بارش شدید باران و رانش زمین کشتن هشت در بولیوی

دفاع مدنی مقامات در بولیوی گزارش روز سه شنبه که هشت نفر پس از باران های سنگین سیل و رانش زمین آمار swathes از کشور است.

سیل ناشی از بارندگی رودخانه ها به سرریز در بخش لاپاز, Santa Cruz, Potosi بنی کوچابامبا و تاریجا (Tarija). با توجه به گزارش برخی از 250 خانواده ها آسیب دیده اند و سیل.

رسانه های محلی گزارش داد که رانش زمین مسطح حداقل 50 خانه. پس از جان گذشته ساکنان scoured خود را در تخریب خانه برای وسایل.

این زیر یک آخر هفته در پرو جایی که باران زد شمالی و غربی کشور باعث رودخانه به پشت سر خود بانک ها و بزرگراه ها به سیل.

باران کتک شمال شهر Tumbes, 1017 کیلومتر (632 مایل) در شمال لیما در نزدیکی مرز اکوادور. خیابان ها سرازیر شدند قطع ترافیک در بسیاری از نقاط.

در Junin, 204km (127 مایل) در شرق پایتخت شهر لیما باران باعث رانش زمین باعث آسیب گسترده. بسیاری از زمینه ها سرازیر شدند و هر دو Canchamayo و Perene رودخانه ها سرریز.

ساکن Junin شکایت کرده است که خدمات اورژانس پرسنل نیست پاسخ به تماس برای کمک در بدترین طوفان رخ داد که یک شبه.

“شب گذشته ما درخواست کمک کند اما هیچ کس آمد. ما به نام شهروند امنیت; ما به نام دفاع مدنی – هیچ چیز. آنها نمی آیند تا صبح هنگامی که یک همسایه دیوار سقوط کرد,” او گفت:.

پرو که در میان آن فصل بارانی که معمولا از طریق گسترش مارس. به طور مشابه, بولیوی فصل مرطوب اجرا می شود از نوامبر تا مارس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>