هنگ کنگ در لبه قبل از سرود ملی بیل: به روز رسانی زنده

پلیس ضد شورش احاطه هنگ کنگ مقننه صبح روز چهارشنبه به عنوان معترضان را تهدید به نگاهی به خیابان ها قبل از خواندن این بحث سرود ملی لایحه.

این لایحه آن را به یک جرم جنایی به “بی احترامی” سرود ملی جمهوری خلق چین است. این امر نیز نیاز است که این سرود بود تدریس در مدارس و آواز توسط سازمان.

نیمه خودمختار خاک چینی نیز در لبه بیش از برنامه های چین برای تحمیل “امنیت ملی” شد.

قانونی شورای شناخته شده به عنوان Legco است با توجه به شروع آن جلسه در ساعت 11 صبح (03:00 GMT). پلیس نیز گرفته شده به گردشگاهها در سراسر منطقه و در حال بررسی عابران.

02:00 GMT – پنج جوانان دستگیر شده با بنزین بمب, کلاه, ماسک گاز

خبرگزاری فرانسه گزارش شده است که پلیس پنج تحت 18s در سه حوزه مختلف در اطراف شهر. یک گروه کوکتل مولوتف دیگری یک پیچ گوشتی و دیگران کلاه و ماسک گاز. جوانترین فقط 14.

00:30 به وقت تهران – مغلوب ساختن پیشی جستن به ما هشدار می دهد که “واکنش قوی” به چین قانون امنیت

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: ما اعلام خواهد شد پاسخ آن را به چین برنامه ای برای اعمال امنیت ملی قانون در هنگ کنگ در پایان این هفته است.

وقتی پرسید که آیا این پاسخ شامل تحریم مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد: “نه چیزی است که شما در حال رفتن به شنیدن در مورد … قبل از پایان هفته خیلی قدرت من فکر می کنم.”

شما می توانید جزئیات بیشتر در مغلوب ساختن پیشی جستن از نظرات و واکنش به حرکت های اخیر چین در هنگ کنگ در اینجا.

00:00 GMT – صدها پلیس ضد شورش فراگیر Legco

صدها پلیس ضد شورش مستقر شده اند در اطراف Legco ساختمان است که مهر و موم کردن در پشت یک دیوار آبی و سفید پر از آب پلاستیکی موانع به گزارش رویترز،.

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>