ضربه سخت coronavirus همه گیر خواهد شد ایتالیا نیاز به یک نجات?

جهان هشتم بزرگترین اقتصاد جهان و آن 60 میلیون نفر از شهروندان تحت مستند. ایتالیا اولین کشور اروپایی به معرفی اقدامات شدید کنترل گسترش COVID-19.

ایتالیا ثبت شده مرگ و میر بیشتر از کروناویروس جدید از چین منشاء شیوع.

علاوه بر تعطیلی مدارس و توقیف و مغازه ها و کسب و کار سیم پیچ را غیر ضروری کار و حمل و نقل مراکز هستند قرضه را متوقف کند.

دولت ایتالیا متعهد شده است $28bn برای کاهش بار این بیماری همه گیر. که شامل کمک به شرکت های صاحب خانه با پرداخت وام مسکن و مردم در مواجهه با بیکاری است.

ایتالیا واقعا نیاز به حمایت از آن می توانید در حال حاضر آن را به عنوان واقعا هرگز بهبود از بحران بدهی اروپا. بدهی خود را می ایستد نزدیک به 135 درصد از تولید ناخالص داخلی (GDP) و رشد پس از معرفی یورو تقریبا 20 سال پیش به سختی رشد کرده است.

چنین است مبرم دولت از اقتصاد آن است. رکود بلندی است و شده اند وجود دارد هشدار که ممکن است نیاز به دنبال یونان از منطقه یورو و حتی صندوق بین المللی پول.

لورنزو کدگنو اقتصاددان ارشد در LC ماکرو مشاوران می گوید الجزیره تاثیر بیماری همه گیر کوروناویروس در اقتصاد ایتالیا ممکن است “قابل ملاحظه” با انقباض میزان 5 درصد یا بیشتر در سال جاری است.

“این است که بر فرض که در ماه ژوئن بیشتر از تاثیر اقتصادی است” کدگنو می افزاید.

شرکت های هواپیمایی به دنبال کمک مالی

اکثر شرکت های هواپیمایی می تواند ورشکسته در پایان ممکن است و بسیاری از می تواند از لحاظ فنی ورشکسته در حال حاضر با توجه به سیدنی بر اساس مشاوره.

این هشدار از استرالیا مرکز حمل و نقل هوایی به عنوان دولت تحمیل ممنوعیت سفر با توجه به سرعت گسترش coronavirus.

قبل از اعمال ممنوعیت سفر هوایی شد و انتظار می رود برای از دست دادن $113bn در درآمد این سال است. که تحت فشار قرار دادند تا بسیاری از شرکت های هواپیمایی به دنبال حمایت از دولت است. در ایالات متحده شرکت های هواپیمایی خواسته اند برای $50bn کرده است.

اما منتقدان استدلال می کنند که شرکت های هواپیمایی را نامناسب مالی خود را به انتخاب به صرف پول نقد خود را در خرید سهام به غنی سازی سهامداران. با انجام این کار وجود دارد کمتر سهام در بازار سوداگران افزایش قیمت. با توجه به بلومبرگ آمریکا خطوط هوایی استفاده کرده اند حدود 96 درصد از پول نقد خود را در سهام خرید-پشت.

Updesh Kapur یک مشاور حمل و نقل هوایی می گوید: “آنچه اتفاق می افتد در صنعت است به طوری بی سابقه ای در چند هفته گذشته است.”

او می افزاید: “این بدترین بحران پس از بحران مالی 2008 که شیوع سارس و 9/11 ، اگر شما ترکیب هر سه نفر از کسانی که حوادث ما شاهد بدترین بحران در صنعت حمل و نقل هوایی و به ناچار ما می رویم به دیدن برخی از تلفات سنگین در سراسر صنعت است.”

منبع: الجزیره اخبار

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>