تاریخی جنگ جهانی دوم کشتی نجات از سان فرانسیسکو انبار آتش

دیگر قایق آسیب دیده بودند و بدون آسیب گزارش شده است.

بدون آسیب گزارش شده از یک انبار بزرگ آتش در سان فرانسیسکو بود که هنوز هم مواج شنبه بعد از ظهر ساعت پس از فوران, مقامات گفت.

این آتش سوزی در اسکله 45 در بندرگاه ماهیگیر در ابتدا تهدید و تاریخی از جنگ جهانی دوم کشتی اما مقامات گفت که آنها قادر به آن را ذخیره کنید.

اس اس ارمیا اوبراین یکی از تنها دو نفر باقی مانده به طور کامل عملکرد آزادی کشتی که راه اندازی شد در طول جنگ جهانی دوم و که با هجوم نرماندی در سال 1944 D-Day عملیات رنج می برد تنها رنگ آسیب با توجه به سن فرانسیسکو آتش نشانی.

مقامات گفت: 150 نفر از آتش نشانان به نام شده بود به صحنه است. شعله های آتش انتظار نمی رود که به گسترش به سایر ساختارهای اما مقامات هنوز اعلام آتش تحت کنترل است.

هیچ قایق دیگر نیز آسیب دیده بود, مقامات گفت.

سه کسب و کار را تحت تاثیر قرار بود توسط آتش همه از آن — آبی و طلا ناوگان دفاتر قرمز و سفید ناوگان دفاتر و ارمیا اوبراین ناوگان دفاتر — در حال کشتی یا کشتی خدمات.

مقامات نیست و تعیین علت آتش سوزی اما در حال بررسی است. به دلیل آتش را اندازه که انتظار می رود به گرفتن برخی از زمان به آنها گفت.

آتش بود و برای اولین بار گزارش شده حدود 4:40 a. m. به گفته ABC San Francisco ایستگاه KGO.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>