هنگ کنگ مقامات می گویند تهمت “اشتباه” برای پایان دادن به وضعیت خاص

هنگ کنگ مقامات شدت انتقاد کرد روز شنبه در حرکت رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به شهر از آن وضعیت خاص در یک پیشنهاد برای تنبیه چین برای تحمیل قوانین امنیت ملی در مالی جهانی hub.

صحبت کردن ساعت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: شهرستان دیگر موجه امتیازات اقتصادی و که برخی از مقامات می تواند در صورت تحریم, امنیت, وزیر جان لی به خبرنگاران گفت که دلار هنگ کنگ می باشد نه تهدید و فشار خواهد بود که با قوانین جدید.

بیشتر:

“من فکر نمی کنم آنها موفق خواهد شد با استفاده از هر وسیله ای برای تهدید [هنگ کنگ] چرا که ما باور داریم آنچه ما انجام می دهند درست است” لی گفت.

وزیر دادگستری ترزا چنگ گفت: پایه و اساس برای مغلوب ساختن پیشی جستن اقدامات بود “کاملا غلط و اشتباه است”, گفت: قوانین امنیت ملی بودند و حقوقی لازم برای این مستعمره سابق بریتانیا.

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرده بود تصمیم گیری در کاخ سفید در کنفرانس خبری روز جمعه گفت: پکن شکسته بود آن کلمه بیش از هنگ کنگ استقلال.

او گفت: آن حرکت بود که یک “تراژدی” برای مردم هنگ کنگ, چین و جهان است.

“ما اقدام به لغو هنگ کنگ درمان ترجیحی” او گفت:, و اضافه کرد که واشنگتن نیز از اعمال تحریم ها در افراد دیده می شود به عنوان مسئول تان هنگ کنگ استقلال.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او کارگردانی دولت او برای آغاز فرایند از بین بردن سیاست موافقت نامه ها در هنگ کنگ اعم از استرداد درمان برای کنترل صادرات.

او گفت: او را نیز صدور یک بیانیه به بهتر حفاظت حیاتی پژوهشی دانشگاه توسط تعلیق ورود اتباع خارجی از چین به عنوان پتانسیل خطرات امنیتی – یک حرکت اعتقاد بر این بود با هدف چینی فارغ التحصیل دانش آموزان مشغول به تحصیل در ایالات متحده است.

“گفته شده است که ما در حال تبدیل شدن به” یک کشور و دو نظام ” و ما از دست داده ایم [ما] استقلال گفت:” Cheng Hong کنگ pro-پکن عدالت ،

“است که کاملا نادرست و اشتباه است… ما یک کشور و… بنابراین تا آنجا که به امنیت ملی مربوط می شود که در هر کشور دیگری در جهان این است که یک ماده ای است که متعلق به مقامات مرکزی.”

شورای امنیت سازمان ملل متحد تقسیم بیش از هنگ کنگ (2:36)

در روز جمعه نمایندگان آمریکا و بریتانیا با ابراز نگرانی چین هنگ کنگ قصد دارد در شورای امنیت سازمان ملل باعث تظاهرات از هر دو کشور چین و روسیه است.

15-عضو شورای غیررسمی مورد بحث هنگ کنگ در یک بسته مجازی جلسه پس از چین به مخالفت با ما تماس بگیرید در روز چهارشنبه به صورت رسمی باز جلسه شورای استدلال که آن را یک مسئله صلح و امنیت بین المللی.

سفیر آمریکا در سازمان ملل متحد کلی هنر و صنعت گفت: “ما می رویم به نگاهی محترم ایستادگی برای دفاع از حقوق بشر و با وقار راه زندگی است که میلیون ها دلار هنگ کنگ شهروندان برخوردار بوده اند و سزاوار … و یا در حال رفتن به اجازه می دهد حزب کمونیست چین به نقض قوانین بین المللی و نیروی اراده خود را بر مردم هنگ کنگ؟”

“این قانون خطرات محدود کردن آزادی که چین متعهد شده است برای حمایت به عنوان یک ماده از قانون بین المللی” انگلستان اقدام سازمان ملل, سفیر, جاناتان آلن گفت: پس از این شورا بحث و بررسی است. “ما همچنین به شدت نگران است که … آن را تشدید اختلافات عمیق موجود در هنگ کنگ است.”

دیپلمات گفت: روسیه و چین پاسخ داد: در این شورا بحث نخوری ما بیش از مینیاپولیس به قتل یک غیر مسلح سیاه – که دیده می شد در تصویری برای نفس نفس نفس زدن در حالی که یک افسر پلیس به زانو در گردن و دست زدن به آن در حال رشد کردند.

“چرا ما را انکار می کند و راست چین برای بازگرداندن صلح و نظم در هنگ کنگ در حالی که به طرز وحشیانه ای متفرق کردن جمعیت در خانه؟” معاون سازمان ملل متحد سفیر دیمیتری Polyanskiy ارسال شده در توییتر پس از این شورا بحث و بررسی است.

چین در سازمان ملل ژانگ ژوئن در بیانیه ای گفت: پس از این جلسه که آمریکا و انگلستان باید “ذهن خود را کسب و کار” و اضافه کرد که: “هر گونه تلاش برای استفاده از دلار هنگ کنگ به دخالت در چین داخلی مهم است این است که محکوم به شکست است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>