صفحه اصلی مهاجمان مطرح به عنوان پلیس تیراندازی می شکند با خانواده در داخل

“این حمله به خانه که سخت در اشتباه رفت و گفت:” پلیس.

یک جنگ با تفنگ یا تپانچه را شکست در یک خانه و یک مظنون کشته شد, وقتی که مرد نما به عنوان کلانتر نمایندگان اقدام به یک خانه حمله کردم و بیشتر از آنها برای سودا از خانواده در داخل.

ترسناک وضعیت رخ داده در شهرستان تولار ایالت کالیفرنیا حدود 10 p. m. روز سه شنبه شب هنگامی که یک خانواده در داخل خانه خود و شنیده صدای کوبیدن بر درب خانه خود را با چند مرد فریاد “کلانتر دفتر” در تلاش برای به دست آوردن کارکنان به اجازه دهید آنها را در با توجه به ABC News’ فرزنو ایستگاه KFSN.

اما زمانی که خانواده اجازه نداد مردان در درب در, متهمان تصمیم به زور راه خود را به خانه.

“آنها می توانند آنها را بشنود فریاد ‘کلانتر, کلانتر,’ می گوید: Tulare County کلانتر ستوان Joe Torres. “قربانیان فکر آن را عجیب و غریب بود که در اواخر ساعت پس از مظنون را به اتاق نشیمن منطقه آنها گران درب جلو.”

در این نقطه بود که سرنشینان داخل خانه می دانستم که مظنون شد نه اجرای قانون از آنها با پوشیدن لباس و یا مدالها و یک جنگ با تفنگ یا تپانچه را شکست میان صاحب خانه و خانه مهاجمان.

یکی از مظنونان زده شد در بدن بالا توسط صاحب خانه در حالی که همسر و فرزند مرد دیگری فرار برای ایمنی.

مشکوک بود که به ضرب گلوله فوت در صحنه در حالی که مظنون دیگر ساخته شده برای آن را اجرا کنید پس از خود اقدام به حمله به خانه.

“اگر چه ما در مراحل اولیه آن بود و تهاجم به خانه که رفت وحشتناکی اشتباه” تورس گفت. “وجود دارد چهار نفر در اقامت همراه با یک 13 ساله بود که می توانست همه کشته شده است اگر آن را برای صاحب خانه اقدام است.”

مقامات می گویند که آنها آماده هستند برای آزادی انگیزه پشت شکستن در و که هویت انسان بود که کشته خواهد شد و نشان داد پس از کالبد شکافی آن تکمیل خواهد شد در روز پنج شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>