هتل ها در آلمان به تدریج به کسب و کار

آلمان برطرف coronavirus محدودیت هتل ها در برخی از کشورهای در حال شروع به بازگشایی شده است. اما بهداشت قوانین اغلب در محل باقی می ماند و صاحبان هتل هنوز هم انتظار زیان های بزرگ.

هتل ها در پایتخت آلمان برلین, اطراف ایالت براندنبورگ و شمال غربی ایالت نیدرزاکسن بازگشایی در روز دوشنبه به عنوان محدودیت های اعمال شده برای جلوگیری از گسترش این coronavirus به تدریج سست در سراسر کشور است.

کشورهای دیگر به دنبال در این دوره از هفته است.

بیشتر بخوانید: پزشکان آلمانی هشدار می دهند از موج دوم پیش از فصل تعطیلات

اما برخی از قوانین باقی می ماند, با شمال شرقی ایالت مکلنبورگ-فورپومن برای مثال محدود کردن هتل ها به 60 درصد از ظرفیت.

دولت که تا به حال هیچ تایید coronavirus عفونت به مدت پنج روز است که در حال حاضر اجازه می دهد بازدید کنندگان از کشورهای دیگر به اقامت در آنها را پس از باز کردن آنها تنها به مردم در هفته گذشته. در این حالت و چند تن دیگر از کارکنان مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن ماسک. نیدرزاکسن نیز اجازه می دهد هتل ظرفیت به بیش از 60 ٪ است.

یک دولت پس از دیگری

مرکز ایالت زاکسن-آنهالت در کشور نخواهد بود باز هتل به بازدید کنندگان از خارج از کشور تا پنج شنبه. در جنوب غربی ایالت بادن-وورتمبرگ در انتظار است تا روز شنبه برای بازگشایی هتل و جنوب ایالت باواریا تا شنبه.

ادامه مطلب: اسپانیا برای بازگشایی به گردشگران خارجی از جولای

آلمان فدرال سیستم به این معنی است که فرد متحده می تواند برای خود تصمیم بگیرند که چه زمانی و چگونه به آرامش محدودیت اگر چه دولت در برلین در تلاش است تا تشویق یک پاسخ یکنواخت در سراسر کشور است.

زیان بزرگی در درآمد هستند به احتمال زیاد به عنوان یک نتیجه از coronavirus محدودیت با بررسی های باواریا hotelier انجمن Dehoga بایرن نشان می دهد که صاحبان هتل انتظار 57 درصد کاهش در درآمد در سال 2020 است.DW می فرستد یک انتخاب روزانه از اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>