‘ظروف سرباز یا مسافر داغ’: کسب و کارهای کوچک در محاصره مشکلات گرفتن coronavirus وام

واشنگتن — مایکل Shemtov تلاش برای حفظ کافه کوچک خود را در چارلستون کارولینای جنوبی شناور. او در حال حاضر توقیف نه از رستوران خود را در آن ایالت و ایالت تنسی در میان مالی خرید اینترنتی از بیماری همه گیر کوروناویروس با مجموع 300 کارکنان در حال حاضر از کار از طریق هیچ گسل از خود را.

برای Shemtov است که در حال حاضر به یک اسکلت خدمه از 10 نفر از کارکنان در روزانه و تلاش برای نگه داشتن در گرفتن وام از دولت فدرال جدید 350 $میلیارد دلار دولت حمایت های کم بهره وام برنامه شناخته شده به عنوان چک Protection Program (PPP) به معنای تفاوت میان مرگ و زندگی برای کسب و کار خود یک روحیۀ تکرار نمرات کسب و کارهای کوچک در سراسر کشور که صاحبان صحبت با ABC News.

تا کنون این برنامه اجرای سریع شده است گرفتار مشکلات خروج از بسته های پول در کسب و کارهای کوچک در تلو تلو خوردن. و صنعت تخمین می زند که نیمی از کسب و کارهای کوچک می تواند از کسب و کار در دو ماه و یک سوم دیگر در سه تا شش ماه با توجه به فدراسیون ملی کسب و کار مستقل (NFIB).

“من یک ایمیل از یک بانک گفت که وجود دارد 42,000 افرادی که امضا کرده اند تا به مطلع می شود زمانی که برنامه باز خواهد شد” Shemtov گفت: ABC News. “بنابراین آنچه که ما را داغ در ظروف سرباز یا مسافر است که تکان دهنده با توجه به بازیکنان درگیر است. من فکر می کنم این همه خوبی نیت اما من فکر می کنم تلاش برای قرار دادن از طریق یک 350 میلیارد دلار وام بسته در یک هفته توسط طبیعت است که رفتن به بسیار پیچیده است.”

از پنج بانک در Shemtov منطقه از جمله SunTrust Pinnacle و ولز فارگو او گفت: تنها یکی از آنها قادر به قبول و روند درخواست خود را حق دور زمانی که PPP روند ثبت نام در ابتدا باز است که به خصوص قابل توجه است که او واصل 10 برنامه های کاربردی.

عظیم وام اضطراری برنامه طراحی شده است برای کمک به کسب و کارهای کوچک با کمتر از 500 کارمند rehire, کارکنان, حقوق و دستمزد تا 100.000 دلار در هر سال در هر فرد و پرداخت هزینه های عملیاتی. و اگر وام گیرنده پایبند به برنامه تمامیت وام ببخشند. دیگران را از دو سال به بازپرداخت وام — که به مقدار هشت هفته از یک کسب و کار قبل از متوسط حقوق و دستمزد با حداکثر وام 10 میلیون دلار — در نرخ بهره پایین تر.

اما حتی است که نرخ بهره بالا رفته پس PPP ایجاد شد تحت 2 تریلیون دلار COVID-19 محرک قانون.

در پاسخ به شکایات از بانک ها در مورد وام پرداختي به وزارت خزانه داری رشد نرخ بهره از 0.5% تا 1% است و در حال حاضر به وام گیرندگان 2 سال برای بازپرداخت وام های آن به عنوان مخالفت با اصل پیشنهاد شده 10 سال است.

“ما شنیده ایم از برخی از جامعه کوچکتر است که بانک ها به سپرده های خود را هزینه-حتی اگر دولت استقراض در سه یا چهار واحد” گفت: وزیر خزانه داری استیون Mnuchin در کاخ سفید Coronavirus گروه ضربت جلسه در 2 آوریل. “به این جذاب برای جامعه بانک, ما توافق برای افزایش نرخ بهره است.”

همچنین گزارشهایی وجود داشت که SBA آنلاین درخواست وام فرایند شناخته شده به عنوان E-Tran بود پایین برای بسیاری از دوشنبه به گفته یک مقام ارشد صنعت بانکداری منبع که به گفته یکی از بانک ضررى به گروه خود را در روز دوشنبه چگونه سایت غیر قابل جراحی کل صبح.

یک سخنگوی SBA گفت: ABC اخبار دوشنبه سیستم بود “و در حال اجرا” بدون پرداختن به اینکه آیا این سایت تا به حال شده است برای بخشی بهتر از روز است. “سیستم و در حال اجرا است. ما همچنان به روند تصویب و تضمین میلیاردها دلار وام در هر ساعت” گفت: SBA سخنگوی کارول Wilkerson.

آمازون خدمات وب به ارمغان آورده بود در طول تعطیلات آخر هفته به ایجاد یک جدید آنلاین پورتال که از طریق آن برنامه های کاربردی بیشتری را می توان فرستاده شده بود اما مشخص نیست که این سرویس خواهد بود عملیاتی هر چند بسیاری از آنها امیدوار آن را افزایش تنگنا در سیستم.

قابل توجهی از موانع باقی می ماند در سراسر گسترده برنامه از کلی به ویژگی های و کارشناسان می گویند این حجم گسترده از تقاضا است که مطمئن شوید که به اگزوز فعلی بودجه که ضرورت نیاز به یکی دیگر از فدرال تزریق.

یک مقام ارشد دولت رسمی تایید به ABC News در روز سه شنبه است که وزارت خزانه داری آماده است به درخواست کنگره برای یکی دیگر از تزریق پول نقد — بیش از $200 میلیارد دلار — به نگه داشتن برنامه در حال اجرا از پول است. و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., گفت: او در حال آماده شدن به اتاق تصویب بودجه در روز پنج شنبه بعد از زمان سنا قرار است برای برگزاری مختصری از جلسه با یکی از اعضای حاضر به انجام هر گونه رویه کسب و کار. اگر هیچ عضو اشیاء قوانین اضطراری می تواند به سرعت عبور. این عمل هنوز هم نیاز به پاک کردن خانه.

تقریبا 8,700 سرآشپزها رستوران و کارگران از سراسر کشور پیوست رهبران مستقل رستوران ائتلاف به تماس در کنگره فوری به اقدامات جدید برای کمک به اطمینان از بقای خود از جمله گسترش برنامه برای سه ماه پس از کسب و کار بازگشایی, ایجاد یک صندوق تثبیت به کمک صاحبان خود را پرداخت فروشندگان و افزایش دوره بازپرداخت وام از دو سال به 10. بدون این تغییرات ائتلاف هشدار داد “سیستماتیک تاثیر خواهد بود بی سابقه و به شدت محسوس تر خواهد شد.”

و در حالی که بیشتر مردم می تواند درخواست برای کمک به از دوشنبه, بسیاری از صاحبان کسب و کار کوچک از جان گذشته برای پول نقد قادر به پیدا کردن وام دهنده است که خواهد آنها را قبول چرا که او و یا او را یک موجود ارتباط با بانک حتی اگر این قانون که ایجاد این برنامه را شامل نمی شود این مورد نیاز است.

“موانع حذف شده اند” گفت: کارن Harned مدیر اجرایی NFIB که نشان دهنده 300,000 کسب و کار بسیاری از آنها با کمتر از 10 نفر از کارکنان. “من فقط می دانم یکی از اعضای ما که وام تایید شده است. ما صحبت نمی کند و برای هر کسی که در واقع دریافت پول است.”

“خبر خوب این است, من احساس می کنم مانند حداقل آنها در حال گرفتن در رادار خود banker اما من فوق العاده نگران کسانی که قادر به دریافت وام. من فقط آرزو می کنم بیشتر بانک ها خواهد شرکت گفت:” Harned.

وزیر خزانه داری توییتی در روز یکشنبه که “بیش از $1,800,000,000 #PPPloan در حال حاضر پردازش شده توسط @SBAgov بیشتر از همه از جامعه بانک ها. بانک های بزرگ مصرف در مقادیر زیاد اما هنوز رتبهدهی نشده است ارسال شده در این اعداد!”

بسیاری از بانک های خرده فروشی بودند پذیرش برنامه های کاربردی از دوشنبه اما سیتی بانک در میان چند بزرگ و موسسات مالی است که هنوز رتبهدهی نشده و در حال اجرا. این PPP سایت هنوز هم خواندن “در حالی که ما در حال کار به عنوان به سرعت به عنوان ما می توانیم سیتی هنوز رتبهدهی نشده است قادر به پذیرش برنامه های کاربردی برای وام جدید چک حفاظت از برنامه. ما قدردانی از صبر و شکیبایی شما.”

ولز فارگو باز کاربرد آن سایت در شنبه اما این بانک اعلام کرد یک روز بعد از آن که آن را به حال ظرفیت رسیده است.

“با توجه به فوق العاده حجم بالایی از درخواست های ما در حال حاضر دریافت ما نمی خواهد بود قادر به پذیرش هرگونه درخواست برای وام از طریق چک Protection Program.”

این موسسه محدود بود در چه مقدار از آن می تواند به من قرض بدهید و بعد از یک سال 2016 جعلی حساب رسوایی.

جو میدان صاحب پرواز رنگ کمیک و دیگر چیزهای سرد در کنکورد واقع در کالیفرنیا است ولز فارگو اعلام یک ضربه بود.

“هفته گذشته من پر از SBA.gov نرم افزار آن را در زمان به ولز فارگو و ولز فارگو کارکنان گفت که آن را نمی خواهد در دسترس در سایت خود را تا مدتی در این هفته گفت:” درست اما توسط دوشنبه, او گفت که او تبدیل به دور توسط بانک.

“نوع آنچه شما می خواهم انتظار از یک دولت برنامه” زمینه اضافه شده است. “من درک می کنم که همه رفتن را از طریق این, اما آن را خوب خواهد بود اگر وجود دارد برخی از وضوح است که اجازه می دهد ما را قادر به انجام این کار در راه است که من نمی دانم باعث حس تجاری خوبی … بیایید امیدوار باشیم.”

صاحبان کسب و کار کوچک نیز گفت: ABC اخبار که روند درخواست در حالی که در ابتدا ساده می تواند به سرعت تبدیل سردرگم.

“گیج کننده است بخشی از این فرایند واقعا شکسته شدن به این: SBA است گفت: همه چیز کار خواهد کرد یکی از راه های و بانک ها می خواهیم چیزهایی که انجام می شود راه خود گفت: زمینه اضافه میکند: “اشکال نسبتا آسان اما رسیدن به خط پایان است اثبات می شود یک چالش واقعی است.”

لری Shulman که صاحب یک خانه صوتی و تصویری شرکت فناوری در ماساچوست است که در استخدام 13 گفت: بانک مرکزی آمریکا برنامه از او پرسید به گزارش حقوق و دستمزد خود را, اما او هرگز پرسیده شد که چه مقدار مورد نیاز برای اجاره و یا نرم افزار آن نیز به معنای تحت پوشش PPP وام.

“آنها حتی به شما یک وام شماره هنگامی که آن را می پذیرد. آنها را نمی دهد به شما یک ایمیل. این است که اگر ما هیچ چیز نیست. بنابراین شما نمی دانید که در آن است و یا زمانی که آن را در رفت” Shulman گفت.

برای جفری Norwood صاحب یک دوربین فروشگاه در لانگ آیلند نیویورک فرایند نرم افزار با چیس بانک بود “بسیار ساده” اما آن را کمی فریبنده چرا که در خواندن دیگر اطلاعات…کار سخت است و پس از آن متوجه شدم. شما باید به فایل کاملا چند فرم اطلاعاتی از SBA و از IRS و شما باید به تمام اردک خود را در یک ردیف, اما شما باید زمان برای انجام آن است.”

با وجود این آشفتگی گسترده و غضب رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه گفت: این برنامه خوب کار شده.

“زن و شوهر از اشکالات, اشکالات جزئی که در حال حاضر شده است مراقبت از” مغلوب ساختن پیشی جستن افزود نادرست است که ولز فارگو بود در حال حاضر در نظر گرفتن برنامه های کاربردی.

زمانی که یک خبرنگار گفت که ولز فارگو را متوقف کرده است و در نظر گرفتن برنامه های کاربردی مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ نادرست “نه دیگر آنها ندارد.”

اما این همه خبر بد برای نوزاد, برنامه آغاز کرده است روز جمعه. وجود دارد برخی از نشانه هایی از بهبود در PPP پس از تعطیلات آخر هفته. بیشتر بانک ها پذیرش برنامه های کاربردی وام و برخی از آنان در تامین مالی وام های آن.

“اکثر CBA اعضای در حال حاضر در نظر گرفتن برنامه های کاربردی و برخی از آنها در حال حاضر بودجه وام” گفت: نیک سیمپسون معاون ارشد رئیس جمهور از امور عمومی برای مصرف کننده ارتباط بانکی. ما انتظار داریم هر دو این اعداد برای رفتن تا در روزهای آینده به عنوان بانک ادامه کار در سراسر ساعت برای دریافت این برنامه جدید شلیک در تمام سیلندر برای کسب و کارهای کوچک و به عنوان ما همچنان به کار با SBA دریافت اضافی لازم اجرای ارشاد.”

سیمپسون گفت: CBA که نشان دهنده نمرات خرده فروشی بانک ها هنوز هم تخمین می زند که PPP باید به طور کامل عملیاتی اواسط هفته.

یکی از اولین بانک به ایستادن آن برنامه بانک مرکزی آمریکا شد walloped انتقاد در ابتدا که آن باریک و اولویت بندی پروسه مشتریان موجود از سمت چپ بسیاری از خود کسب و کار کوچک مشتریان.

به عنوان یک نتیجه, این بانک اعلام کرد بیش از آخر هفته در یک صدای جیر جیر که در حالی که آن را به حال “کمک 122K مشتریان کسب و کار کوچک اعمال می شود و در بیش از 27 میلیارد دلار در برنامه های کاربردی” آن را تغییر دهید, به tweeting “ما گسترش روند رسیدگی به نیازهای یک گروه بزرگتر از مشتریان کسب و کار کوچک.”

ABC News’ بنجامین سیگل, Briana استوارت, Victor Ordoñez و متی Vann کمک به این گزارش.

آنچه که در مورد کوروناویروس:

  • چگونه آن آغاز شده و چگونه به خودتان محافظت: Coronavirus توضیح داد
  • چه باید بکنید اگر شما علائم: علائم کروناویروس
  • پیگیری گسترش در آمریکا و در سراسر جهان: Coronavirus نقشه
  • tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

    Leave a reply

    You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>