هلیکوپتر شرکت تعلیق عملیات زیر کوبه برایانت سقوط

جزیره اکسپرس به حالت تعلیق در تمام عملیات به طور نامحدود.

جزیره اکسپرس شرکت ذکر شده به عنوان مالک در سقوط هلیکوپتر که به کشته شدن Kobe Bryant, دخترش, Gianna و هفت نفر دیگر گفته است که لغو تمامی پروازها تا اطلاع ثانوی.

کالیفرنیا شرکت کرده بود به طور منظم ارائه شده خصوصی هلیکوپتر پرواز برای برایانت و دیگران علاوه بر پروازهای گشت و گذار برای گردشگران است.

“همه خدمات (به طور منظم و منشور) بودند بلافاصله به حالت تعلیق پس از حادثه غم انگیز در یکشنبه, ژانویه 26” این شرکت در بیانیه ای گفت: در روز پنج شنبه. “شوک حادثه تحت تاثیر قرار همه کارکنان و مدیریت تصمیم گرفت که خدمات خواهد بود به حالت تعلیق تا زمانی که آن تلقی می شد مناسب برای کارکنان و مشتریان است.”

برایانت اجاره کرده بود پرواز صبح یکشنبه برای پرواز به Mamba آکادمی ورزشی برای دختران مسابقات بسکتبال شامل دختر خود تیم. دو, دیگر, کودکان, Payton چستر و الهام Altobelli و همچنین به عنوان یک مربی کریستینا Mauser بودند در پرواز است. چستر مادر سارا و Altobelli پدر و مادر Keri و جان نیز کشته در تصادف.

خلبان Ara Zobayan که تا به حال برای این شرکت کار کرده برای بیش از 10 سال نهم بود قربانی.

جزیره اکسپرس گفت: در بیانیه ای در روز دوشنبه که آن را متعلق به Sikorsky S76 هلیکوپتر و وعده داده شده به همکاری با سازمان ملی ایمنی حمل و نقل در حال بررسی این حادثه است.

“یکی از ما هلیکوپتر N72EX Sikorsky S76 شد درگیر در یک تصادف بر روی یکشنبه, ژانویه 26 در کالاباساس منطقه از شهرستان لا” شرکت در بیانیه ای گفت. “ما عمیقا متاثر شده و این فاجعه است. اولویت ما این است که ارائه کمک به خانواده های مسافران و خلبان. ما امیدواریم که که شما را احترام به حریم خصوصی خود را در این زمان بسیار دشوار.”

“ما در حال همکاری نزدیک با ملی ایمنی حمل و نقل (NTSB) برای بررسی علت حادثه و ما سپاسگزار به اولین پاسخ دهندگان و مقامات محلی خود را برای پاسخ به این غیر قابل تصور تصادف” به آن اضافه شده است.

هلیکوپتر در زمان خاموش از جان وین فرودگاه شد و به رهبری نسبت تاوزند اوکس.

NTSB عضو جنیفر Homendy گفت: این هلیکوپتر بود مجهز به یک زمین آگاهی سیستم هشدار دهنده و یا TAWS که می تواند هشدار خلبان بود که او پرواز بیش از حد نزدیک به کوه. این NTSB توصیه می شود به اداره هوانوردی فدرال پس از یک سال 2004 تصادف که همه هلیکوپتر باید مجهز به سیستم اما اجرا نمی شد.

این معلوم نیست که آیا این سیستم می کردم مانع این حادثه که در محل به اندازه کافی سنگین مه که L. A. کلانتر گفت: آن را نگه داشته آن صهردرس دارند.

این NTSB تحقیقات همچنان ادامه دارد با یک گزارش اولیه انتظار می رود در هفته آینده.

ABC اخبار ” متی Vann و سابینا Ghebremedhin کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>