هنگ کنگ به علامت تیان آن من در میان چین سرود ملی لایحه رای

4 ژوئن: نسخه قبلی این داستان به اشتباه اعلام کرد که سرود ملی لایحه به تصویب رسیده است. ایسنا بعد از آن صادر شده اصلاح می گویند که در حالی که رای گیری آغاز شده بود این لایحه هنوز تصویب شده است.

هنگ کنگ مقننه در روز پنج شنبه آغاز شد رای گیری در یک بحث برانگیز لایحه جرم ‘بی احترامی’ از چین سرود ملی در میان نگرانی بیش از سرزمین اصلی را در افزایش نفوذ در نیمه مستقل خاک و ممنوعیت برای اولین بار در سه دهه در آن سالانه یادبود برای قربانیان 1989 قتل عام میدان تیان آن من.

این لایحه به معنای کسی را به جرم بی احترامی به سرود خطرات سنگین خوب و به عنوان بسیاری به عنوان سه سال در زندان است.

بیشتر:

مجلس نشسته بود, آن را به عنوان ظهور برخی از 3000 پلیس ضد شورش – 2,000 از آنها در جزیره هنگ کنگ که در آن ادارات دولتی در آن واقع شده – خواهد بود مستقر پس از سالانه میدان تیان آن من قتل عام ممنوع شد به دلیل coronavirus نگرانی. دو توپ آب نیز مستقر در نزدیک مجتمع دولتی و رابط دفتر, با توجه به رسانه های محلی.

شب زنده داری برگزارکنندگان باید خواست مردم را به نور شمع در گروه بیش از هشت نفر باقی می ماند در coronavirus قوانین در تجمعات.

این لایحه تصویب شد که در بحبوحه افزایش تنش ها در هنگ کنگ پس از تقریبا یک سال از گاهی خشونت آمیز دموکراسی تظاهرات و به چین نقل مکان کرد و در ماه گذشته به تحمیل جدید امنیت ملی قانون در این سرزمین که قرار است به تضمین آزادی های ناشناخته در سرزمین اصلی حداقل تا 2047.

شمع افروزی به طور سنتی کشیده شده و ده ها هزار نفر از مردم را به شهر ویکتوریا پارک.

“هنگ کنگ افروزی بوده است چراغ نور برای کسانی که از ما تلاش در تاریکی برای حفظ تاریخ و حافظه (از تیان آن من) زنده” Rowena او استادیار تاریخ در دانشگاه چینی هنگ کنگ و نویسنده “تیان آن من تبعیدیان: صدای مبارزه برای دموکراسی در چین’ به الجزیره. “این نشان می دهد که جهان و رژیم است که وجود دارد چیزی است که نمی توان خرد شده را با تانک و اسلحه و زندان و این که روح انسان.”

تماس آنلاین باید خواست مردم را به نور شمع در مکان های خاص در طول شب و پس از آن “که در آن شما هستند” در 8:00بعد از ظهر به وقت محلی (12:00 به وقت تهران) پس از یک دقیقه سکوت. برخی گفته اند که آنها را به ویکتوریا پارک ها در گروه های کوچک تر.

“پلیس را رعایت و اجرای قانون به عنوان وضعیت نیاز به” جنوب چین صبح پست به نقل از یک unnamed عالی رتبه افسر عنوان کرد و گفت.

برخی از افراد جمع آوری شده به نور شمع در شب چهارشنبه در حالی که دیگران برگزار هوا چراغ های نئون تصویر می کشد تاریخ سرکوب در اعداد رومی.

صحبت کردن

پلیس گفت: یک توده جمع آوری در 4 ژوئن خواهد تهدیدی برای بهداشت عمومی در زمانی که این شهر توانسته محلی منتقل coronavirus موارد در هفته. هنگ کنگ ممنوعیت تجمع بیش از هشت نفر یک اقدام بهداشت عمومی مقامات اصرار دارند بدون انگیزه های سیاسی.

Malissa چان یک زن 26 ساله که با این نسخهها کار در بخش املاک گفت: انتخاب او را به رفتن به پارک به هر حال.

“هنگامی که مقامات می خواهید برای سرکوب ما وجود دارد دلایل بیشتری برای صحبت کردن” او گفت:.

اجتماعی فاصله اقدامات اجازه می دهد برای تجمعات مذهبی تحت شرایط خاصی به طوری که برخی از مردم طرح به مناسبت تیان آن من سرکوب در کلیساها و معابد. ساکنان دیگر نیز انتظار می رود به پخش گل در امتداد تفرجگاه اسکله در حالی که برخی از هنرمندان طرح به مرحله کوتاه تئاتر خیابانی ایفا می کند.

چین هرگز ارائه کامل حسابداری از سال 1989 خشونت اما گروه های مدافع حقوق بشر و شاهدان می گویند هزاران نفر از مردم کشته شدند که ارتش پاکسازی میدان از معترضان طرفدار دموکراسی که به گفته معترضان در خارج وجود دارد برای هفته.

تلفات داده شده توسط مقامات روز پس از سرکوب شد حدود 300 بسیاری از آنها سربازان با تنها 23 دانش آموزان را تایید کرد کشته شدند.

این رویداد شده است اما پاک شده از تاریخ در سرزمین اصلی چین و هنگ کنگ شب زنده داری مهم ترین بزرگداشت قتل عام در هر نقطه در جهان است.

این ممنوعیت به معنی آن است که اولین بار پس از سال 1990 است که در آن است صورت گرفته است.

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>