در اینجا چگونه آیووا قفقاز کار

آیووا قفقاز شده اند که اولین نامزدی مسابقه در کشور از سال 1972 علائم شروع رسمی انتخابات ریاست جمهوری نجومی – دادن Hawkeye دولت یک آستین ، نفوذ بیش اولیه مسابقه.

این چرخه برای اولین بار-در-این-ملت قفقاز برگزار خواهد شد در روز دوشنبه, فوریه. 3 با 41 نمایندگان برای grabs در جلسه شب به طور قابل توجهی کمتر از نماینده غنی کالیفرنیا 415.

قبل از دوشنبه شب قفقاز در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد 2020 آیووا قفقاز:

جلسۀ کمیتۀ حزبی چیست ؟

قفقاز هستند محله تجمعات و یا حزب جلسات که همه در همان زمان در سراسر دولت است.

مردم آیووا نمایندگان شان جمع آوری در هر حزبی سایت یا در یکی از 1,678 سنتی حوزه قفقاز در سراسر کشور و یا در یکی از 87 “ماهواره حزبی” مکان در سراسر جهان از جمله 60 در دولت, 24 در سراسر 13 ایالت و واشنگتن دی سی و سه در خارج از کشور.

ماهواره قفقاز را که روز دوشنبه به موازات حوزه قفقاز طراحی شده برای گسترش دسترسی و مشارکت در انجمن فرایند برای کسانی که نمی توانند آن را به خود اختصاص داده حوزه مانند کارگران شیفت مردم در خانه های بازنشستگی و مردم آیووا نمایندگان شان زندگی در خارج از کشور; یک چند نیز با هدف جذب رای دهندگان در جوامع کمتر.

در این سال قفقاز به آیووا حزب دموکرات در حال آماده شدن برای یکی از بزرگترین مردم در انتخابات در تاریخ سیاسی مدرن انتظار به پیش افتادن از سال 2008 رکورد-تنظیم میزان مشارکت زمانی که بیش از 239 ٬ 000 دوبلکس رای دهندگان نشان داد تا به حزبی.

زمانی که در حال آیووا قفقاز و چگونه کار می کنند ؟

آیووا قفقاز میله میله برای دوشنبه آغاز در 8 p. m. و با برخی از ماهواره قفقاز آغاز چند ساعت قبل از حوزه قفقاز.

آیووا قفقاز آغاز خواهد شد هنگامی که رای دهندگان از سراسر ایالت برای خود تعیین حوزه که اغلب را تغییر حوزه های رأی گیری در داخل مدارس و کلیساها اتحادیه سالن ، به انجمن برای نامزد خود را از انتخاب. هر کسی که 18 سال با روز انتخابات در نوامبر. 3 قادر خواهد بود برای شرکت در 2020 قفقاز حتی اگر یک caucusgoer هنوز 17 ساله در روز دوشنبه.

در طول شب مردم آیووا نمایندگان شان نه تنها به اعلام ریاست جمهوری, اولویت, اما آنها همچنین بحث در مورد مسائل مربوط به تعریف دموکراتیک پلت فرم و انتخاب رهبران محلی تأکید بر تلاش برای حفظ روند محلی است.

این قفقاز رسما شروع با انجمن بحث رهبران حزب کسب و کار و باز کردن طبقه به مبارزات انتخاباتی نمایندگان از این فرصت برای ارائه سخنرانی و صرف زمان مانورهای رندانه پشتیبانی برای انتخاب برتر خود را — در امید کمک به یک نامزد ریاست جمهوری ایجاد اولیه سرب نسبت به نامزدی.

“چه دموکرات ها انجام دهید این است که دموکرات ها که نشان می دهد تا برای یک حوزه حزبی به معنای واقعی کلمه با پاهای خود رای. آن را بسیار فیزیکی مشارکتی تجربه” گفت: کارن Kedrowski مدیر کری چپمن Catt مرکز در دانشگاه ایالتی آیووا.

Caucusgoers اعلام حمایت خود را از نامزد توسط جسمی در حال حرکت به یک فضای تعیین شده در اتاق. این روند که به طور سنتی ساعت طول می کشد اما کوتاهتر شده است این چرخه در نهایت تقسیم کل اتاق به دو گروه بر اساس نامزد آنها حمایت. حوزه کاپیتان شمارش تعداد حزبی را برانگیخت در هر گروه – این چیزی است که شناخته شده است به عنوان اولین محور باشد.

در اکثر حوزه های ریاست جمهوری مدعی نیاز به پشتیبانی از حداقل 15 درصد آرا را در انجمن سایت به واجد شرایط برای دریافت هر گونه نمایندگان. اما در حوزه با کمتر از چهار نماینده آستانه کمی بالاتر است — از آنجا که نمایندگان نمی توان تقسیم بین نامزدهای متعدد.

داوطلبانی که رسیدن به 15% آستانه در نظر گرفته شود “عملی” که در آن نقطه حمایت خود را قفل شده است و نمی تواند به پایین. Caucusgoers که بخشی از زنده گروه می تواند به نوبه خود در انتخابات ریاست جمهوری اولویت کارت که نشانه انتخاب خود را برای ریاست جمهوری ثبت نام آنها و رفتن به خانه. کارت مهم برای ایجاد یک دنباله مقاله اجازه می دهد برای بازشماری اگر مورد نیاز است.

اما برای کسانی که caucusgoers در اتاق که بخشی از nonviable گروه آنها به معنی حمایت از یک نامزد که موفق به عبور از 15% آستانه آنها چند گزینه در دور دوم است که به نام تجدید: آنها می توانید به یک گروه حمایت از یک نامزد مناسب; آنها می توانند با پیوستن به دیگر نامزد nonviable گروه به کمک آن نامزد ماندگار تبدیل و یا تلاش برای متقاعد کردن دیگر حزبی را برانگیخت به پیوستن به گروه خود و کسب درآمد به اندازه کافی برای حمایت از انتخاب اول خود را که نامزد مناسب; آنها می تواند حرکت کند به غیر متعهد گروه و یا آنها می توانید به خانه بروید.

پس از این واقعیت است که بیش از caucusgoers پر کردن خود را در انتخابات ریاست جمهوری اولویت کارت ثبت نام در آن و روشن کردن آن در. این چیزی است که شناخته شده به عنوان تنظیم نهایی. این چرخه آیووا حزب دموکرات کارآمد حزبی فرایند دادن caucusgoers تنها تا دو فرصت به اعلام خود را برای انتخاب رئیس جمهور.

با چنین بی قراری نژاد رای گیری جلو دونده گزارش آغاز شده و رسیدن به رقبای خود در لایه میانی به بخش خصوصی کارگزار یک معامله است که در آن دو کمپین را حمایت سهم در یک حوزه و اگر یکی از آنها است و نه قابل دوام.

چگونه است که یک برنده اعلام شده?

آرا در قفقاز هستند و در واقع رای برای انتخاب نمایندگان به کنوانسیون ملی دموکرات ها. نامزدهای’ هدف این است که برای امن اکثریت نمایندگان است که 1,991 متعهد نمایندگان این چرخه به منظور پیروزی نامزدی در مجمع که برگزار خواهد شد در میلواکی در ماه جولای.

در جلسه شب نامزدها در نهایت خواهد شد رقابت برای آیووا 41 ملی نمایندگان.

پس از این جلسه روند نتیجه گیری, دولت, حزب, ترجمه نتایج حاصل از تنظیم نهایی و یا دور دوم به نمایندگان از طریق یک فرمول مشخص ،

داوطلبان باید برای برنده شدن حداقل 15 درصد آرا را در سطح ایالت و یا در کنگره منطقه و یا هر دو به منظور پیروزی در هر ملی نمایندگان-پس فقط به خاطر یک نامزد امن و امان 15% در یک حوزه و در نتیجه واجد شرایط برای دریافت نمایندگان را تضمین آنها اهدا خواهد شد هر گونه در پایان شب.

برای اولین بار در این چرخه آیووا حزب دموکرات را گزارش سه شماره های مختلف از نتایج این قفقاز: کل آرا از اول هم ترازی در نظر گرفته می شود یک رای مردمی از تمام caucusgoers که راه می رفت از طریق درب کل آرا پس از تنظیم نهایی در نظر گرفته است که به بازتاب بالا اجماع-سازندگان شب و تعدادی از “هيئت دولت معادل” برنده توسط هر نامزد.

“هيئت دولت معادل” هستند تعداد پیش بینی شده از دولت عضو کنوانسیون نمایندگان نامزد دریافت خواهد کرد بر اساس نتایج حاصل از این حوزه قفقاز. این تنها خواهد شد به نامزدهای زنده. دولت نماینده معادل اختصاص داده نسبت به یک نامزد عملکرد در تنظیم نهایی خواهد شد و بستگی به چگونه بسیاری از ملی نمایندگان نامزد دریافت می کند.

از لحاظ تاریخی, برنده, آیووا, قفقاز اعلام شد بر اساس که بیشترین هيئت دولت معادل. در سال 2020, ABC News خواهد شد با استفاده از هيئت دولت معادل به پروژه یک برنده است.

دولت حزب نیست اعلام برنده قفقاز اما با سه جریان مختلف از داده ها به سه نامزد می تواند از راه دور اعلام پیروزی با هر یک چرخش نتایج را به نفع خود.

چرا آیووا قفقاز ماده است ؟

ملی, عینک آیووا قفقاز بیشتر یا کمتر شروع شد و در سال 1976 چهار سال پس از حزب دموکرات بازرسی کل اولیه روند در سال 1968 و زمانی که دولت snagged اولین شکاف در تقویم.

“دریا تغییر آمد و در سال 1976. در سال 1976 بود کمی وجود دارد شناخته شده فرماندار از گرجستان به نام جیمی کارتر که تصمیم گرفت که او می خواست به رئیس جمهور ایالات متحده” Kedrowski گفت. “راه که او قرار بود به علامت بود برای آمدن به آیووا و به انجام بهتر از هر کسی انتظار می رود او را به انجام این کار در آیووا انجمن.”

پس از اعلام کرد که او برنده آیووا انجمن کارتر بود “پرتاب” به “ملی شهرت” Kedrowski ادامه داد. “البته او رفت و در را به نفع خود در کاخ سفید. و پس از آن…آیووا شده است برای اولین بار در کشور شده است و به نوعی بوته و جدی مسابقه است که ما را دیده اند.” یک سرنوشت مشابه در آیووا رو و سپس نامزد باراک اوباما به بالا در این زمینه در سال 2008 با سابق سناتور ایلینوی در نهایت گرفتن نامزدی حزب دموکرات و کاخ سفید است.

اما در حالی که آیووا همیشه نیست تحویل نامزدی آن اغلب باد افشان موجود زمینه از نامزدها.

در سال 2020 این مقیاس و در عین حال کارآمد قفقاز به شمار می رود در میان اکثر رقابتی با هر نظرسنجی در سراسر 2019 و اوایل سال 2020 از آیووا, بزرگترین, روزنامه, Des Moines, ثبت نام در همکاری با سی ان ان نشان های مختلف پیشتاز در میان ردیف بالا — سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز و ماساچوست ایالت الیزابت وارن – مصرف منجر شود.

بازتاب نوسانات مسابقه پیشرو به جلسه روز هنگامی که تعدادی از دموکرات رقیب به دنبال upend انتظارات کمتر از نیم 45 درصد از احتمال آیووا دموکراتیک حزبی را برانگیخت را ساخته اند تا ذهن خود و گفت: آنها می شود را متقاعد به حمایت از کاندیدای دیگر با توجه به جدید ترین Des Moines ثبت نام/نظرسنجی سی ان ان از اواسط ژانویه.

ABC News’ سامانتا سرگی کمک به این گزارش.

ترجمه تخصصی مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>