در اینجا این بخش از اقتصاد است که ممکن است از ترس از coronavirus تحلیلگران می گویند

به عنوان COVID-19 گسترش می یابد و بیمار تعداد مرگ و میر رشد اقتصاددانان در حال کاهش خود را یک بار گلگون انتظارات برای رشد اقتصاد جهانی در سال 2020 است.

اما در میان این اضطراب وجود دارد یک نقطه روشن در ایالات متحده است که به احتمال زیاد سیستم ایمنی بدن از ویروس خرید اینترنتی. تحلیلگران می گویند بازار مسکن نیست فقط داخلی در طبیعت است. آن نیز رو به با فوق العاده ارزان هزینه های استقراض سال از مقید کردن تقاضا و بخش ساخت و ساز مسکونی است که ممکن است در نهایت نمیفهمد چگونه به شکلی موثر در تولید و ورود به سطح خواص.

“سال به سال از طریق چیزهایی مانند بحران بدهی های یونان من تا به حال یک نظریه است که خریداران خانه برای رفتن به spooked و آنها فقط شانه ای بالا انداخت این خبر گفت:” گلن Kelman, مدیر عامل شرکت خانه کارگزاری Redfin RDFN, +3.72%. “چند سال گذشته ساخته شده اند یک احمق از هر کسی پیش بینی نرخ بالاتر و به چالش کشیدن آمریکا استثنایی. اقتصاد ایالات متحده فقط نگه می دارد در رفتن قوی.”

‘چند سال گذشته ساخته شده اند یک احمق از هر کسی پیش بینی نرخ بالاتر و به چالش کشیدن آمریکا استثنایی. اقتصاد ایالات متحده فقط نگه می دارد در رفتن قوی.’

گلن Kelman, مدیر عامل شرکت Redfin

چقدر وحشی است که تقاضا در بازار مسکن ؟

در سه ماهه اول درآمد تماس هفته گذشته Kelman این حال به می گویند: “یک Redfin عامل فقط به ما گفت در مورد یک جنگ مناقصه با 30 خریداران دیگر در یک منطقه پرت و دور افتاده در خارج از پورتلند سنگ., در این ماه. اموال جنگیده بودن بیش از یک تلفن همراه صفحه اصلی. این وضعیت می تواند طولانی تر از بیشتر متوجه به عنوان قانون عرضه و تقاضا به آرامی کار می کند در املاک و مستغلات.”

که کمک به گسترش چه شده است فصلی, کسب و کار, Kelman گفت MarketWatch. خریداران مشتاق در حال هل دادن “بهار فصل فروش” پیش از این و قبل از آن. سرمایه گذاران ممکن است شروع به عنوان خوانده شده که فعالیت در این هفته آن را اولین مسکن اخبار اقتصادی از سال 2020 است.

روز چهارشنبه وزارت بازرگانی ایالات متحده گزارش خواهد شد تعدادی از خانه های جدید آغاز شده و مجوز برای اعمال در ماه ژانویه است. روز جمعه انجمن ملی از Realtors را انتشار داده ها در ژانویه خرید و فروش که قبلا متعلق به خانه که تا حدود 90 ٪ از بازار است.

Kelman نیست تنها ناظر که انتظار چیزهای بزرگ از مسکن در این سال است. “این خواهد بود tailwind” به صورت گسترده تر اقتصاد آمریکا گفت: علامت زندی اقتصاددان ارشد برای مودی تجزیه و تحلیل ترافیک.

برای زندی دولت از مسکن پایین می آید به هزینه های مالی. “اگر ما 30 سال ثابت نرخ وام مسکن در 4 درصد یا کمتر ما باید یک جامد در بازار,” او گفت:. “اگر ما 3.5 درصد ما rip-خروش رشد. شمال 4 درصد از بازار محو خواهد شد.”

یک 1.60% معیار وزارت خزانه داری ایالات متحده توجه داشته باشید 10 سال رای TMUBMUSD10Y, +0.00%, که به طور متوسط در اخیر هفته است که نقطه شیرین برای وام مسکن بازار زندی گفت.

Kelman گفت که شبیه به دیگر رویدادهای برون زاد که مدیریت به حداقل لحظه ای تعجب بازارها و حفظ بازده در بررسی شیوع کروناویروس ممکن است پیامد ناخواسته نگه داشتن نرخ بهره پایین است.

“Coronavirus است که به نوعی یک تاریک طنز کمک به مسکن” زندی گفت MarketWatch. “آن را نگه داشتن نرخ پایین به عنوان سرمایه گذاران جهانی آمده ستون به آمریکا اما آن را به صدمه زدن به اقتصاد ما به نقطه که در آن ما هزینه مشاغل,” او گفت:.

مرتبط: بله Brexit به شما کمک خواهد کرد refi

زندی و دیگران تاکید می کند که آن را هنوز هم بیش از حد به زودی به دانستن هر چیزی در مورد درست تاثیر بیماری های عفونی, اما به عنوان Kelman قرار داده و آن را به بازار مسکن نمی خواهد به نوبه خود به پایین بر روی یک سکه. “آیا من می بینم هر طوفان ابرها در افق? من نمی. اما آن است که رفتن به باران ؟ من می دانم آن را,” او گفت: MarketWatch.

و در حال حاضر آمریکایی ها ممکن است عمدتا بی اعتنا درباره احساس وحشت و نگرانی چرخش از طریق بازارهای مالی است. روز جمعه از نزدیک تماشا اندازه گیری ضریب اطمینان مصرف کننده roared گذشته اقتصاددان انتظارات برای مطابقت با نزدیک به 15 سال به بالا. تنها 7 درصد از پاسخ دهندگان به نظرسنجی با اشاره به کروناویروس در اوایل فوریه. آن را خیلی زود به می دانم که آیا این بدان معناست که آمریکایی ها نیست بسیار از وضعیت آگاه – و یا که آنها در حال مسواک زدن آن را خاموش.

هنوز هم به عنوان Kelman قرار داده و آن را تصمیم به خرید یک خانه است “ماکرو حساس” خرید وجود دارد. آمریکایی ها می توانند در قرار خرید لباس و یا ناهار خوردن در به جای بازدید از رستوران, اما آنها می دانند که هنگامی که آنها به خرید یک خانه آنها در حال ساخت یک 30 سال تعهد — و در عین حال هنوز هم در نیروی تور خانه های باز.

سازندگان همچنین ممکن است در نهایت شروع به ایجاد یک جامد کمک به رشد اقتصادی: زندی فکر می کند این می تواند اولین سال در یک دهه که در آن تحلیلگران دست کم گرفتن سرعت ساخت و ساز مسکونی به جای آن دست بالا گرفتن. آن است گرفته شده اما سازندگان در نهایت نمیفهمد چگونه هزینه های خود را با مداد در پایین صفحه اصلی خرید امتیاز زندی اشاره کرد.

صاحبخانه نیز بازسازی و redecorating. در دولت ژانویه خرده فروشی در یکی از نقاط روشن شد خانه مراکز: مانند فروشگاه Home Depot, Inc. HD +1.10% و لاو Cos. پایین +0.52% (هر دو صفحه اصلی-بهبود خرده فروشان را در گزارش سه ماهه چهارم درآمد در آخرین هفته از ماه فوریه.)

چگونه می تواند سرمایه گذاران در محل شرط در چگونه آن را تمام می لرزد ؟

یک صندوق ارز داد و ستد ارائه می دهد که آنچه در آن خواستار یک راه برای بازی کمبود مسکن به Hoya سرمایه مسکن ETF HOMZ, +0.50%, به دست آورده در حدود 6.6 درصد در سال به, تاریخ, outperforming S&P 500 SPX +0.18% 4.6 درصد افزایش و میانگین صنعتی داو جونز است DJIA, -0.09% 3 ٪ در سال به روز افزایش, اما نه 8.5% بازده تا کنون برای شاخص Nasdaq Composite COMP +0.20%.

در همین حال بازارهای بسته مخلوط در روز جمعه به پایان رسید اما محکم بالاتر برای این هفته با داو پیشبرد 1%, S&P 500 با 1.6 درصد و نزدک 2.2% این هفته.

در هر صورت مسکن فعالیت است و تا کنون به عنوان یک رکن در اقتصاد در آن 11th, سال گسترش, در حالی که مناطق دیگر مانند تولید و سرمایه گذاری شرکت های بزرگ اند در حال ورشکستگی بازار و بخش هایی که به احتمال زیاد تحت فشار باقی می ماند به چین رنج می برد از COVID-19.

هفته آینده ممکن است کمک به تعیین اینکه آیا این روند نگه می دارد تا.

مرتبط با: آمریکایی ها با شیفتگی ‘نرخ وام مسکن:’ یک تور از طریق بازار مالی تاریخچه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>