امیدوارم که برای زندانی مبادله محو به ما deports دانشمند ایرانی اما هیچ آمریکایی آزاد

ABC News Corona Virus Government. Response

حداقل چهار آمریکایی ها باقی می ماند بازداشت شده توسط ایران.

یک دانشمند ایرانی بازداشت شده توسط آمریکا تبعید شد به ایران در اواخر روز دوشنبه اما آزادی او نیست همزمان با آزادی از هر آمریکایی بازداشت شده توسط ایران — بی باک امید برای یک زندانی مبادله پس از هفته ها گمانه زنی و پشت کانال مذاکرات.

حداقل چهار نفر از شهروندان آمریکایی باقی می ماند بازداشت شده توسط ایران از جمله نیروی دریایی ایالات متحده کهنه کار مایکل سفید که قرارداد این رمان coronavirus در ایران بازداشت و آزاد شد در پزشکی کردند. سفید بود و مشکوک به نامزد پیشرو برای تبادل حتی به عنوان تنش بین ایالات متحده و ایران همچنان شدید و فرار.

هر دو ایالات متحده و ایران و وزارتخانه های خارجی را تکذیب کرد و گفت سیروس عسگری, دانشمند ایرانی بود که تا کنون بخشی از یک زندانی ارز. پس از ماه نوامبر 59-ساله استاد شده بود در بازداشت اداره مهاجرت و گمرک, یا, یخ, که در آن او همچنین قرارداد coronavirus به عنوان او در انتظار اخراج از کشور و پس از یک قاضی فدرال را رد کرد جاسوسی آمریکا ،

در بیانیه ای به ABC News, وزارت امور خارجه, سخنگوی مورگان Ortagus گفت: عسگری “است و هرگز از شرکت کنندگان در هر زندانی مبادله با ایران است.”

ایران وزارت امور خارجه نیز محروم بود, بورس, اضافه کردن طول یک جلسه در روز سه شنبه که عسگری “متهم شده بود از او سرقت از طبقه بندی اطلاعات تجاری اما دولت ایالات متحده موفق به اثبات جرم در دادگاه” با توجه به دولت ایران, رسانه های خبرگزاری ایران.

وجود داشته است به عقب کانال بحث در اوایل ممکن است در مورد یک ارز یک منبع آشنا با این مذاکرات گفت: ABC News در آن زمان است. گمانه زنی ها حول آمریکا اخراج عسگری و ایران اجازه می دهد سفید, یک بیمار سرطانی, برای ترک کشور پس از آزادی در پزشکی کردند.

یک سخنگوی خانواده سفید گفت: ABC اخبار شده است وجود دارد هیچ جنبش در انتشار و او توییتی در اواخر دوشنبه شب که گزارش خود را در مورد پرونده “دقیق نیست. … لطفا ادامه به دعا برای مایکل را آزاد کند.”

در علاوه بر این به دولت ایران بازداشت است و سه تیم ایران شهروندان آمریکایی — سیامک نمازی یک تاجر برگزار شد از اکتبر 2015; پدرش Baquer نمازی 83 ساله سابق صندوق کودکان سازمان ملل متحد (یونیسف) رسمی ایران و والی; و مراد Tahbaz یک ایرانی محیط زیست با ایالات متحده و بریتانیا تابعیت.

خانواده سابق FBI agent باب لوینسون اعلام کرد در ماه مارس است که مقامات ایالات متحده بر این باورند لوینسون, طولانی ترین-برگزار گروگان آمریکایی که گم شده بود در داخل ایران از ماه مارس سال 2007 درگذشت و در برخی از نقطه در ایران و بازداشت, اما قبل از COVID-19 شیوع.

مانند ایالات متحده آمریکا و ایران شده است تحت الشعاع آن شیوع کروناویروس که قارچ از طریق آن سیستم زندان های خاص و آن را در حال حاضر چهره موج دوم ممکن است از عفونت. در ماه مارس مقامات ایرانی منتشر شد نزدیک به 100,000 زندانیان به طور موقت ترک برای جلوگیری از ویروس’ گسترش, اما هیچ یک از بازداشت آمریکایی ها بودند که در لیست — حتی به عنوان زندان خود طبقه شاهد گسترش COVID-19 موارد با توجه به نمازی وکیل.

در ماه نوامبر گذشته یک قاضی فدرال رد اتهامات علیه عسگری گفت: دادستان به حال ارائه نشده است شواهد کافی است که او به سرقت اسرار تجاری در حالی که کار در مورد غربی رزرو دانشگاه. با ویزای ایالات متحده دیگر معتبر نیست او پس از آن بازداشت شده توسط یخ برای چند ماه.

Ortagus گفت که ایالات متحده تا به حال شده است در تلاش برای اخراج عسگری از دسامبر “اما دولت ایران بارها و بارها برگزار کرده است تا این روند است.” یخ سخنگو گفت: ABC News on May 5 که خود را حذف شده بود به تعویق افتاد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

عسگری قرارداد COVID-19 در حالی که در آمریکا در بازداشت به خانواده و وکیل خود. یخ سخنگو گفت که آنها تنها انتظار “به اثر حذف او هنگامی که او پزشکی پاک به سفر و عادی مسافرت هوایی رزومه” در بیانیه ای در مارس 5.

آنچه که در مورد coronavirus:

  • چگونه آن آغاز شده و چگونه به خودتان محافظت: Coronavirus توضیح داد
  • چه باید بکنید اگر شما علائم: علائم کروناویروس
  • پیگیری گسترش در آمریکا و در سراسر جهان: Coronavirus نقشه
  • لحن به ABC در 1 p. m. ET و ABC اخبار زنده در 4 p. m. و هر روز هفته به صورت ویژه پوشش از رمان coronavirus کامل ABC اخبار تیم از جمله آخرین اخبار زمینه و تجزیه و تحلیل.

    tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

    Leave a reply

    You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>