افسانه ای هالیوود و ‘Spartacus’ ستاره کرک داگلاس مرده در 103

کرک داگلاس یکی از آخرین ستاره های بزرگ هالیوود را عصر طلایی سینما و خود را مشهور شدید عضلانی نیز در فیلم هایی مانند “اسپارتاکوس” و “راه افتخار” درگذشت چهارشنبه در سن 103.

ما مرد منجر تهیه کننده و کارگردان به شهرت آمد در اواخر 1940s و هرگز از دست رفته محبوبیت خود را در نزدیک به 100 فیلم در طول شش دهه زندگی حرفه ای.

مرگ او در خانه اش در بورلی هیلز تایید شد توسط پسرش مایکل برنده جایزه اسکار بازیگر و فیلمساز.

بیشتر:

“در آن است با شوق و غم و اندوه است که برادر من و من اعلام می کنم که کرک داگلاس در سمت چپ ما امروز در سن 103” مایکل داگلاس گفت: در بیانیه ای به Facebook.

“به جهان او یک افسانه یک بازیگر از عصر طلایی از فیلم که زندگی او را به سال های طلایی انسانی که تعهد به عدالت و علل اعتقاد او در تنظیم یک استاندارد برای همه ما به آرزوی.”

مراسم تجلیل از ریخت و در از سراسر هالیوود و جهان در رسانه های اجتماعی با بسیاری از اعلام “من اسپارتاکوس هستم!” در اشاره به داگلاس افسانه ای نقش به عنوان یک باغی روم ،

Spartacus

داگلاس بازی افسانه ای نقش سرکش روم در سال 1960 فیلم Spartacus [فایل: Alberto E. Rodriguez/گتی از طریق خبرگزاری فرانسه]

“کرک داگلاس. الهام بخش Scalawag” نوشت بازیگر Danny DeVito, در اشاره به سال 1973 فیلم به همین نام – اولین فیلم به کارگردانی داگلاس.

“103 سال در این زمین است. که یک حلقه زیبا به آن! بزرگ حلق آویز با شما مرد,” او اضافه شده است.

بزرگتر از زندگی

داگلاس متولد Issur Danielovitch به یهودی-مهاجران روسی در شمال ایالت نیویورک در سال 1916 شروع به کار به عنوان یک بازیگر مرحله قبل از پیوستن به نیروی دریایی ایالات متحده در طول جنگ جهانی دوم است.

او فارغ التحصیل به فیلم در سال 1946 هنگامی که “کازابلانکا” تولید کننده هال والیس امضا شده و او تبدیل به یک ستاره برای نقش خود به عنوان یک دو تقاطع و womanising بوکسور در سال 1949 را “قهرمان است.”

او پس از آن نقش خواهد اغلب آینه خود را در دنیای واقعی تر از زندگی و شدید شخصیت از جمله ظالم تهیه کننده فیلم در “بد و زیبا” (1952) و شکنجه هنرمند وینسنت ون گوگ در “شهوت برای زندگی” (1956).

داگلاس نیویورک تایمز گفت در یک سال 1984 که او “همیشه جذب شده به شخصیت های که بخشی رذل,” اضافه کرد: “من نمی پیدا موجب نور و روشنایی.”

او خود را مشهور فیزیکی تعهد به نقش آموزش برای ماه ها به بازی یک بوکسور در فیلم “قهرمان” و یادگیری برای سوار یک اسب و شلیک در سال 1957 غربی “Gunfight at the O. K. Corral”.

داگلاس بود nominatied سه بار برای جایزه اسکار – آخرین نامزدی بود که برای “Lust for Life” – اما از دست رفته در هر زمان و هرگز نامزد دوباره.

او اعطا شد افتخاری یک عمر دستاورد تندیس توسط آکادمی در سال 1996 – تنها چند ماه پس از یک سکته مغزی شدید – “برای 50 سال به عنوان یک خلاق و نیروی اخلاقی در تصویر حرکت جامعه است.”

داگلاس جان سالم به در با همسر دوم آن Buydens, 100 و سه پسر. چهارمین فرزند اریک درگذشت مواد مخدر مصرف بیش از حد در 40s او در سال 2004.

“(به) من و برادران من جوئل و پیتر او به سادگی پدر به کاترین (زتا جونز) یک پدر فوق العاده در قانون به نوه او و بزرگ نوه خود را با محبت پدربزرگ و به آن فوق العاده شوهر” مایکل گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>