هالیوود بیماران در واکنش به مرگ درمانگر کشته شدند گفته می شود توسط دوست پسر سابق

دکتر Amie Harwick شد حمله در هالیوود هیلز خانه این آخر هفته.

ویران بیماران هالیوود درمانگر دکتر Amie Harwick که کشته شد آخر این هفته گفته می شود توسط دوست پسر سابق در حال باز کردن در مورد او چقدر به آنها کمک کرد.

Harwick — به خوبی شناخته شده در ازدواج و خانواده درمانگر است که کار با افراد مبتلا به خشونت خانگی با توجه به وب سایت خود را — بود حمله در اوایل روز شنبه. دوست پسر سابق گرت Pursehouse است دستگیر شده است.

فرح زاری سابق “rupaul’s Drag Race” مسابقه توییتی یک شبه “Amie Harwick تنها درمانگر من و او زندگی من را نجات داد سال گذشته زمانی که من واقعا رفتن را از طریق آن. قلب من لطمه می زند بنابراین بد برای هر کسی که خوش شانس به او را در زندگی خود را. او خیلی خاص است.”

“او قادر به کمک به من به نظر می آیند با بسیاری از صدمات گذشته و شیاطین و نبود یک جلسه که من هیچوقت گریه در” زاری توییتی. “من هرگز خواهد فراموش درس گرفتم از او و مهارت های مقابله ای او به من آموخت برای کمک به بهبود زندگی من است. من واقعا واقعا غم انگیز است.”

مدل امیلی سیرز نوشت: در Instagram “من فکر کردن در مورد Amie با مخلوطی از غم و اندوه و خشم. هیچ کس تا کنون سزاوار این, اما به خصوص کسی که اختصاصی زندگی خود را برای کمک به بازماندگان غلبه بر ضربه و ترس است که با زندگی در یک جهان که در آن تجاوز جنسی و خشونت خانگی عادی هستند.”

“Amie من درمانگر و او به من کمک کرد تا به درمان بسیاری از زخم ها از گذشته من و هدایت من به داشتن روابط سالم با هر دو خودم و دیگران” سیرز نوشت. “من هرگز نمی تواند تصور کرده اند در تمام جلسات ما تا به حال گفتن او در مورد ترس من از این اتفاق می افتد به من است که این امر در نهایت اتفاق می افتد به او. هنگامی که او به منابع برای بسیاری از ما-آیا روند این؟”

“هیچ یک از ما امن هستند این خیلی ناعادلانه” سیرز ادامه داد. “او سزاوار نیست این همه او می خواست به انجام شد کمک به مردم است. او واقعا زندگی من را تغییر داد و من می دانم که بسیاری از دوستان من بودند نیز تغییر نکرده Amie به عنوان یا مشتریان و یا دوستان نزدیک او. قلب من می رود به خانواده اش است.”

حدود 1:15 صبح سه شنبه ماموران در تپه های هالیوود در پاسخ به یک رادیو ندای یک زن جیغ و Harwick اتاقی ملاقات آنها را در خیابان با توجه به اداره پلیس لس آنجلس.

اتاقی گفت Harwick بود که حمله به طوری که او شروع به پریدن کرد یک دیوار و رفت به خانه همسایه به تماس برای کمک به پلیس گفت:.

افسران یافت Harwick بر روی زمین تحت یک سوم داستان بالکن گفت: پلیس. او بی توجه بود و “به شدت مجروح” با “آسیب های سازگار با سقوط” گفت: پلیس.

Harwick گرفته شده بود به یک بیمارستان که در آن او بعد مرده گفت: پلیس.

مقامات در بر داشت ممکن است شواهد از مبارزه پلیس گفت: به عنوان به خوبی به عنوان شواهدی از یک مزاحم رفتن به Harwick خانه می روم و بعد از جرم و جنایت.

Harwick “به تازگی ابراز ترس در مورد دوست پسر سابق” که او تا به حال ثبت یک سفارش محدود در برابر به گفته پلیس.

به سفارش محدود بود و از آنجا منقضی شده گفته است و Harwick دیدم او را دوست پسر سابق دو هفته پیش.

Harwick سابق, 41 ساله Pursehouse بود دستگیر و به قتل بعد از ظهر روز شنبه کشته شده است.

Harwick نیز قبلا مورخ Drew Carey. نامزدی خود را تایید شده در فوریه 2018, سرگرمی, امشب گزارش شده است. آنها را شکست نوامبر 2018 با توجه به Us Weekly.

“Amie و من دوست دارم که مردم خوش شانس یک بار در طول عمر” کری در بیانیه ای گفت شنبه. “او یک نیروی مثبت در صورت خستگی ناپذیر و unapologetic قهرمان برای زنان و پرشور در مورد کار خود را به عنوان یک درمانگر.”

“من با غلبه بر غم و اندوه” کری گفت. “من می خواهم برای تشکر از شما در پیشبرد برای دادن خودم و هر کس که عاشق Amie حفظ حریم خصوصی در حالی که ما سعی کنید به از طریق این وضعیت غم انگیز.”

پلیس گفت Pursehouse مورد ارائه خواهد شد به دادستان منطقه برای تشکیل پرونده در نظر گرفتن روز چهارشنبه.

ABC News’ مونیکا اسکبدو کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>