خانه دموکرات سوال مغلوب ساختن پیشی جستن معامله در هواکش

ارشد آمریکا خواستار اطلاعات بیشتر در مورد آنچه آنها می گویند یک توافق بد برای آمریکا مالیات دهندگان زده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه مربوط به هواکش.

در نامه ای به وزیر امور خارجه مایک Pompeo دموکراتیک صندلی گفت: آنها “ابراز نگرانی کردند” که مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی موافقت به ارائه 200 هواکش به روسیه برای رایگان — پس از پرداخت $659,283 به مسکو به صورت جداگانه کمک های روسیه به حمل و نقل که شامل 45 هواکش بعد تلقی توانایی جهش به طور مداوم.

ABC اخبار اولین گزارش از جزئیات این هواپیمای باری از جمله روسیه فاکتور و نگرانی های ابراز خصوصی توسط مقامات ایالات متحده در آن زمان که 45 هواکش شامل پردازنده ممکن است “ولتاژ مربوط به” مسائل.

روسیه هواکش شده اند استفاده می شود در ایالات متحده در بیمارستان باقی می ماند و در ذخیره سازی.

“این غلط گیری اتلاف میلیون ها نفر از آمریکا مالیات دهندگان دلار تضعیف سیاست خارجی و امنیت ملی منافع و مختل ملت ما توانایی برای مبارزه با کروناویروس بحران” نوشت دموکراتیک صندلی از جمله Rep. کارولین Maloney, D-n. y. که مسئول نظارت بر مجلس نظارت و کمیته اصلاحات و الیوت انگل D-n. y. که مسئول نظارت بر کمیته روابط خارجی مجلس.

امضای این نامه بودند بالا دموکرات نظارت دولت در بخش بودجه و خانه-led تحقیقات به کروناویروس بحران است. در علاوه بر این به Maloney و انگل نامه ای نیز امضا شد توسط Nita Lowey نیویورک, رئیس مجلس تخصیص بودجه; Rep. جیمز Clyburn از کارولینای جنوبی, رئیس انتخاب فرعی در coronavirus; و استفان لینچ ماساچوست امنیت ملی فرعی صندلی در خانه نظارت و اصلاحات است.

وزارت امور خارجه و سازمان مدیریت اضطراری فدرال نمی ارائه هر گونه اظهار نظر در مورد این نامه و گفته اند که آیا ایالات متحده ممکن است دریافت تخفیف در روسیه کمک لایحه در حال حاضر که آمریکا موافقت کرده است به ارسال 200 هواکش راه خود را.

یک منبع آشنا با این محموله گفت: این محموله پرواز نمی شد یک تعویض و دو محموله در نظر گرفته شد نامربوط. این فرد صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود به این دلیل که آنها مجاز به صحبت های عمومی.

لحن به ABC در 1 p. m. ET و ABC اخبار زنده در 4 p. m. و هر روز هفته به صورت ویژه پوشش از رمان coronavirus کامل ABC اخبار تیم از جمله آخرین اخبار زمینه و تجزیه و تحلیل.

در اوایل بهار امسال به عنوان سنبله از coronavirus موارد باعث ترس از یک کمبود در نیویورک و نیوجرسی پوتین ارائه شده برای قرار دادن ایالات متحده به کمک حمل و نقل است.

آوریل 1 پرواز باری که فرود آمد در شهر نیویورک جان اف کندی فرودگاه شامل هزاران قطعه از تجهیزات به طور معمول مورد استفاده توسط بیمارستان ها از جمله جنگ شیمیایی-سبک ماسک گاز خانگی و تمیز کردن دستکش و همچنین 45 هواکش و هزاران نفر از دستکش های جراحی و پزشکی, پوشاک و ضد عفونی کننده بسته است.

“این یک حرکت خوب از طرف رئیس جمهور پوتین و من می تواند داشته باشد گفت: “نه متشکرم” یا من می تواند داشته باشد گفت: “متشکرم” و آن را بزرگ هواپیما بسیار بالا-کیفیت لوازم پزشکی و به من گفت: “من شما را از آن,'” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: مارس 2.

نیویورک و نیوجرسی زخم بازگشت روسیه هواکش به فدرال ذخایر پس از گزارش که چند coronavirus بیماران در سن پترزبورگ شدند, کشته در آتش سوزی مربوط به پربار هواکش.

“از فراوانی احتیاط کشورهای در حال بازگشت از هواکش به FEMA” سخنگوی گفت: در بیانیه منتشر شده در اوایل این ماه. “نتیجه گیری(ع) از تحقیقات در حال انجام توسط مقامات روسی به آتش در سن پترزبورگ کمک خواهد کرد که اطلاع رسانی در تصمیم گیری ما در مورد هر گونه آینده استفاده از هواکش.”

پس از آن وزارت امور خارجه موافقت کرده است به ارسال 200 هواکش به روسیه که سومین شماره از موارد COVID-19 در جهان است. اولین دسته از 50 هواکش تحویل داده شد در مارس 21, با یکی دیگر از 150 هواکش رود به کشتی هفته آینده به گفته یک مقام ارشد دولت رسمی.

این پنکه در حال تولید توسط Vyaire پزشکی در کالیفرنیا و اهدا به Pirogov ملی پزشکی و جراحی در مرکز مسکو.

روسیه تنها نیست. آمریکا موافقت کرده است به ارائه بیش از 15000 هواکش به بیش از 60 کشور جهان از جمله در اروپا است.

دموکرات ها نیز سوال که چرا آمریکا خواهد خرید هواکش تولید شده توسط یک شرکت تابعه از یک شرکت در حال حاضر تحت تحریم های ایالات متحده به عنوان یک نتیجه از مسکو 2014 تجاوز علیه اوکراین است.

با توجه به وزارت کشور برای تامین در آمد از سرمایه گذاری مستقیم صندوق — روسیه و ثروت صندوق بود که تحریم وزارت خزانه داری در ماه ژوئن 2015 به عنوان بخشی از تحریم مجازات روسیه برای الحاق کریمه از اوکراین است.

همچنین حداقل در برخی از دستگاه تهویه مصنوعی ساخته شد سیبری کارخانه که متعلق به دولت روسیه شرکت تحریم شده توسط آمریکا بیش از تهاجم روسیه به اوکراین در سال 2014.

تحریم روسیه سرمایه گذاری مستقیم صندوق اعمال نمی به تجهیزات پزشکی و لوازم.

ABC News’ بن Gittleson کمک به این گزارش.

آنچه که در مورد coronavirus:

  • چگونه آن آغاز شده و چگونه به خودتان محافظت: Coronavirus توضیح داد
  • چه باید بکنید اگر شما علائم: علائم کروناویروس
  • پیگیری گسترش در آمریکا و در سراسر جهان: Coronavirus نقشه
  • tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

    Leave a reply

    You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>