اینجا چرا اسکندریه Ocasio-کورتز و دیگر دموکرات ها هستند تحریم مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از اتحادیه

برخی از مشخصات بالا در آمریکا از جمله در کنگره اسکندریه Ocasio-Cortez, قلم سه شنبه شب دولت از آدرس اتحادیه در اعتراض به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

نیویورک نماینده مجلس و عضو “تیم ملی” عضو کنگره Ayanna Pressley ماساچوست تحریم سخنرانی همراه با تشکر. ارل Blumenauer اورگان, Rep. استیو کوهن از تنسی در کنگره Al سبز از تگزاس در کنگره هنک جانسون از گرجستان, Rep. Maxine آبهای کالیفرنیا تشکر. Frederica ویلسون از فلوریدا و تشکر. بابی راش ایلینوی است.

جزئیات: مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه ایالت متحده آمریکا با نتیجه استیضاح در چشم: وبلاگ زندگی می کنند

“پس از شور و مشورت بسیار من تصمیم گرفتم که من نمی خواهد با استفاده از حضور من در وزارت امور خارجه مراسم برای عادی مغلوب ساختن پیشی جستن lawless انجام & براندازی قانون اساسی” Ocasio-کورتز توییتی شنبه بعد از ظهر. “هیچ یک از این طبیعی است و من نمی خواهد مشروعیت بخشیدن به آن است. در نتیجه من نمی خواهد از حضور در دولت از اتحادیه.”

Pressley توییتی که “او نمی تواند در وجدان خوب حضور امشب شم.”

اوهایو تشکر. تیم رایان رفت و یک قدم بیشتر راه رفتن اواسط آدرس. “من تا به حال به اندازه کافی” او توییتی در مورد یک ساعت به تهمت سخنرانی. “مثل تماشای کشتی حرفه ای است.”

در توضیح خود تحریم Bluemenaur گفت که او با تمرکز به جای آن در سال آینده دولت از اتحادیه:

برخی دیگر از تحریم دموکرات توضیح استدلال خود را:

مغلوب ساختن پیشی جستن تحویل سهشنبه آدرس زیر ابری از استیضاح است اما انتظار می رود به طور رسمی تبرئه توسط مجلس سنا رای چهارشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>