هنگ کنگ مارکس نخستین سالگرد زیر سایه قانون تامین

هنگ کنگ مقامات مشخص 23rd سالگرد قلمرو بازگشت به چین در روز چهارشنبه ساعت پس از پکن اعمال جدید امنیت ملی قانون که درو مبارز در تظاهرات و محکومیت بین المللی.

مدیر اجرایی کری لام پیوست پیشینیان خود و دیگر مقامات در بندرگاه لبه برای یک پرچم-بالا بردن مراسم و پذیرش به صورت ویژه دعوت مهمانان به عنوان قلمرو سالانه طرفدار دموکراسی مارس ممنوع شد, برای اولین بار.

در سخنرانی لام ستایش قانون جدید به عنوان “مهم ترین توسعه” در روابط بین پکن و هنگ کنگ از سال 1997 تحویل و گفت آن است که “لازم و به موقع” حرکت برای بازگرداندن ثبات است.

او در دفاع از این قانون که به اجرا در آمد یک شب بعد از اینکه با عجله از طریق چین با مهر لاستیکی مهر کردن مجلس به عنوان “قانون اساسی و حلال محسوس و معقول”.

Democracy protesters - Hong Kong

معترضان طرفدار دموکراسی در طول یک تظاهرات در نزدیکی یک پرچم-بالا بردن مراسم در سالگرد هنگ کنگ تحویل در روز شنبه [تایرون سیو/رویترز]

در یک نشست خبری پس از مراسم, ژانگ Xiaoming اجرایی معاون هنگ کنگ و ماکائو دفتر امور گفت: متهمان دستگیر شده تحت قانون خواهد بود سعی در سرزمین اصلی و اضافه کرد که دلار هنگ کنگ نظام حقوقی نمی تواند انتظار می رود برای اجرای قوانین سرزمین اصلی است.

گسترش “شایعات” و “کارگردانی نفرت” نسبت به پلیس هنگ کنگ در میان تجاوزات می تواند در میان گناهان به طور بالقوه تحت پیگرد قانونی و مجازات در قانون جدید, او گفت:.

در میان تهدیدات ممکن است بازداشت فعالان در نزدیکی مرکز کنفرانس که در آن مراسم برگزار شد با حمل بنر و فریاد مخالفت خود را با قانون جدید که به دنبال تنبیه کردن جنایات تجزیه طلبی براندازی تروریسم و تبانی با نیروهای خارجی با مجازات از جمله زندگی در زندان است.

اعتراض ممنوع

مقامات محروم جامعه مدنی سالانه تظاهرات با استناد به ممنوعیت تجمع بیش از 50 نفر به دلیل coronavirus اما بسیاری از فعالان گفته اند که آنها سرپیچی از نظم و مه بعد از آن در بعد از ظهر.

از 0500 GMT افسران پلیس دیده می شد ساخت دستگیری از جمله حزب دموکرات قانونگذار اندرو Wan که دیده بودن led توسط پلیس دستبند. تصاویر در رسانه های اجتماعی نیز نشان داد که پلیس با استفاده از اسپری فلفل در وان ،

در این شهر Causeway Bay منطقه یکی از گزارش را تبدیل به اول شخص دستگیر شده توسط پلیس برای نقض این قانون جدید پس از یک جست و گزارش حاصل یک “هنگ کنگ استقلال” پرچم.

این تجمع سالانه است که به طور سنتی برگزار شد و به هوا نارضایتی در مورد همه چیز از آسمان بالا قیمت خانه را به بسیاری از آنچه را به عنوان پکن را افزایش تجاوز در شهر آزادی.

“ما در ماه مارس هر سال و هر ماه جولای 1, هر 1 اکتبر و ما را حفظ خواهد کرد در راهپیمایی گفت:” دموکراسی فعال Leung Kwok-آویزان.

اما پلیس دیده می شد راه اندازی کمربند خطوط و مسدود کردن منطقه ای که در آن ممنوع سالانه مارس قرار بود برای شروع در 0600 GMT.

در تاریخ 1 ژوئیه سال گذشته صدها نفر از معترضان با هجوم به شهر مقننه در اعتراض به یک شرکت-اوراق لایحه که اجازه داده اند به فرهنگ جامعه تبدیل سرزمین اصلی چین و غارت ساختمان. تظاهرات ادامه داد: در طول سال با تجمع را برانگیخت و خواستار حق رای همگانی به عنوان وعده داده شده در خاک را قانون اساسی و یا مینی اساسی است.

منتقدان ترس از قانون بود که تنها پس از آن تصویب شد, خواهد شد در واقع مخالفت و از بین بردن استقلال وعده داده که دلار هنگ کنگ شد و در بازگشت از بریتانیا به چین در سال 1997.

الجزیره کاترینا یو, گزارش از پکن گفت که سرعت در آن قانون جدید بود گردد و سرانجام ثابت کرد چین “عزم به مهر” هنگ کنگ دموکراسی که آن را می بیند “را به عنوان بیش از حد از یک تهدید” به دولت مرکزی قدرت است.

Carrie Lam

در چهارشنبه لام ستایش قانون جدید به عنوان “مهم ترین توسعه’ در روابط بین پکن و هنگ کنگ از سال 1997 تحویل [Kin چونگ/AP]

او گفت که چین ممکن است از دست داده اند صبر و شکیبایی در سال گذشته به تظاهرات خود ادامه داد.

این قانون اساسا بازسازى روابط بین پکن و هنگ کنگ پیش بینی شده در زیر به اصطلاح “یک کشور دو سیستم” چارچوب محو حقوقی فایروال بین شهر قوه قضائیه مستقل و سرزمین اصلی را کنترل دادگاه.

این سبب چین برای راه اندازی یک آژانس امنیت ملی در شهر کارکنان توسط مقامات که موظف هستند با قوانین محلی هنگام انجام وظایف.

  • جنایات تجزیه طلبی براندازی تروریسم و تبانی با نیروهای خارجی مجازات به زندگی در زندان است.
  • شرکت ها یا گروه هایی که نقض امنیت ملی قانون جریمه خواهد شد و می تواند عملیات به حالت تعلیق درآمد.
  • آسیب های خاص, حمل و نقل, وسایل نقلیه و تجهیزات در نظر گرفته خواهد شد یک عمل ‘تروریسم’.
  • هر کسی به جرم نقض قانون امنیت اجازه داده نخواهد شد برای ایستادن در هر هنگ کنگ انتخابات است.
  • فعالیت های جدید آژانس امنیت ملی و پرسنل خود را در هنگ کنگ را نمی خواهد تحت صلاحیت این دادگاه ها از دولت های محلی.
  • مقامات می تواند نظارت و استراق سمع افراد مظنون به خطر انداختن امنیت ملی است.
  • قانون اعمال خواهد شد به دائم و غیر دائم ساکنان هنگ کنگ.
  • این قانون می گوید: مدیریت سازمان های غیردولتی و سازمان های خبری در هنگ کنگ خواهد شد تقویت شده است.

این قانون شکنان چهار نوع از امنیت ملی جرایم: براندازی, تجزیه طلبی و تروریسم و تبانی با نیروهای خارجی به خطر انداختن امنیت ملی است.

متن کامل قانون به سه سناریو زمانی که چین ممکن است بیش از یک دادستان: پیچیده دخالت خارجی موارد “بسیار جدی” موارد و زمانی که امنیت ملی چهره “جدی و واقع بینانه تهدید”.

“هر دو آژانس امنیت ملی و هنگ کنگ می توانند درخواست خود را با تصویب این مورد به سرزمین اصلی چین و دادستان انجام خواهد شد عالی مردم Procuratorate و آزمایشی خواهد بود در دیوان عالی کشور” قانون اعلام کرد.

“مهم نیست که آیا خشونت استفاده شده است یا تهدید به خشونت استفاده می شود رهبران یا جدی مجرم محکوم به حبس ابد و یا حداقل از 10 سال در زندان است ،

“هنگ کنگ دولت هیچ صلاحیت بیش آژانس امنیت ملی در هنگ کنگ و کارکنان خود را هنگامی که آنها در حال تخلیه وظایفی که در این قانون” به آن اضافه شده است.

متن همچنین مشخص شده است که کسانی که از بین بردن دولت امکانات و آب و برق در نظر گرفته خواهد شد خرابکارانه. آسیب رساندن به حمل و نقل عمومی و امکانات و آتش سوزی را تشکیل می دهند در عمل از “تروریسم”. هر فرد با در نظر گرفتن بخشی در secessionist فعالیت های, آیا سازماندهی یا شرکت را به نقض قانون صرف نظر از اینکه خشونت استفاده می شود.

این قانون همچنین امنیت ملی گفت: برخی موارد می تواند پشت درهای بسته برگزار شد و بدون هیئت منصفه در هنگ کنگ اگر آنها موجود اسرار دولتی اگر چه حکم و قضاوت نهایی خواهد بود ساخته شده است.

این قانون کشیده شده محکومیت بین المللی با وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo متهم چین از “پارانویا” و گفت: قانون “را از بین می برد قلمرو استقلال و یکی از چین بزرگترین دستاوردهای”.

مقدمه ای از این قانون همچنین نشان داد که چین تعهد به معاهدات بین المللی مانند چین و بریتانیا اعلامیه مشترک بودند “کلمات خالی”, Pompeo اضافه شده است.

در ضمن تایوان افتتاح یک دفتر در روز چهارشنبه برای کمک به مردم در حال فرار از هنگ کنگبا یک وزیر ارشد گفت: خود حکومت جزیره ادامه خواهد داد برای حمایت از مردم این سرزمین.

“این یک نقطه عطف مهم برای دولت به حمایت بیشتر از دموکراسی و آزادی در هنگ کنگ گفت:” چن مینگ-tong سر از تایوان چین-سیاست سرزمین اصلی امور شورا.

الجزیره Adrian قهوه ای, گزارش از هنگ کنگ گفت که ساکنان این شهر احتمالا احساس کردند که قانون جدید بود “خیلی گسترده تر از آنچه تصور (و) بسیاری از آنها “هنوز در تلاش برای کشف کردن چگونه آن را تحت تاثیر قرار زندگی خود را.”

“اشتباه نکنید. این یک قانون است که رفتن به تحت تاثیر قرار همه در هنگ کنگ است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>