بهداشت و درمان کارگران در کانادا ‘ذهنی آماده برای coronavirus

مونترال کانادا – مانند این است که احساس می کنید فقط قبل از rollercoaster باعث می شود آن را اولین قطره گفت: Dr Nadia العالم از آماده شدن به صورت یک موج در مورد رمان coronavirus.

“آن لحظه ای که در آن شما در حال نفس و درست قبل از شما که بیمار احساس معده – که در آن شما می دانید چیزی است که مورد اتفاق می افتد” گفت: علم یک پزشک خانواده در انتاریو یک شهر در حدود 60 کیلومتر (37 مایل) غرب از مرکز شهر تورنتو است.

بیشتر:

تعداد COVID-19 موارد پیوسته در حال افزایش است در کانادا که بیشتر تست های انجام شده – و پزشکان و پرستاران و دیگر متخصصان مراقبت های بهداشتی در حال اندازه گیری چگونه آنها آماده هستند به پاسخ علم گفت: الجزیره: آیا آنها به اندازه کافی منابع و تخت بیمارستان? چه خواهد شد آنها اگر و زمانی که آنها اجرا می شود ؟

“هر کشور است که آمار coronavirus تا به حال آن سیستم بهداشت و درمان به سرعت غرق گفت:” علم که با این نسخهها کار در یک کلینیک محلی و یک بیمارستان است که او گفت: در حال حاضر در حال اجرا بالاتر از 100 درصد ظرفیت در کانادا در فصل زمستان است.

“بسیاری از ما فقط ذهنی آماده سازی خود را برای تصمیم گیری های ما در حال رفتن به مجبور به طی هفته های آینده و به انجام بهترین های ما توسط خانواده ها و بیماران است که ما مراقبت از است.”

Canada coronavirus

یک مرد در حال ارزیابی توسط هیات های پزشکی برای رمان coronavirus بیماری در ویکتوریا واحد بهداشت و درمان در, Victoria, British Columbia, Canada [Kevin نور/رویترز]

بهداشت و درمان کارگران شده اند محوری به قلب جهانی COVID-19 pandemic: بیش از 351,000 موارد تایید شده اند در سراسر بیش از 160 کشور و بیمارستان ها و درمانگاه ها کشیده بودن به محدودیت های خود را.

در چین که در آن کروناویروس اولین بار شناسایی هزاران بهداشت و درمان کارگران در معرض ویروس و ده ها تن کشته شده اند. یک مسئله مشابه در حال ظهور است در ایتالیا که در آن مراقبت های بهداشتی کارگران اختصاص بیش از 8 درصد از تایید موارد با توجه به گزارش های اخیر. در مارس 18, میلان مبتنی بر بیهوشی مارکو Pavesi نوشت که “هیچ یک از ما تا به حال تجربه یک تراژدی شبیه به آن.”

کادر پزشکی در حال کار خسته کننده ساعت به درمان COVID-19 بيمار و دیگران نیاز به مراقبت در تلاش شرایط. در برخی از اماکن و لوازم پزشکی ماسک و دستکش و دیگر دنده محافظ به سرعت در حال کاهش – اضافه کردن یکی دیگر از لایه ای از خطر برای کارگران است.

در مکان هایی مانند کانادا و ایالات متحده که در آن تعدادی از COVID-19 بيمار به اوج انتظار می رود در هفته های آینده بهداشت و درمان کارگران در حال انتظار برای نوبت خود را در چشم طوفان – صبر کنید و واقعیت این است که داشتن یک اثر فوق العاده ای بر سلامت روان خود را.

متنوع عوامل استرس زا

دکتر کارولین Gerin-Lajoie, معاون اجرایی رئیس جمهور از پزشک بهداشت و سلامتی در کانادا canadian Medical Association (CMA) گفت که در حالی که بهداشت و درمان کارگران آموزش دیده برای مقابله با بحران COVID-19 pandemic ارائه برخی از چالش های منحصر به فرد.

“ما با بحران مواجه است که در یک سطح است که ما دیده نمی شود و در بسیاری از سال های بسیاری,” او گفت:, و اضافه کرد که پیامدهای همچنین ممکن است برای چند ماه گذشته. بهداشت و درمان کارگران در برخورد با بسیاری از عوامل استرس زا از ترس آنها ممکن است قرارداد این ویروس آلوده و خانواده خود را به نگرانی که ممکن است اجرا از شخصی دنده محافظ یا باید به جیره لوازم برای درمان بیماران است.

“چه شده است نیز منحصر به فرد است که سطح عدم اطمینان و تغییر سریع است که موثر بر جامعه بلکه به ویژه در بخش بهداشت و درمان در یک روز به صورت روز” Gerin-Lajoie به الجزیره. “راه ما معمولا کار در بهداشت و درمان است که در حال حاضر بدبختانه وارونه و ما نیاز به نگاه در راه های خلاقانه برای ادامه ارائه بهترین مراقبت های بهداشتی است که ما می توانیم در این زمان خاص به بیماران است.”

Canada coronavirus

پزشکی عضو هیات منتظر به ارزیابی افراد برای بیماری کروناویروس در ویکتوریا واحد بهداشت و درمان در, Victoria, British Columbia, Canada [Kevin نور/رویترز]

انتاریو پرستاران انجمن که نشان دهنده 68,000 ثبت نام پرستاران و حرفه ای بهداشت و درمان گفت: برخی از اعضای خود را نگران هستند که تجهیزات حفاظت شخصی نیست و به راحتی در دسترس در محل کار خود را. “به ما آموخته است که همه به خوبی در طول سارس بدون پاک کردن شواهد علمی در مورد انتقال هر احتیاط باید انجام شود برای محافظت از تمام خط مقدم پرستاران و کارکنان بهداشت و درمان,” گروه, رئیس جمهور, ویکی مک کنا در بیانیه ای گفت: در مارس 13.

این روزنامه تورنتو استار گزارش شده در مارس 22 که حداقل 13 بهداشت و درمان کارگران تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus در تورنتو به تنهایی.

Gerin-Lajoie گفت: CMA به نام برای دولت فدرال کانادا برای ایجاد یک ملی سلامت روان تدریس خصوصی در خانه است که کارگران می توانید تماس بگیرید برای دریافت پشتیبانی در میان همه گیر. “به منظور مراقبت از افراد دیگر شما باید مراقبت از خود برای اولین بار,” او گفت: اصرار متخصصان مراقبت های بهداشتی برای استفاده از سلامت روان منابع که در دسترس به آنها.

“خطر در این وضعیت این است که آن را ممکن است در طولانی مدت تا مردم خواهد بود و کشش خود را از نظر جسمی و روانی بیش از یک دوره طولانی تر از زمان – و به همین دلیل ما نیاز به حمایت از یکدیگر است.”

هزاران نفر داوطلب

با وجود چالش های آن, هزاران نفر از متخصصان مراقبت های بهداشتی در سراسر کانادا را قرار داده و نام خود را به جلو برای کمک به پاسخ دادن به این بیماری همه گیر. به عنوان خاموش مارس 22 1,465 COVID-19 موارد تاييد شده بود و حداقل 21 نفر کشته شده بود سراسر کشور از این ویروس با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

استان کبک و انتاریو, Nova Scotia, British Columbia و استانهای دیگر را به نام روز پرستار بازنشسته بهداشت و درمان حرفه ای که در مرخصی و یا کار پاره وقت و کارآموزان پزشکی برای کمک به, در حالی که فدرال آژانس بهداشت عمومی کانادا خواسته برای برنامه های کاربردی از پرستاران قادر به انجام ارزیابی سلامت ارائه مشاوره و ارتباط احكام در میان دیگر وظایف.

سوزان Henderson یک پرستار ثبت شده که با این نسخهها کار پاره وقت در مراقبت تسکینی مرکز در انتاریو گفت که او احساس مجبور به قرار دادن نام خود را به جلو به کمک به رغم برخی از تردید اولیه.

“شما مرتب کردن بر اساس از این احساس است که شما نیاز به حفاظت از خود و خانواده خود را اولین و مهمترین, به ویژه هنگامی که شما باید بچه های کوچک” او الجزیره گفت: “اما من بیشتر در مورد آن فکر بیشتر متوجه شدم که من در این حرفه برای کمک به مردم دیگر و این بار برای کمک به مردم دیگر.”

Canada coronavirus

پزشکی, اعضای هیات آماده برای دریافت مبتلا به کروناویروس غربالگری در موقت مرکز ارزیابی در آبجو عرصه هاکی در اتاوا, انتاریو, کانادا [پاتریک دویل/رویترز]

هندرسون شروع به پاسخ دادن به تماس برای آژانس بهداشت عمومی در هفته گذشته, ارزیابی افراد از طریق تلفن به دیدن اگر آنها متناسب با معیارهای COVID-19 تست. او گفت که برخی از تماس گیرنده درخواست شد در مورد علائم در حالی که دیگران تا به حال نگرانی در مورد محدودیت های مسافرتی و یا اینکه آیا آنها باید به کار.

“این احساس بسیار شبیه مردم در تماس هستند چرا که آنها می ترسم. و بنابراین مقدار زیادی از آن است که صحبت کردن به مردم و اطمینان بخش [آنها را] و مطمئن شوید که آنها شنیده ام که ترس خود را شنیده و اعتبار به دلیل آن است که یک ترسناک زمان برای بسیاری از مردم,” او گفت:.

او افزود که مردم باید تماس بگیرید تدریس خصوصی در خانه اگر آنها مطمئن نیستید اما او از مردم خواست تا صبور باشید و به دنبال دستورالعمل از مقامات بهداشت عمومی. “ما بسیاری از تماس در آینده وجود دارد و می تواند صبر کنید زمان, اما ما در حال انجام بهترین ما می توانیم با آنچه که ما داشته باشد.”

حمایت جامعه

استیون تیلور یک روانشناس بالینی و استاد گروه روانپزشکی در دانشگاه بریتیش کلمبیا در کانادا در ساحل غربی گفت: مردم نقش مهمی را در بازی نگه داشتن کارکنان بهداشتی درمانی ایمن و با فرمت پاسخ موثر به این بیماری همه گیر.

“ما همچنین نیاز عمومی برای کمک به بهداشت و درمان کارگران انجام شغل خود را و می توانید انجام دهید که نه حد بار سیستم بهداشت و درمان,” او گفت:.

تیلور در این باره گفت که این نیز مهم است برای متخصصان مراقبت های بهداشتی به آنها احساس حمایت از جوامع خود. ارائه به انجام مواد غذایی برای یک پرستار که در حال گذراندن ساعت های طولانی در یک بیمارستان به عنوان مثال خواهد یک راه طولانی بروید.

من می گویم که این COVID-19 است که نسل ما به تلاش های جنگی. این زمان برای با هم بکشید. این بار به دنبال پس از یک دیگر.

Dr Nadia علم

“چه اتفاقی افتاد در سارس بود که نگران کننده بود که بهداشت و درمان از کارگران که مشغول به کار با سارس بيماران دوری و اجتناب مردم در جامعه خود را به خاطر مردم وحشت زده بودند که آنها آلوده شدند,” او گفت:. “آنها در حال کمک به جامعه ؛ جامعه باید رسیدن و اذعان کرد که حمایت و ابراز حمایت خود را برای بهداشت و درمان کارگران است.”

علم به پزشک خانواده در انتاریو به توافق رسیدند.

“این است برای رفتن به یک آزمون واقعی برای ما سیستم بهداشت و درمان و همبستگی ما قادر به رویارویی با این چیزی که” او گفت:. “من می گویند که این COVID-19 است که نسل ما به تلاش های جنگی. این زمان برای با هم بکشید. این بار به دنبال پس از یکی دیگر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>