بیمارستان و مراقبت های بهداشتی بخش حلقه از COVID-19 آسیب

جهانی coronavirus همه گیر ایجاد کرده است به یک نیاز بزرگ برای مراقبت های بهداشتی در ایالات متحده, اما آن را نیز ارائه ویرانگر مالی به این بخش.

COVID-19 نگرانی نگه داشته بيماران به دور از دفاتر پزشکان و مجبور به تعویق افتادن و لغو غیر فوری به عمل جراحی. همه گیر نیز تعطیل کرده است بخش های زیادی از اقتصاد آمریکا ترک بسیاری می شود بیماران بدون بیمه و یا در مالی خرج کردن است که باعث می شود آنها را مهار و هزینه.

همه از این است مجبور بیمارستان و نظام سلامت و پزشکان به اخراج کارکنان و کاهش هزینه ها و امید بازگشت به حالت عادی می رسد به زودی.

“شما نمی تواند درخواست برای وضعیت بدتر واقعا” گفت: جو Antos یک اقتصاددان با American Enterprise Institute.

مراقبت های بهداشتی ارائه شده بزرگترین کشیدن در اقتصاد ایالات متحده در سه ماهه اول. هزینه های مراقبت از کاهش در نرخ سالانه از 18 درصد بزرگترین افت برای این بخش در میان سوابق قصد بازگشت به سال 1959.

اقتصاددانان نقطه به بیمارستان سیستم های یک راننده کلیدی این بخش عملکرد به عنوان یک دلیل کشیدن از COVID-19 که در ابتدا آمار برخی از قطعات این بخش شدت بیشتر از دیگران است.

این کشور بزرگترین بیمارستان های زنجیره ای, HCA بهداشت و درمان گفت: بیمارستان آن مبتنی بر جراحی سرپایی مجموع در ماه گذشته به پایین حدود 70 درصد از طریق اواخر ماه آوریل است.

در بسیاری از موارد بیمارستان که از دست دادن آن سود جراحی به دست آوردن COVID-19 بيمار — و از دست دادن پول در آنها را. آن دسته از بیماران ممکن است نیاز به بیمارستان برای گسترش بخش های مراقبت ويژه صرف بیشتر در کنترل عفونت و سهام در لباس و ماسک در میان موارد دیگر.

انجمن بیمارستان های آمریکا تخمین زده می شود در گزارش های اخیر که کشور را به بیمارستان و نظام سلامت خواهد شد و در مجموع از دست دادن بیش از $36 میلیارد دلار از مارس تا ژوئن درمان در بیمارستان بستری COVID-19 بيمار.

در هنگام اضافه کردن عواملی مانند درآمد از دست رفته از عمل جراحی به تعویق افتاد کل بالن به بیش از $200 میلیارد و گفت: این انجمن. کنگره کنار گذاشته حدود 175 میلیارد دلار برای کمک به بیمارستان ها و دیگر ارائه دهندگان مراقبت های, اما, بیمارستان, انجمن می گوید کمک های بیشتر نیاز است.

“ما با آن روبرو هستیم شاید بزرگترین بحران مالی در تاریخ ما” ارتباط با مدیر عامل و رئیس جمهور ریک پولاک گفت.

از دفتر دکتر این دیدگاه نیز تلخ است.

دکتر Seemal دسای گفت بازدیدکننده داشته است بیمار برای دالاس-منطقه dermatology عمل فرو حدود 85% پس از COVID-19 رسید.

او شروع به دیدن بیماران از طریق اینترنت با کمک از گوشی های هوشمند و یا قرص, دوربین های دیجیتال. اما ایجاد مشکلات تازه. دسای گفت: برخی از بیماران لازم نیست که این فن آوری برای انجام آنلاین بازدیدکننده داشته است. دیگران دریغ از آنجا که آنها مطمئن نیستند که خود را بیمه پوشش آنها.

تنها حدود نیمی از بیمارانی که ارائه شد یک سفر پزشکی از راه دور در واقع یکی است.

“شما فکر می کنید من حجم خواهد بود تیراندازی و از طریق سقف و مردم خواهد بود تقاضاهای مصرانه برای آن, اما آن را به طور کامل مخالف” دسای گفت.

متخصص پوست و کاهش هزینه ها از جمله بازاریابی و او را کاهش برخی از کارکنان ساعت.

ملی بخش بهداشت و درمان ریختن نزدیک به 1.5 میلیون شغل از فوریه تا مارس یا حدود 9% از مجموع آن با توجه به فدرال اداره آمار نیروی کار.

یک تکه بزرگ از آمد که از دندانپزشک دفاتر. داده های اولیه نشان می دهد که کارکنان در مجموع برای آن تکه از بخش غرق شد و بیش از 500,000 یا 53 درصد.

به طور کلی رشد اقتصادی به عنوان اندازه گیری توسط تولید ناخالص داخلی کاهش در نرخ سالانه از 4.8 درصد در ماه های ژانویه-مارس چهارم حتی اگر شدید تاثیر این ویروس تنها احساس در چند هفته گذشته از ماه مارس است.

سه ماهه جاری انتظار می رود که بسیار بدتر است. این دفتر بودجه کنگره پیش بینی می کند که تولید ناخالص داخلی سقوط خواهد کرد 40 درصد است. خواهد بود که چهار بار در بزرگترین افت در سه ماهه تولید ناخالص داخلی سوابق که بازگشت به سال 1947.

حتی پس از, مراقبت های بهداشتی محققان انتظار بیمارستان و مطب و مراکز جراحی به دوباره بجای اول برگشتن به تدریج. اما آنها مطمئن نیستید و در عین حال چقدر بیمار حجم باز خواهد گشت.

افرادی که مشاغل از دست رفته و تحت پوشش بیمه ممکن است ایجاد بازدیدکننده داشته است دکتر مگر اینکه آنها را کاملا به.

قیصر بنیاد خانواده اخیرا تخمین زده است که نزدیک به 27 میلیون نفر یا حدود 8 درصد از جمعیت ایالات متحده — می تواند تبدیل به بیمه حداقل به طور موقت بین ماه های مارس و اوایل آوریل به دلیل از دست دادن حمایت کارفرما بیمه.

آن را نیز ممکن است در حالی که برای برخی از بیماران برای تبدیل شدن به اعتماد به نفس است که در یک بیمارستان و یا مطب پزشک به اندازه کافی امن است برای بازدید بدون ابتلا به COVID-19.

“مردم فقط می ترسم برای رفتن به هر پزشکی تنظیم در حال حاضر” Antos گفت و اشاره کرد که اقتصاد نیز می تواند یکی دیگر از شکست اگر عفونت نرخ سنبله دوباره.

در تگزاس دکتر دسای کشیده صندلی از اتاق انتظار به افزایش اجتماعی فاصله برای بیماران و کارکنان. او همچنین درخواست دیگر بیماران منتظر در اتومبیل های خود را تا اتاق امتحان شده است و مقادیر است.

متخصص پوست برخی از کمک های دولت در دور اول و دستمزد حفاظت از وام و کمک خواهد کرد که او را برای چند هفته.

اما او انتظار یک جهش سریع. آن را سخت برای بازسازی بیمار دوره زمانی که فقط دو نفر را می توان در اتاق انتظار در همان زمان.

“پس از یک ماه دیگر من راستش هیچ سرنخی که آیا ما قادر خواهد بود برای باز باقی می ماند,” او گفت:.

AP نویسندگان مارتین Crutsinger جاش Boak اندرو تیلور و لیندا A. Johnson و ارشد تصویری نگار جان Mone کمک به این گزارش.

—–

پیروی تام مورفی در توییتر: @thpmurphy

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>