هنگ کنگ فعالان شارژ بیش از سال گذشته تظاهرات

هنگ کنگ متهم کرده است یک گروه از برجسته معترضان برای شرکت در سال گذشته به جرم تظاهرات ضد دولتی.

در میان کسانی که در دادگاه روز دوشنبه به شنیدن رسمی اتهامات 72 ساله رسانه ها, سرمایه دار خیلی مهم جیمی لای بنیانگذار ضد استقرار, روزنامه, روزانه اپل و مارتین لی هشتاد ساله سابق وکیل که به نوشتن این شهر اساسی است.

بیشتر:

گروه 15 نیز شامل قانونگذاران سابق مارگارت Ng, آلبرت هو Leung Kwok-آویزان, Au, Nok-حین و زمان قانونگذار لئونگ یی چانگ.

همه آنها را به اتهام سازماندهی و شرکت در سال گذشته مجامع. پنج صورت جدی تر به اتهام تحریک که حمل تا پنج سال در زندان است.

تمام شد bailed و برخی با استفاده از ظاهر به انتقاد از دولت است.

پرسیده شده توسط یک قاضی اگر او را درک اتهامات فعال اجتماعی رافائل وانگ فریاد زد: “من درک می کنم این است که سیاسی دادستان است.”

الجزیره Adrian قهوه ای, گزارش از دادگاه گفت: پرونده در حال حاضر موکول شده است تا در ماه آینده.

“آنها متهم شده اند تحت استعماری-عصر قانون شناخته شده به عنوان نظم عمومی فرمان. این است که بسیار مبهم قطعه ای از قوانین” او گفت:. “این بدان معنی است که آنها به طور بالقوه به پنج سال زندان در نظر گرفتن بخشی در سال گذشته مجامع.”

این دستگیری موجب انتقاد از پادشاهی متحده, اتحادیه اروپا و ایالات متحده آمریکا حقوق بشر بدن دومی گفت: غیر خشونت آمیز فعالان نباید تحت پیگرد قانونی برای حضور در unsanctioned تظاهرات.

هنگ کنگ دولت گفت: پلیس پس از قانون در حالی که پکن ستایش تعقیب.

قانونگذاران درگیری

اتهامات آمد در یک روز دیگر از هرج و مرج در داخل شهر خانه کمیته بدن است که کمک می کند تا مورد مداقه قرار دادن اسکناس – با معترض طرفدار دموکراسی نمایندگان مجلس کشیده از اتاق توسط ماموران امنیتی و لغو کردند بین رقیب اردوگاه.

این دومین بار در دو هفته است که درگیری های شکسته به عنوان طرفدار دموکراسی حامیان سعی کنید به کمین یک قانون است که criminalises اتهام “سوء استفاده” از چین سرود ملی.

خواهان دموکراسی اند snowballed در سال های اخیر در آمریکا که در پکن است که کار به تضعیف دلار هنگ کنگ آزادی.

میلیون ها ضربه خیابان در سال گذشته به مدت هفت ماه از دموکراسی تظاهرات که اغلب چرخید به درگیری بین پلیس و بمب بنزین-دارای حق اعمال شد.

200518040708429

کسانی که اعتراضات در ابتدا موجب دیگر بحث برانگیز لایحه که اجازه داده اند فرهنگ جامعه تبدیل مظنون به سرزمین اصلی چین به صورت آزمایشی وجود دارد.

که بیل بود که در نهایت خارج نیز موجب دعوا در مجلس قبل از ناآرامی های سیاسی منفجر شد و بر روی خیابان.

رهبران چین را رد کرد خشم مردمی در هنگ کنگ و به جای آن به تصویر کشیده شده در سال گذشته تظاهرات به عنوان یک خارجی-حمایت طرح به بی ثباتی مادری.

پکن ساخته شده است روشن آن را می خواهد جدید امنیتی مصوبات پس از سال گذشته ناآرامی ها از جمله ضد فتنه قانون و سرود ملی لایحه به عنوان به خوبی به عنوان “وطن پرست” آموزش و پرورش در مدارس است.

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>