امیدوارم که هیکس بازگشت به مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید به عنوان مشاور ارشد

یک تهمت های مورد علاقه در حال ساخت یک بازگشت پس از عزيمت به فاکس شرکت.

امیدوارم که هیکس که قبلا رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مورد اعتماد ترین و طولانی ترین خدمت مشاور انتظار می رود به بازگشت به دولت در هفته آینده, منابع آشنا با این موضوع بگویید ABC News.

هیکس که ترک در اوایل سال 2018 بازگردد و در هفته های آینده به عنوان مشاور ارشد گزارش به Jared کوشنر رئیس جمهور در قانون است. عنوان رسمی او خواهد بود مشاور رئیس جمهور.

پس از او خروج او به عنوان رئیس ارتباطات برای فاکس, شرکت, شرکت مادر فاکس نیوز در میان دیگر نهادهای متعلق به روپرت مرداک.

هیکس در خدمت مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان نزدیک ترین مشاور پس از رئیس جمهور از مبارزات انتخاباتی به کاخ سفید است. او به پایان رسید دوره تصدی خود را به عنوان مدیر ارتباطات کاخ سفید در آوریل سال 2018 در حالی که مشاور ویژه رابرت مولر بررسی شد ادامه دارد.

خبر استعفای او آمد روز پس از هیکس شهادت, قبل از خانه هوش کمیته که او گهگاه گفت: دروغ سفید در مغلوب ساختن پیشی جستن از طرف با توجه به یک منبع آشنا با این مصاحبه. سپس-کاخ سفید وزیر مطبوعات سارا ساندرز را تکذیب کرد که خروج مربوط به شهادت او.

هیکس ملاقات با مولر این تیم برای مصاحبه های متعدد به عنوان بخشی از این کاوشگر به دخالت و انسداد دادگستری توسط رئیس جمهور.

پس از او خروج هیکس به نظر می رسد قبل از کمیته قضایی مجلس. طول بسته-درب شنوایی هیکس در جواب سوال مربوط به زمان کار بر مغلوب ساختن پیشی جستن در کمپین 2016 است اما به نظر در کار او در کاخ سفید است.

متن جلسه بعد منتشر شده توسط این کمیته نشان می دهد کاخ سفید مشاور استدلال هیکس کاملا مصون از پاسخگویی به سوالات در مورد خود زمان کار برای مغلوب ساختن پیشی جستن در طول ریاست جمهوری خود.

کاخ سفید نیز مسدود هیکس از تبدیل بیش اسناد subpoenaed توسط کمیته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nethec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>