در اینجا آنچه را که Javits Center, پر زرق و برق مگا-برگزاری رویداد در شهر نیویورک به نظر می رسد مانند یک بیمارستان

به نیویورک ماندگار بزرگترین شیوع COVID-19 در ایالات متحده و در حالی که بیمارستان ها در شهر نیویورک صورت بحران از ظرفیت سازمان های دولتی و لشکر مهندسان ارتش ایالات متحده در حال بررسی مکان های که در آن دولت می تواند استقرار موقت تجهیزات پزشکی. روز جمعه رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو اعلام کرد که یک چنین محیط Jacob K. Javits مرکز کنوانسیون در منهتن که به سمت غرب در حال حاضر کامل و خواهد بود و در حال اجرا توسط دوشنبه.

همه شیشه های ساختمان شامل 1,000 تخت. این مبلغ اضافه خواهد شد که دولت شمارش 53,000 اما تنها یک بخش کوچک از 140,000 مجموع تخت کومو بینی نیویورک ممکن است به هنگام وقوع به بلندی قله سه هفته دور.

با اینحال repurposing این Javits Center برای مراقبت های پزشکی در کنسرت با سایت های مشابه در شهرستان Westchester مرکز و دانشگاه از SUNY Stonybrook و SUNY Westbury, خود شده است قابل توجه تدارکاتی انجام است.

به سازمان مدیریت اضطراری فدرال (FEMA) و بهداشت و خدمات انسانی بخش ارائه چهار 250 تخت پزشکی استیشن کیت به مرکز هر یک مجهز به تخت و لوازم پزشکی.

بر خلاف قبل از گزارش این سایت می باشد استفاده می شود برای بیماران مبتلا به COVID-19 با توجه به FEMA سخنگو و یک سخنگوی لشکر مهندسان ارتش ایالات متحده است که به شدت درگیر در طراحی و ساخت و ساز و مهندسی از فضاهای. آن را به خانه بیماران با مراقبت های بهداشتی نیاز نامربوط به این بیماری با توجه به سخنگوی FEMA که نظارت بر امکانات همراه با دولت است. کارکنان Javits Center, U. s. Army Corps of Engineers, نیویورک گارد ملی و دیگر فدرال و سازمان های دولتی تهیه شده است به فضا است. این Javits Center و فرمانداری نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

همانطور که از صبح جمعه در شهر نیویورک گزارش 25,573 موارد و 366 مرگ و میر ناشی از کروناویروس و 97 درصد از آنها از شرایط بهداشتی اساسی با توجه به این شهرستان در بخش بهداشت و درمان است. و کومو روز جمعه گفت او از کاخ سفید اجازه به نوبه خود چهار سایت در downstate منطقه به مشابه سرریز امکانات که ارائه اضافی 4,000 تخت بیمارستان: این قنات در مسیر مسابقه ملکه بروکلین کروز ترمینال CUNY استاتن آیلند و نیویورک نمایشگاه مرکز در برانکس.

“من می خواهم به یک در هر قصبه,” کومو گفت:, و اضافه کرد که او نیز می خواست امکانات اضافی در Westchester ناسائو و Suffolk در شهرستان.

او گفت که او می خواستم برای ارسال یک پیام به downstate است که در مواجهه با بالاترین رای از موارد است که “هر کس به همان اندازه است که کمک و محافظت می شود.”

کارشناسان در مرکز مراقبت های بهداشتی, معماری, طراحی و مکانیک گفت که کلید خواهد بود به تکرار برخی “جریان” است که به نوعی در داخل بيمارستان. نگرانی های اصلی در حال مدیریت بیماران و مراقبان و هوا و زباله های پزشکی.

این مرکز نیاز به یک راه برای بيماران را وارد کنید از طریق آمبولانس و یا ماشین و یا حمل و نقل دیگر در حالی که نگه داشتن آنها را پنهان از نظر مردم و رسانه ها توضیح می دهد که سینتیا مک کالو مبتنی بر شواهد طراحی مدیر HDR, Inc., جهانی طراحی شرکت با دفتر مرکزی آن در اوماها نبراسکا فراهم می کند که معماری و مهندسی و ساخت و ساز و خدمات که نمونه کارها شامل کار بر روی تعداد زیادی بیمارستان و امکانات درمانی در سطح بین المللی از جمله گسترش والتر رید ارتش ملی مرکز پزشکی.

در داخل خانه این بیماران نیاز به برخی از صورت ظاهر از حریم خصوصی به عنوان به خوبی. یک عکس از پیشرفت های ساخته شده در Javits Center ارائه شده توسط New York منطقه از سپاه مهندسان ارتش در روز پنج شنبه نشان داد که کارگران احداث شده اند ردیف خوشه اغلب 16 موقت اتاق — خطوط هشت اتاق پشت به پشت. هر فرد منطقه محصور شده با دیوارهای سفید و یک پرده مدل اتاق بر روی صفحه نمایش در طول کومو جمعه جلسه مطبوعاتی در مرکز نشان داد هر فضا شامل یک foldout صندلی یک لامپ از یک طرف جدول با یک گیاه گلدانی, یک سطل زباله می تواند و دیگر تجهیزات پزشکی. قدرت رسانه ها در حال توزیع بنابراین بیماران می توانند شارژ تلفن های خود را.

وجود دارد در حال اساسی تجارت آف به این تنظیمات طراحی شده برای مراقبت از تعداد زیادی از بیماران است.

“ما به دنبال در ساده هندسی نگرانی ها و چالش: چگونه در بسیاری از تخت می تواند ما را باز و فضای گسترده در برخی از سطح سازگار پیمانه به طوری که کمترین مقدار از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی می تواند مراقبت از حداکثر تعداد بیماران گفت:” کریس Bormann HDR را در منطقه شرق سلامت مدیر.

این Javits Center می آید مجهز به امکانات متعددی است که آن را به یک محل مفید برای مسکن بیماران بیمارستان. نه تنها آن را ملاحظه و خالی مراقبان نیز باید بخش خصوصی در اتاق امن که در حال حاضر وجود دارد در این مرکز است.

جریان هوا و فیلتراسیون — یک نگرانی مهم برای بیمارستان ها — نیز به کار گرفته شده توسط قبل از سیستم های موجود است. و با توجه به Javits Center معمولی استفاده به عنوان یک محیط برای کنوانسیون های با صفحه نمایش بزرگ و توانایی به جای مبالغ زیادی از مردم در یک بار خود را بارگذاری اسکله و ضایعات-دست زدن به توانایی های دارایی Bormann گفت. اما زبالههای پزشکی باید جدا از به طور منظم زباله و جمع آوری شده توسط تخصصی پیمانکاران.

نه مسکن COVID-19 بیماران این مرکز اجتناب ملاحظات دیگر که نیاز به ساخته شده است. برای بیماران مبتلا به بیماری های عفونی بهداشت و درمان-مراقبت از امکانات به طور معمول ایجاد “فشار منفی” محیط است که نگه داشتن هوابرد میکروب ها از گسترش به سایر مناطق از ساختمان.

“شما در واقع تلاش برای حذف هر گونه ذرات از طریق تصفیه برای جلوگیری از آلوده کردن کسی که فکر می کند آنها در فضای پاک” گفت: Jon جرثقیل مدیر ترجمه بهداشت برای HDR. در حالی که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری می گوید که COVID-19 در درجه اول انتقال از طریق تماس نزدیک با فرد آلوده انتقال هوابرد است که هنوز هم یک نظر..

تلاش در Javits Center و دیگر امکانات ساخته خواهد شد و علاوه بر افزایش ظرفیت های موجود در بیمارستان ها 50 درصد و در برخی موارد 100% و همچنین استفاده از تخت در هتل ها و کالج خوابگاه برای پرسنل پزشکی و بیماران که نیاز به مراقبت ويژه است. کومو نیز توییتی با تشکر از شرکت های مختلف است که ارائه تشک و ملحفه coveralls ضد عفونی کننده دست و ماسک های مختلف و سایر لوازم و خدمات است. همانطور که از جمعه در مجموع 62,447 پزشکی حرفه ای و یا بازنشستگان تا به حال به طور داوطلبانه برای کمک به یک 10000 نفر افزایش از روز قبل کومو گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>