در اینجا می گوید که باید تعطیل غیر ضروری کسب و کار

ABC News Corona Virus Economic Impacts

حداقل 26 متحده را تعطیل کسب و کار به سرعت coronavirus’ گسترش یافته است.

حداقل 26 متحده به تصویب سیاست های به غیر ضروری کسب و کار در تلاش برای کند کردن گسترش رمان coronavirus در ایالات متحده است.

در حالی که هدایت از ایالتی به ایالت متفاوت, تفریحی, فضاهای, مانند, موزه, سینما, ورزشگاه, روز, مراقبت, سالن های موسیقی و مراکز و همچنین مراقبت های شخصی خرده فروشان مانند چشمه های معدنی, ناخن و مو سالن تمایل به سقوط در غیرضروری کسب و کار دسته.

آنچه که در مورد کوروناویروس:

 • چگونه آن آغاز شده و چگونه به خودتان محافظت: Coronavirus توضیح داد
 • چه باید بکنید اگر شما علائم: علائم کروناویروس
 • پیگیری گسترش در ایالات متحده و در سراسر جهان: Coronavirus نقشه
 • در نیویورک که در آن رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو روز سه شنبه هشدار داد که “میزان عفونت های جدید به دو برابر در مورد هر سه روز” ضروری کسب و کار است که باقی می ماند باز شامل مراقبت های بهداشتی و امکانات زیربنایی و تولیدی اشخاص و خدمات ضروری مانند سطل زباله, مجموعه, اجرای قانون و پناهگاه بی خانمان.

  کافه ها و رستوران ها تنها می تواند ارائه دهد را خارج و یا تحویل.

  تغییرات در خط با کاخ سفید Coronavirus وظیفه نیروی دستورالعمل برای کاهش گسترش کروناویروس در آمریکا است که شامل تمرین های اجتماعی فاصله کار از خانه اگر ممکن است و اجتناب از خوردن یا نوشیدن در کافه ها, رستوران ها و یا دادگاه های مواد غذایی.

  سازندگان: غیر ضروری کسب و کار منجر به ده ها هزار نفر از کارگران آمریکایی از دست دادن شغل خود در هفته های اخیر. در نیویورک و نیوجرسی بنابراین بسیاری از مردم در زمینه بیمه بیکاری طی هفته گذشته که هر دو کشور’ سیستم های آنلاین سقوط کرد.

  ABC News’ کاترین Thorbecke کمک به این گزارش.

  tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

  Leave a reply

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>