آمریکا دموکراسی و تغییر قوانین اجازه می دهد تا پروکسی رای گیری در میان coronavirus همه گیر

در یک گزارش جدید, خانه, قوانین رئیس جیم مک گاورن پیشنهاد یک راه حل به نگرانی اعضای کنگره باید در مورد حضور فیزیکی نیاز به رای گیری در مجلس نمایندگان: نماینده رای گیری.

در حالی که وجود داشته است و هر دو حزب خواستار در هفته های اخیر به کنگره برای اتخاذ دور رای گیری دموکرات مشاهده پروکسی رای گیری به عنوان بهترین گزینه برای اعضا — استدلال وجود سابقه در سطح کمیته در مجلس نمایندگان و مجلس سنا.

لحن به ABC در 1 p. m. ET و ABC اخبار زنده در 4 p. m. و هر روز هفته به صورت ویژه پوشش از رمان coronavirus کامل ABC اخبار تیم از جمله آخرین اخبار زمینه و تجزیه و تحلیل.

در یک عزیز همکار نامه ارسال شده از اواخر دوشنبه شب McGovern تاکید کرد که بهترین گزینه خواهد بود اقدام تحت قوانین فعلی با اتفاق آراء موافقت و یا صدای آرا.

“واضح است که سریعترین و به احتمال زیاد بهترین راه رو به جلو است برای کنگره به تصویب است که اندازه گیری به اتفاق آراء موافقت و یا با صدای رای” او اشاره می کند. “کوتاه است که وجود دارد چند دشوار گزینه های که ما می توانیم با استفاده از به عنوان مشخص شده در ضمیمه گزارش است.”

در این گزارش قوانین کمیته پیشنهاد تغییر قوانین خانه به اجازه پروکسی رای گیری در مجلس نمایندگان است.

“اگر توافق جهانی رسیده است یک زمان محدود تغییر مانند افزایش به اتفاق آراء موافقت و یا پروکسی رای گیری می تواند به تصویب رسید برای کمک به خانه تابع” McGovern گزارش نشان می دهد. “در حال حاضر هیچ راه حل مناسبی برای اجازه می دهد وجود ندارد و اعضا برای رای دادن بر روی زمین است. اما پروکسی رای گیری است به احتمال زیاد بهترین گزینه های موجود تحت شرایط است.”

تغییر قوانین خانه

پروکسی رای گیری نیز نیاز به تغییر قوانین-و مسلما ایران خرید. بدون جمهوریخواه رضایت کاربران هنوز هم به بازگشت به رأی قوانین تغییر در این خانه اتاق.

McGovern گزارش همچنین هشدار می دهد در برابر مشکلات ناشی از راه دور رای گیری. با کنترل از راه دور رای گیری اولیه در نظر گرفتن اعضای نگرانی در مورد قانون اساسی که باعث می شود منابع خاص به کنگره ملاقات حضوری با اعضای مورد نیاز برای حضور و غیاب و زبان مورد کشیدن وجود ندارد و اعضای اتاق برای تشکیل یک حد نصاب. روشن است که تدوین کنندگان تا به حال یک چشم انداز است که پشتیبانی از حضور فیزیکی و هیچ مدرکی وجود ندارد که آنها همیشه فکر هر چیزی شبیه به کنترل از راه دور رای گیری در سپیده دم از جمهوری.

“از راه دور رای گیری — در علاوه بر این به رو لجستیکی و چالشهای امنیتی — است که تست نشده قانون اساسی است و هیچ سابقه برای استفاده از آن در کنگره است. با استفاده از این فرایند به تصویب قانون می تواند اجرا خطر از قانون که در دادگاه به چالش کشیده به عنوان مثال با یک گروه مخالف قانون” در این گزارش آمده.

این گزارش همچنین نشان می دهد که این خانه می تواند پیاده سازی پروکسی رای گیری که در آن یک عضو غایب می دهد در حال حاضر عضو پروکسی خود را به بازیگران واقعی رای آنها را برای یک مدت مقرر از زمان اشاره کرد و قانونگذاران در ایالت اوکلاهما و پنسیلوانیا که در حال اجرای پروکسی رای گیری برای مدت زمان COVID-19 بیماری همه گیر.

McGovern جانباز کنگره — خدمت به عنوان یک نماینده از سال 1997 و به عنوان یک کنگره دستیار از سال 1981. با توجه به گردش سریع در کنگره که در آن حدود 20-25 ٪ از بدن تغییرات در هر دو سال در واقع وجود ندارد بسیاری از کاربران که در حال حاضر در طول یک بحث در اطراف از راه دور رای گیری پس از 9/11 حملات تروریستی است. در حال حاضر وجود دارد افزود موانع مانند نرم و سایبری رسوخ است که ایجاد هرگونه سوال در مورد یکپارچگی و امنیت رای گیری از راه دور.

در حال همه گیر بخش امنیت و بهداشت و خدمات انسانی روبرو هستند چالش های جلوگیری از حمله هکرها-و ترس از این است که باز کردن قوه مقننه را از راه دور رول تماس آرا را به ایجاد یکی دیگر از آسیب پذیری.

McGovern معتقد است proxy voting سابقه در کمیته های پاک راه اجازه می دهد تا آن را در کف خانه و حذف آسیب پذیری ایجاد شده توسط کنترل از راه دور رای گیری.

“اما در خانه آن را می تواند بالا بردن برخی از همان قانون اساسی سوالات به عنوان کنترل از راه دور رای گیری-یعنی اینکه یک عضو باید از لحاظ جسمی در حال حاضر در اتاق به رای” در این گزارش تصدیق میکند. “اما بسیاری از محققان استدلال می کنند که این خانه دارای حق تعیین قوانین خاص خود را دارد و که دادگاه خواهد بود و بعید است به زیر سوال می روند خانه استفاده می شود به تصویب یک لایحه اگر خانه تعیین می شود که آن را در چارچوب قوانین خانه. و بر خلاف دور رای گیری, نماینده, رای گیری دارای یک پایه و اساس در مجلس سنت است و نه همراه با همان امنیت و فن آوری نگرانی است.”

دموکرات ها در حال برگزاری یک جلسه کنفرانس در ساعت 2 بعد از ظهر روز شنبه که در آن مک گاورن را پیشنهاد یا 30 یا 60 روز در آن خانه می تواند رای در قوانین مربوط به COVID-19 پاسخ اگر چه قوانین تغییر می تواند تمدید شود, اگر این بیماری همه گیر در drags دیگر.

این هنوز هم می دهد اعضای این گزینه از نمایش در فرد رای دهند اگر می خواهید, اما اجازه می دهد تا کاربران محسوب می شود بدون اینکه در واقع وجود دارد.

چگونه کار می کند ؟

هر عضو که نمی خواهید به خطر شخصا حضور یک رای می تواند با پر کردن یک فرم و آن را به دیگری بدهد یک عضو کنگره به گزارش رای خود را در قانون برای COVID-19 پاسخ. برای مثال در کنگره کتی پورتر یک طرفدار قوی از راه دور رای گیری می تواند به او اجازه کتبی به عضو دیگری از بازیگران به او رای توسط پروکسی.

این خواهد بود یک رای است که ثبت شده است در کف خانه و شمارش به سمت و یا در برابر عبور نمی کند و به سادگی وارد شده به رکورد کنگره برای آنها چگونه خواهد رای داده اند تا به حال آنها شده است وجود دارد به عنوان بسیاری از کاربران را در حال حاضر زمانی که آنها دست به یک رای.

یکی از مهم توجه داشته باشید — این است که هرگز انجام شده است در کف خانه قبل و پروکسی رای گیری در خانه کمیته ها شده است انجام می شود چندین جلسه کنگره یا نه.

رهبران دموکرات باید یک هدف پیدا کردن یک خوش طعم تعادل برای یک سیستم که در آن اعضای که قادر به بازگشت چرا که آنها قرنطینه و یا نمی خواهید به بازگشت به علت نگرانی در مورد سلامت خود را.

پیشنهاد برای تغییر آراء رضایت قوانین

نیز وجود دارد یک پیشنهاد در این گزارش به تغییر اعتراض به اتفاق آرا موافقت درخواست — اطمینان حاصل کرد که یک عضو نمی شی به چیزی دیگر 434 اعضای مجلس می خواهم به انجام است. این تغییر نیاز به شماره های مختلف — آن است که آیا دو یا پنج عضو به شی.

“خانه می تواند قطعنامه ای بیان کرد که برای یک مدت مقرر از زمان تعداد اعضای مورد نیاز برای اعتراض به اتفاق آرا موافقت درخواست افزایش به یک شماره خاص” در این گزارش آمده. “مزایای استفاده: این امر جلوگیری از یک عضو یا گروهی از اعضا از انحراف بحرانی قوانین است که به طور گسترده پشتیبانی توسط اعضای خانه است. خانه دستورالعمل های جاری نیاز به ترخیص کالا از گمرک توسط هر دو leaderships به احتمال زیاد نیاز به در محل باقی می ماند. معایب: اعضای که غالبا مخالف با اکثریت خانه ممکن است اعتراض به این تغییر; بنابراین آن می تواند نیاز به یک ثبت رای برای آن اتخاذ خواهد کرد.”

چرا از راه دور رای گیری عملی نیست

حد نصاب تاسیس شده است با داشتن اکثریت اعضای کل خانه در اتاق. چگونه می تواند که توان از راه دور? حقوق اقلیت ها خواهد بود eviscerated. چگونه یک عضو شی به هر اتفاق آرا موافقت درخواست و یا درخواست تجدید نظر در حکم صندلی را حرکت به پیمان و یا هر تعداد دیگر از رویه حرکت کنید ؟

وجود دارد بیشتر به وضع از مصاحبه یک بله یا نه در حال حاضر رای بدهند. چگونه خواهد بحث طبقه کار می کند ؟ کنگره در حال حاضر در حال تلاش برای کشف کردن که چگونه به کار کارکنان از راه دور بر روی لپ تاپ. آن را بیشتر با تکنولوژی زرنگ و دانا موسسه در واشنگتن است. آنها در حال رفتن برای ورود به یک ویدئو کنفرانس و 435 صفحه نمایش های ویدئویی برای انجام کسب و کار کنگره است.

تنظیمات دیگر خانه می تواند در نظر

به عنوان رهبر اکثریت Steny Hoyer توضیح داد: در طول یک قلم و پد جلسه توجیهی با خبرنگاران در اوایل این ماه به منظور پایبندی به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه علیه نشست گروه بزرگی از خانه نیز می تواند در حفظ و رای باز کمی دیگر و اعضای آمدن به اتاق در گروه های کوچک.

این می تواند انجام شود بدون تغییر قوانین خانه را تضمین می کند اما شما لازم نیست که 500 نفر در طبقه همه در یک بار. عضو می تواند سازماندهی توسط خود دولت و یا حتی در اول آمده, بر اساس اولین خدمت کرده. گسترش زمان رای کاری آسان است و نیازی به تغییر قوانین.

آنچه که در مورد کوروناویروس:

  • چگونه آن آغاز شده و چگونه به خودتان محافظت: coronavirus توضیح داد
  • چه باید بکنید اگر شما علائم: علائم کروناویروس
  • پیگیری گسترش در ایالات متحده و در سراسر جهان: coronavirus نقشه
  • tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

    Leave a reply

    You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>