پر از سوراخ در ووهان دانشجویان خارجی نگاه کنید به فرار ویروس-آمار شهرستان

پکن – پس از یک هفته تحت قرنطینه در ووهان که در آن چین کروناویروس جدید پدید آمده در اواخر سال گذشته برخی از این شهر هزاران نفر از دانشجویان بین المللی هستند و احساس انزوا و اضطراب با برخی از امید آنها می تواند تخلیه شود.

چهار نفر از حدود 500 دانش آموزان پاکستانی در این شهرستان در حال حاضر تایید شده است که این ویروس پاکستان دولت وزیر بهداشت ظفر میرزا گفت: در روز چهارشنبه. دیگران پناه در خوابگاه نگرانی در آنها بیش از حد خواهد قرارداد این بیماری; ترس خود را پر شده با اطلاعات غلط.

“شما می توانید درک مردم نوع پارانوئید” گفت: محمد Samiul Ahsan یک دانش آموز از بنگلادش است که معاون رئیس جمهور از دانشگاه ووهان بین المللی اتحادیه دانشجویان است.

بیشتر:

Ahsan کار کرده است برای آرام کردن خود ترس برطرف کردن شایعات و مطلع نگه داشتن آنها.

او گفت: اکثر دانشجویان ماندن در داخل خود خوابگاه.

“ما سعی می کنید به آنها بگویید که وضعیت شما در, ما در همچنین.”

ووهان است که مرکز آموزش و پرورش با بیش از 30 کالج ها و دانشگاه ها استقبال دانش آموزان از سراسر جهان است. در مجموع وجود دارد 492,185 خارجی تحصیل در چین.

مشاوره از دانشگاه مدیران بود که با الجزیره توسط دانش آموزان که در حال حاضر چپ چین هشدار دادند خوردن به اشتراک گذاشته شده از ظروف و دستورالعمل در مورد چگونه به نگه داشتن فضاهای زندگی به درستی تمیز و به خوبی تهویه مناسب.

Ahsan گفت او شده است در تماس نزدیک به 24 ساعت یک روز پس از قرنطینه آغاز هماهنگی با مقامات کالج از دوشنبه به ارائه وعده های غذایی سه بار در روز برای کسانی که در خوابگاه.

Japan - Wuhan

کشورها از جمله ژاپن و آمریکا شروع به تخلیه اتباع خود از ووهان اما چند stuidents که گزینه [Kazuhiro Nogi/خبرگزاری فرانسه]

Ahsan گفت: 500 دانشجوی خارجی در پردیس.

هفته دوم تحت قرنطینه

روز دوشنبه رسانه های پاکستان خروجی اکسپرس تریبیون با انتشار تصویری از یک گروه از نقاب دانش آموزان از ووهان دانشگاه علم و صنعت توصیف کمبود مواد غذایی و در تماس با مقامات به آنها را نجات.

محمد فرقان رئوف, a 30-year-old شیمی و مهندسی شیمی کارشناسی ارشد دانشجو گفت که او نگران است شرایط بیشتر خواهد شد بدتر.

رئوف گفت: او ثبت گزارش به ماموران در پاکستان در سفارت آمریکا در پکن نشان می دهد یک تخلیه طرح اجباری بررسی سلامت برای دانش آموزان و قرنطینه در صورت لزوم قبل از مسافرت.

“ما در حال رفتن به ایجاد هر گونه وحشت غیر ضروری ما فقط نگران سلامتی ما,” او گفت:.

دانش آموزان از دیگر کشورها از جمله کنیا و هند و اوگاندا را به توییتر در اوایل هفته به تماس برای پاسخ از دولت خود را مورد دهد ،

کنیا کورنلیوس Mulili 28 ساله است که برای تحصیل در رشته دکترای گیاهشناسی و خواسته است که خود را در دانشگاه نمی توان نام برد که در میان مردم در توییتر جذاب به سفارتخانه های خود را برای کمک.

Students_Wuhan.jpg

خان خواهر چینی زبان آموزان از پاکستان در این باره گفت که آنها نگران باقی مانده در ووهان [YouTube Screengrab]

Mulili گفت که او احساس آرام تر در حال حاضر به دلیل سفارت آغاز شده بود که بیشتر پاسخگو پس از او نوشته شده خود را توییتهایی.

“این برش در سراسر جامعه بین المللی از آنجا که این یک موضوع جدی است,” او گفت:. “مهم ترین چیز در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی.”

نگران خانواده

دانش آموزان دیگر از جمله 21 ساله دانیل Pekarek از جمهوری چک در حال تلاش برای ایجاد یک برنامه سفر به خارج از ووهان.

Pekarek روز سه شنبه گفت که او تا به حال شده است در تماس با سفارت چک و سفارت فرانسه در مورد گرفتن تخلیه از طریق فرانسه.

“خانواده من تحت فشار است و آنها می ترسند برای من” Pekarek گفت.

“من به بازگشت به اولین لحظه ای که می توانید به ووهان چرا که من بسیاری از دوستان در اینجا و من در اینجا است.”

Wuhan, China

یک کارگر با پوشیدن یک ماسک صورت اسپری ضد عفونی کننده در امتداد یک مسیر در ووهان است که مهر و موم کردن را امتحان کنید و جلوگیری از گسترش ویروس [Arek Rataj/AP Photo]

در حال حاضر بیشترین نگرانی این است که چگونه به خود را پرداخت قبض آب, زمانی که ساختمان که در آن او معمولا می کند که بسته است.

چین در تلاش برای مهار این ویروس را تحت تاثیر 20 شهرستانها چینی, جلوگیری از 56 میلیون نفر از مردم از سفر در طول قمری تعطیلات سال نو به طور معمول یکی از شلوغ ترین سفر زمان از سال است.

هوبئی که در آن ووهان واقع شده است خانه را به 11 میلیون نفر و ده ها هزار نفر از ساکنان خارجی و دانش آموزان است. همچنین محل اکثریت قریب به اتفاق از coronavirus موارد است.

ایالات متحده و ژاپن در حال حاضر شروع به تخلیه شهروندان خود را در حالی که کشورهای دیگر از جمله استرالیا انگلیس و فرانسه نیز آماده تخلیه.

24 ساعته ووهان خط تلفن

این ووهان شهرداری دفتر امور باز است 24 ساعت تدریس خصوصی در خانه برای پاسخ به سوالات از خارجی ها که باقی می ماند در این شهرستان است.

یک نماینده از سوی او دریافت تماس از افراد خارج از ووهان جستجو برای اطلاعات دقیق در مورد وضعیت. خارجی ها که به نام دفتر اغلب سوال در مورد زمانی که و چگونه آنها می توانند ترک گفت.

برای بسیاری از دانش آموزان در کشور که اعلام کرد تخلیه قصد دارد که همچنان نامشخص است.

اما خان خواهر – Saher 24 و مهر, 21 -, چینی, زبان آموزان از پاکستان گفت: آنها نگران باقی مانده در ووهان زیرا آنها احساس می کنند به اندازه کافی تامین می شود راحت است.

خواهران چپ اتاق خوابگاه خود برای اولین بار در هفته در روز سه شنبه با پوشیدن دستکش و ماسک و فیلمبرداری از سفر خود را در کانال یوتیوب. آنها دریافتند که اکثر فروشگاه ها باز بودند و حتی دیدم مردم از دویدن.

Coronavirus: زندگی تحت مستند در ووهان

آنها تردید از گزارش ها و ویدئوها گردش در اینترنت است که توصیف شرایط, اما آنها نیز دیده می شود از دوستان راه اضطراب می تواند ضرب و گسترش زمانی که مردم cooped در خوابگاه خود را.

“بسیاری از مردم به تنهایی در اینجا” گفت: Saher. “ما خواهر. بنابراین من می تواند درک.”

نیروهای پلیس در ووهان باید مردم را برای انتشار و پخش اطلاعات تایید نشده.

Ahsan از دانشگاه ووهان بین المللی اتحادیه دانشجویان گفت: آنچه که او می یابد مهم است به مهر کوچکتر شایعات, مانند کسانی که در ترویج نادرست درمان برای بیماری که ایجاد سردرگمی در میان افرادی که به باقی می ماند در ووهان و برای خانواده هایی که در حال خواندن در مورد وضعیت از دور.

“[از وحشت] را بر دیگر مردم, همچنین,” او گفت:.

Ahsan گفت که او دریافت کرده است پرس و جو از دانش آموزانی که در بازگشت به کشورهای خود و بدانم در مورد زمانی که این ترم دوباره شروع خواهد شد.

وزارت آموزش و پرورش گفت: تعطیلات تمدید خواهد شد اما نه زمانی که کلاس سر گرفته خواهد شد.

برای دانش آموزانی که باقی مانده اند در محوطه دانشگاه از طریق قرنطینه بزرگتر نگرانی است که برخی از صورت ظاهر از حالت عادی باز خواهد گشت.

“ما در حال فکر کردن در مورد زمانی که آن را متوقف خواهد کرد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>