جلسه تنظیم برای 3 گرجستان مردان متهم در Ahmaud Arbery قتل

Ahmaud Arbery, 25 هدف گلوله قرار گرفت و کشته شد و در ماه فوریه.

سه گرجستان مردان متهم در ارتباط با قتل Ahmaud Arbery شده اند برای برنامه ریزی یک جلسه مقدماتی در 4 ژوئن.

Arbery, 25 هدف گلوله قرار گرفت و کشته Feb. 23 او به عنوان دویدن از طریق Satilla سواحل گرجستان, محله اما اتهامات نیست ظ تا ماه گذشته.

گرگوری McMichael, 64 و تراویس McMichael, 34, بودند به اتهام جنایت قتل Arbery در 7 مه و ویلیام برایان, 50 متهم شد مارس 21.

تراویس McMichael و پدرش, Gregory McMichael به حال متهم Arbery ارتکاب “چند نمیتوانیم” در منطقه با توجه به گزارش پلیس. گرگوری McMichael سابق Glynn شهرستان افسر پلیس هشدار داده تراویس McMichael و ویلیام برایان که او کشف Arbery و شروع به دنبال او با توجه به گزارش پلیس.

برایان ثبت Arbery دویدن قبل از او کمین توسط تراویس McMichael بود که مسلح به یک تفنگ ساچمهای به عنوان گرگوری McMichael مسلح با .357, handgun, ایستاده در این نزدیکی هست در بستر یک کامیون.

این ویدئو به نظر می رسد برای نشان دادن Arbery و تراویس McMichael کشتی جودو با تفنگ ساچمهای قبل از سه عکس رفت, قتل Arbery.

دو دادستان recused خود را از بررسی Arbery مرگ با استناد به تضاد منافع و خواست که دولت را دادستان جابهجا مورد.

28-دوم تلفن همراه تصویری به بیرون درز شد بر روی رسانه های اجتماعی ممکن است 5 همان روز دادستان منطقه تام Durden بینی گرجستان دفتر تحقیقات به بررسی Arbery مرگ است.

Cobb County District Attorney Joyette هلمز اختصاص داده بود در مارس 11 برای رسیدگی به تعقیب McMichaels و برایان.

در صورت محکومیت آنها به احتمال زیاد خواهید چهره یا زندگی در زندان با یا بدون آزادی مشروط و یا اعدام.

وکیل به نمایندگی از McMichaels و برایان نمی بلافاصله در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر از ABC News.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>