خانه پنل ریپ ولز فارگو به عنوان “بی پروا” و تمایلی به جلوگیری از آسیب رساندن به مشتریان خود

قانونگذاران متهم Wells Fargo & Co. از عدم تطابق با مقررات سفارشات در یک داغدار گزارش روز شنبه و گفت: این بانک به شمار یک خطر عمده برای مصرف کنندگان است.

ایالات متحده در کمیته خدمات مالی مجلس با انتشار گزارش خود در سال یافته به بانک اواخر روز چهارشنبه پیش از برنامه ریزی جلسات با رئیس اجرایی چارلز Scharf و رئیس بتسی دوک در هفته آینده.

ولز فارگو WFC +2.15% است “بی پروا megabank با بی اثر مدیره و مدیریت است که به نمایش گذاشته شده است فاحش الگوی مصرف کننده نقض” Rep. ماکسین واترز D-کالیفرنیا گفت: در بیانیه ای همراه با گزارش. “ولز فارگو به وضوح نشان از عدم تمایل و عدم توانایی در جلوگیری از آسیب رساندن به مشتریان خود است.”

“پتانسیل گسترده مصرف کننده سوء استفاده همچنان در ولز فارگو” در این گزارش است.

ولز فارگو شده است درگیر در تعدادی از رسوایی در سال های اخیر از جمله باز کردن میلیون ها نفر از حساب مشتری بدون اجازه, شارژ غیر قانونی و هزینه های شارژ برای مشتریان غیر ضروری خودرو-بیمه پرداخت. تعدادی از رضایت سفارشات در محل قرار داده شد پس از رسوایی.

در فوریه ولز فارگو موافقت به پرداخت 3 میلیارد دلار برای حل و فصل وزارت دادگستری و کمیسیون بورس و اوراق بهادار, تحقیق در مورد بانک شیوه های فروش. Sharf در آن زمان گفت که این بانک سابق فرهنگ بود “قابل سرزنش و کاملا مغایر با ارزش که در آن ولز فارگو ساخته شده بود” و وعده داده شده به ارتکاب “تمام منابع لازم برای اطمینان حاصل شود که هیچ چیز مانند این اتفاق می افتد دوباره.” ماه گذشته بانک حل و فصل جداگانه SEC بررسی برای $35 میلیون که اتهام آن به فروش می رسد خطرناک ETFs به مشتریان.

این گزارش در بر داشت ولز فارگو “در ادامه به تلاش برای اجرای موثر مدیریت ریسک و بازسازی برنامه های” و گفت: مدیریت شده است قادر به تغییر فرهنگ سازمانی آن است. “مدیریت بارها و بارها شکست خورده اند نشان می دهد که این بانک می تواند به ایجاد یک انطباق زیرساخت های مدیریت قادر به جلوگیری از مصرف کننده رسیده است.”

تشکر. Al, سبز, D-تگزاس در بیانیه ای گفت که این گزارش در بر داشت رگولاتور برای سال موفق به برگزاری این بانک پاسخگو باشد. “این گزارش نشان می دهد که نه تنها ولز فارگو است که عدم تطابق با شرایط چندین موافقت نامه حل و فصل قدمت آن به سال 2016 و 2018 اما همچنین که ما تنظیم کننده فدرال را به سادگی موفق به اجرای این توافق نامه با وجود داشتن ابزار کافی و مقامات تحت قوانین موجود به انجام,” او گفت:.

این گزارش گفت: اسناد داخلی نشان داد که “بیش از حد اغلب بانک متمرکز بر سود و خروج از رگولاتور’ رضایت سفارشات به جای رفع این بانک دیرینه انطباق مدیریت ضعف است.”

این گزارش همچنین متهم سابق مدیر عامل تیم اسلوان دادن “نادرست و گمراه کننده و شهادت به کنگره” سال گذشته است.

این کمیته گفت: این توصیه است که تنظیم کننده مجبور به عمل در برابر “recidivist megabanks” که به انجام مصرفی نقض تقویت رگولاتور’ اقتدار و تخته’ مسئولیت پذیری و عبور از “بانک کارگران لایحه حقوق” که تقویت whistlebower حمایت جلوگیری از عدم افشای توافق و اطمینان از آموزش برای انطباق با قوانین حمایت از مصرف کننده در میان چیزهای دیگر.

ولز فارگو سهام را 23 درصد سال تا به امروز نسبت به S&P 500 SPX +4.22% 3 درصد کاهش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>