و در عین حال برای صدها سال بوده است را رد کامل نمایندگی سیاسی ما مقننه از دولت” او افزود: در حالی که اشاره کرد که عدم استقلال ایجاد یک “کلاس دوم تابعیت” برای منطقه و ساکنان.

بدون استقلال و پر کنگره نمایندگی گوپتا می گوید: “همه حقوق دیگر واقعا گمراه کننده است.”

برخی از مقامات اشاره کرده اند که فقدان کامل نمایندگی سیاسی در تضاد کشور-تبلیغ فلسفی هویت در جهان به عنوان چراغ دموکراسی است. تشکر. کارولین Maloney که به عنوان صندلی از خانه کمیته نظارت و اصلاحات و پشتیبانی از H. R. 51 اشاره کرد که ناهماهنگی در بیانیه ای در اوایل این ماه گفت که ایالات متحده “تنها دموکراتیک ملت بر روی زمین است که هنوز هم انکار می کند حق رای به ساکنان پایتخت آن شهر”.

“طنز مودب کلمه برای آن” دی سی به ایالت استراوس می گوید. “این فقط طنز آن را یک توهین است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>