امنیت تعلیق برنامه های سفر به نیویورک

ایالات متحده وزارت امنیت داخلی گفت: روز شنبه که آن را دیگر نمی خواهد اجازه دهید نیویورک ساکنان ثبت نام در آن “اعتماد مسافر” به دلیل برنامه های جدید دولت قانون که مسدود مهاجرت فدرال مقامات از دسترسی به وسایل نقلیه موتوری سوابق

نیویورک — ایالات متحده وزارت امنیت داخلی گفت: روز شنبه که آن را دیگر نمی خواهد اجازه دهید نیویورک ساکنان ثبت نام در آن “اعتماد مسافر” به دلیل برنامه های جدید دولت قانون که مسدود مهاجرت فدرال مقامات از دسترسی به وسایل نقلیه موتوری ،

در سه صفحه نامه DHS گفت: قانون لقب “چراغ سبز” قانون جلوگیری از آژانس های فدرال حفاظت از ساکنان از “شوم تهدید به امنیت ملی و امنیت عمومی.”

فراگیر حرکت یک روز پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ناودان نیویورک یک پناهگاه شهرستان در دولت از آدرس اتحادیه. پناهگاه شهرهای محلات که ارائه حفاظت اضافه به مهاجران و حاضر به همکاری با مقامات فدرال و اجرای قانون فدرال است که تنها تشدید پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان ،

این قانون که به اثر رفت در ماه دسامبر افراد مجاز و بدون مجوز قانونی در ایالات متحده به درخواست برای مجوز رانندگی. آن را نیز شامل یک ارائه منع دولت راهنمایی و رانندگی مقامات از ارائه هر یک از داده های خود را به اشخاص که اجرای قانون مهاجرت مگر اینکه یک قاضی سفارشات آنها را به انجام این کار.

قانون بلوک ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی که گشت های آمریکا و کانادا مرز در نیویورک و ایالات متحده مهاجرت و گمرک از اخذ این خودرو صاحبان اطلاعات است.

چاد گرگ بازیگری سر از وزارت امنیت میهن, نام, نیویورک, قانون جدید “ناامید کننده” در طول یک فاکس نیوز مصاحبه اواخر شنبه شب. او گفت: تعلیق برنامه های مورد استفاده توسط مسافران به سرعت حرکت را از طریق آداب و رسوم و امنیت در فرودگاه ها موثر بود بلافاصله.

“آنها (نیویورک ساکنان) نمی توانید ثبت نام یا reenroll در این مورد اعتماد مسافر برنامه هایی که گمرک و مرز حمایت ارائه می دهد چرا که ما دیگر دسترسی به مطمئن شوید که آنها با کسانی که برنامه های مورد نیاز” او گفت:.

مشاور ارشد رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو غنی حادثه ای گفت که این حرکت توسط DHS شد با انگیزه های سیاسی.

“این واضح است که سیاسی تلافی توسط دولت فدرال و ما قصد داریم به نقد و بررسی حقوقی ما گزینه” حادثه ای گفت:.

کومو یک دموکرات تایید چراغ سبز قانون در تابستان گذشته اجازه دادن به افراد برای استفاده خارجی-صدور اسناد و مدارک برای اثبات سن خود و هویت به طوری که آنها می توانید برای درخواست امتیازات رانندگی. قانونگذاران و کومو نگران شد که یخ و CBP خواهد بود به راحتی قادر به دست آوردن اطلاعات در مورد افرادی که به دنبال یک مجوز و احتمالا ساخت آن را آسان تر برای آنها را به اخراج شوند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>