پلیس هنگ کنگ را اول بازداشت تحت امنیتی جدید قانون

هنگ کنگ — پلیس هنگ کنگ ساخته شده اولین دستگیری پنج شنبه تحت جدید امنیت ملی قانون اعمال شده توسط چین به دولت مرکزی به عنوان هزاران نفر از مردم به مبارزه طلبیده گاز اشک آور و فلفل گلوله در اعتراض به ستیز حرکت در سالگرد این مستعمره سابق بریتانیا را تحویل و به قاعده است.

پلیس گفت: 10 نفر دستگیر شدند و تحت قانون از جمله یک مرد با یک دلار هنگ کنگ استقلال پرچم و یک زن برگزاری یک نشانه نمایش پرچم انگلیس و خواستار هنگ کنگ استقلال — همه موارد نقض قانون که اثر در زمان سه شنبه شب. دیگران بازداشت شدند برای در اختیار داشتن موارد دفاع از استقلال است.

پلیس هنگ کنگ گفت: در Facebook که آنها بازداشت برخی از 370 نفر به اتهامات گوناگون از جمله غیر قانونی مجمع در اختیار داشتن سلاح و نقض قانون جدید که تحمیل شد در یک حرکت دیده می شود به عنوان پکن برجسته ترین گام در عین حال برای پاک کردن حقوقی فایروال نیمه خودمختار در قلمرو و سرزمین اصلی را استبدادی حزب کمونیست سیستم.

قانون اعمال زیر در تظاهرات ضد دولتی در هنگ کنگ در سال گذشته باعث secessionist, خرابکارانه و یا فعالیت های تروریستی غیر قانونی و همچنین مداخله خارجی در این شهرستان در امور داخلی. هر فرد با در نظر گرفتن بخشی در فعالیت هایی مانند شعار دهند و یا نگه داشتن بنر و پرچم خواستار این شهر استقلال است نقض قانون صرف نظر از اینکه خشونت استفاده می شود.

جدی ترین مجرم مانند آن تلقی می شود طراحان پشت این فعالیت ها می تواند دریافت حداکثر مجازات حبس ابد. کمتر مجرم می تواند دریافت حبس تا سه سال کوتاه مدت بازداشت و یا محدودیت.

چهارشنبه بازداشت آمد که هزاران نفر به خیابان ها ریختند در 23rd سالگرد بریتانیا تحویل از هنگ کنگ به چین در سال 1997. برای اولین بار پلیس ممنوع در این سال سالانه مارس. معترضان فریاد شعارهای مورد پلیس و برگزار شد تا نشانه محکوم کردن دولت چین و امنیتی جدید قانون.

برخی از معترضان آتش سوزی در هنگ کنگ مد روز خرید منطقه خلیج کازوی در حالی که دیگران کشیده آجر از پیاده رو و پراکنده در سراسر موانع در جاده ها در تلاش برای مانع ترافیک. برای متفرق کردن معترضان, پلیس اسپری فلفل و فلفل و همچنین به عنوان مستقر آبپاش و گاز اشک آور در طول روز است.

هنگ کنگ رهبر به شدت تایید قانون جدید در یک سخنرانی به مناسبت سالگرد نخستین از خاک — رسما به نام هنگ کنگ منطقه ویژه اداری.

“تصویب قانون ملی است که به عنوان توسعه قابل توجهی در روابط بین مقامات مرکزی و HKSAR پس از هنگ کنگ بازگشت به سرزمین مادری” رئیس اجرایی کری لام گفت: در یک سخنرانی زیر یک پرچم-بالا بردن مراسم و بازی از چین سرود ملی.

“آن نیز ضروری و به موقع تصمیم گیری برای بازگرداندن ثبات در هنگ کنگ,” او گفت:.

یک طرفدار دموکراسی سیاسی حزب اتحادیه سوسیال دموکرات سازماندهی یک اعتراض مارس در پرچم-بالا بردن مراسم است. حدود ده شرکت کنندگان شعار می دادند شعار انعکاس مطالبات از معترضان سال گذشته برای اصلاحات سیاسی و رسیدگی به اتهام سوء استفاده پلیس.

تصویب این قانون روز شنبه بیشتر تار تمایز میان سیستم های حقوقی از هنگ کنگ که حفظ جنبه های انگلیسی, قانون پس از سال 1997 تحویل و سرزمین اصلی را استبدادی حزب کمونیست سیستم. منتقدان می گویند این قانون به طور موثر به پایان می رسد “یک کشور دو سیستم” چارچوب زیر که دلار هنگ کنگ وعده داده شده بود یک درجه بالایی از استقلال است.

وزیر امور خارجه بریتانیا, دومینیک Raab به خبرنگاران گفت: روز شنبه قانون “است روشن و جدی نقض” از چین و بریتانیا اعلامیه مشترک توافق که هموار راه را برای این مستعمره سابق بریتانیا را تحویل و به قاعده است.

قانون به طور مستقیم اهداف برخی از اقدامات ضد دولتی معترضان در سال گذشته که شامل حمله به ادارات دولتی و ایستگاه های پلیس و آسیب به ایستگاه های مترو و خاموش شدن از این شهر فرودگاه بین المللی. اعمال خرابکاری علیه دولت امکانات و یا حمل و نقل عمومی می تواند تحت پیگرد قانونی قرار به عنوان براندازی یا تروریسم.

دموکراسی نماینده مجلس کلودیا Mo گفت: در یک کنفرانس خبری که قانون امنیت نمی کند و به دنبال حاکمیت قانون و وخیم هشدار به مطبوعات آزاد.

“این را به شما بگویم که آنها می خواهند و نه فقط برای ما بلکه برای ارعاب ما را به انفعال به catatonic دولت” Mo گفت.

هنگ کنگ نیروی پلیس گفتند که در نظر گرفتن هر گونه پرچم یا بنر مطرح شده توسط معترضان خواستار هنگ کنگ جدایی از چین به طور غیر قانونی به عنوان به خوبی به عنوان یک عبارات حمایت از استقلال تبت سین کیانگ یا خود حاکم بر جزیره دموکراسی از تایوان که چین ادعا می کند به عنوان خود را.

پلیس را با استفاده از جدید بنفش پرچم به معترضان هشدار می دهند اگر آنها نمایش آگهی ها و یا فریاد شعارهایی که ممکن است یک جرم تلقی تحت قانون.

نگرانی هایی را نیز مطرح شده بر سرنوشت کلیدی اپوزیسیون برخی از آنها در حال حاضر شده است به اتهام شرکت در تظاهرات و همچنین رد صلاحیت نامزدهای شورای قانونگذاری انتخابات برنامه ریزی شده برای سپتامبر.

در پکن اجرایی معاون دولت هنگ کنگ دفتر امور ژانگ Xiaoming گفت: هنگ کنگ افراد مجاز به انتقاد از حزب حاکم کمونیست اما نمی توانیم به کسانی که شکایت “به اقدامات.”

“چه اتفاقی افتاد به تازگی در هنگ کنگ نشان داده است انحراف از مسیر حق از” یک کشور و دو سیستم (چارچوب),” ژانگ به خبرنگاران گفت: روز شنبه. “تا حدی ما ساخته شده این قانون در جهت اصلاح انحراف … آن را به جلو و نزدیک به” یک کشور است.'”

مدارس, گروه های اجتماعی, رسانه ها, وب سایت ها و دیگران خواهد شد نظارت و ملی خود آگاهی امنیت مطرح خواهد شد با توجه به قانون در حالی که دولت مرکزی را با اقتدار بر فعالیت های خارجی و سازمان های غیر دولتی و رسانه ها در هنگ کنگ است.

قانون می گوید دولت مرکزی بدن در هنگ کنگ را در “موارد پیچیده” و هنگامی که وجود دارد یک تهدید جدی برای امنیت ملی است. مقامات محلی در حال منع از تداخل با دولت مرکزی بدن عامل در هنگ کنگ در حالی که آنها در حال انجام وظایف خود است.

امنیت قانون موظف تحت هنگ کنگ محلی اساسی اما قبل از تلاش برای تصویب آن در شهر مقننه در سال 2003 کنار گذاشته شد به دلیل گسترده عمومی مخالف است. پکن در نهایت تصمیم به دور زدن هنگ کنگ مقننه و قانون تصویب شنبه توسط کمیته دائمی از کنگره خلق ملی چین با مهر لاستیکی مهر کردن مجلس.

رئیس جمهور چین امضا ریاست جمهوری به منظور قرار دادن قانون به اثر آن اضافه شده به قانون اساسی هنگ کنگ اساسی است.

تصویب این قانون می آید پس از هنگ کنگ مقننه در اوایل ماه ژوئن به تصویب ستیز لایحه و آن را غیر قانونی و توهین به چینی سرود ملی.

در چهارشنبه Raab که وزیر خارجه بریتانیا اعلام کرد که انگلستان را گسترش حقوق اقامت تا 3 میلیون دلار هنگ کنگ از ساکنان واجد شرایط برای ملی بریتانیا در خارج از کشور گذرنامه به مدت پنج سال از زمان شش ماه محدود می کند. پس از پنج سال آنها می تواند درخواست برای حل و فصل وضعیت و سپس درخواست برای تابعیت 12 ماه بعد.

ایالات متحده در حال حرکت است برای پایان دادن به ویژه شرایط تجارت با توجه به این سرزمین است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیز گفت: آن را به نوار دفاع-صادرات به هنگ کنگ و به زودی نیاز به مجوز برای فروش از مواردی است که باید هر دو نظامی و غیر نظامی استفاده می کند.

کنگره آمریکا نیز نقل مکان کرد به اعمال تحریم بر مردم تلقی متصل به سرکوب سیاسی در هنگ کنگ از جمله مقامات پلیس.

چین گفته است: “اعمال محدودیت های ویزا در آمریکایی ها آن را می بیند به عنوان دخالت بیش از هنگ کنگ.

وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo محکوم کرد تهدید ممنوعیت ویزا به عنوان نشانه ای از “چگونه پکن حاضر به پذیرش مسئولیت برای خود را انتخاب” و گفت: این قانون تصویب “از بین می برد قلمرو استقلال و یکی از چین بزرگترین دست آوردهای.”

پکن را “پارانویا و ترس از مردم خود را از آرمان های رهبری آن را به eviscerate پایه و اساس خیلی از این سرزمین موفقیت” Pompeo در بیانیه ای گفت.

تایوان در روز چهارشنبه افتتاح یک دفتر به منظور تسهیل مهاجرت از هنگ کنگ.

AP تصویری روزنامه نگار جانسون لای در تایپه و تولید کننده Wayne ژانگ در پکن کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>