اینجا چرا coronavirus مرگ و میر پیش بینی بهبود

در طول COVID-19 گیر ملت رهبران سیاسی باید تکیه بر تیره و تار مرگ و میر پیش بینی برای هدایت سیاست های, اما این اعداد را نگه دارید تغییر طرح پرسش در مورد سودمند و قابلیت اطمینان.

کاخ سفید اعلام کرد در مارس 31 که مقامات انتظار می رود تا 100,000 به 240,000 کل آمریکا مرگ و میر ناشی از COVID-19 حتی اجتماعی فاصله سیاست. در حدود همان زمان پیش بینی مدل از دانشگاه واشنگتن و موسسه بهداشت معیارهای ارزیابی (IHME) بود برآورد کمتری کل آمریکا مرگ و میر در مجموع حدود 84,000.

در حال حاضر تنها یک هفته بعد-از IHME رقم کاهش یافته و حتی بیشتر برآورد 60,000 مرگ و میر در ماه اوت. هنوز هم مدل های دیگر پیش بینی کرده اند متفاوت مرگ و عوارض. پس چه اتفاقی افتاد ؟ چرا این اعداد متفاوت است ؟

این مدل معادلات ریاضی ایجاد شده توسط کارشناسان بهداشت عمومی برای کمک به ما در پیش بینی آنچه در آینده. معادلات که در حال پردازش توسط کامپیوتر, بحران در حال حاضر اطلاعات موجود برای ارائه یک نتیجه — در این مورد پیش بینی مرگ و میر.

لحن به ABC در 1 p. m. ET و ABC اخبار زنده در 4 p. m. و هر روز هفته به صورت ویژه پوشش از رمان coronavirus کامل ABC اخبار تیم از جمله آخرین اخبار زمینه و تجزیه و تحلیل.

این مدلهای آماری به طور مداوم در حال تحول و ورود اطلاعات جدید که به معنی پیش بینی مرگ عوارض هم تغییر خواهد کرد به گفته دکتر گرگوری راث یک پزشک و یکی از IHME سرب دانشکده.

دکتر Caitlin رودخانه, یک کارشناس محاسباتی اپیدمیولوژی در Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health, توضیح می دهد که نوسان پیش بینی همتراز برای دوره. از آن زمان چندین دهه به توسعه دقیق آب و هوا پیش بینی و در حالی که مدل های تصفیه سالانه برای آنفلوانزای فصلی, او تاکید می کند که زمان COVID-19 پاندمی جدید قلمرو امروزی دانشمندان است. “ما هرگز در مواجهه با یک وضعیت شبیه به این, ما تا به حال هرگز اجتماعی فاصله در این مقیاس” او گفت:.

IHME را در مدل های پیش بینی شده حسابداری اجتماعی فاصله در تمام طول.

“مدل ما فرض می کند که اجتماعی فاصله در حال رفتن به اجرا در همه جا در این کشور در عرض یک هفته و رفتن به حفظ تمام راه را از طریق پایان ماه مه” راث متحده است. به عبارت دیگر IHME مرگ و میر پیش بینی کاهش یافته و فقط در یک هفته به دلیل محققان تغییر راه آنها پردازش و محاسبه اطلاعات است.

به همین دلیل کاخ سفید اعداد و IHME شماره های متفاوت که مشخص نیست که کاخ سفید را برآورد آمد از. به گفته دکتر دبورا Birx ، coronavirus پاسخ هماهنگ کننده کاخ سفید خود را 100,000 به 240,000 مرگ و میر پیش بینی در آمد از منابع متعدد از جمله گزارش امپریال کالج لندن و خصوصی دیگر گزارش های عمده ایالات متحده موسسات دانشگاهی.

در حال حاضر نه مردم به اندازه کافی بهبود یافته اند از COVID-19 به تاثیر این اعداد به طور چشمگیری. برای ایمنی به نفع همه ما این امر نیاز به 50-70 ٪ از جمعیت را مبتلا شده و بهبود با توجه به رودخانه ها که اشاره می کند که ما وجود ندارد و در عین حال.

در حالی که تغییرات در پیش بینی داده ها می تواند گیج کننده و خسته کننده به IHME استدلال می کند که در آنها نشانه هایی از سالم و پویا مدل که تطبیق. به عنوان یک موسسه مستقل از سیاستگذاران راث تاکید می کند که IHME است که کارکنان توسط پزشکان و دانشمندان که هدف بالاتر از همه این است که برای کاهش درد و رنج. تیم خود را به طور مداوم در حال رشد و مدلسازی ریاضی روش های شفاف باقی می ماند.

به اینکه آیا یا نه این اعداد به معنی ما می تواند به توقف فاصله – هنوز رتبهدهی نشده است. رودخانه ها تاکید می کند که “اجتماعی فاصله گرفتن چیزی که حق انجام می شود در حال حاضر و ما باید در ادامه انجام آن است.” اما او ارائه می کند برخی از امید است که ما را در واقع رسیدن به یک نقطه که در آن سخت فاصله می تواند پایان. در آینده هنگامی که وجود دارد کمتر COVID-19 موارد او امیدوار است که ما می توانیم انتقال به ردیابی فقط کسانی که بیمار هستند.

آنچه که در مورد کوروناویروس:

  • چگونه آن آغاز شده و چگونه به خودتان محافظت: Coronavirus توضیح داد
  • چه باید بکنید اگر شما علائم: علائم کروناویروس
  • پیگیری گسترش در آمریکا و در سراسر جهان: Coronavirus نقشه
  • Heather J. کاگان, M. D., است, داخلی, پزشکی مقیم در بیمارستان جانز هاپکینز و نویسندگان به ABC اخبار پزشکی واحد.

    tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

    Leave a reply

    You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>