سلامت احتیاطی یک بازی در زمان تصمیم گیری برای مغلوب ساختن پیشی جستن رویداد بعدی دهندگان می گویند

برای دومین بار در کمتر از یک هفته رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سفر خواهد کرد تا یک دولت مبارزه با افزایش COVID-19 موارد و آدرس هواداران در سالن گردهمایی مخالف توسط مقامات محلی و کارشناسان بهداشت و درمان که در آن coronavirus پروتکل های ایمنی ممکن است به دنبال.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه را تیتر یک کنوانسیون برای دانش آموزان برای مغلوب ساختن پیشی جستن یک pro-مغلوب ساختن پیشی جستن گروه را رسما بخشی از تهمت, مبارزات انتخاباتی در شهر فینیکس, آریزونا پس از ساخت چند توقف در یوما مربوط به امنیت مرزی و مرز ایالات متحده و مکزیک دیوار.

سازمان دهندگان انتظار دارند حدود 3,000 محافظه کار فعالان برای حضور در این رویداد در یک ققنوس megachurch. از شرکت کنندگان خواسته خواهد شد اما لازم نیست به پوشیدن ماسک.

“ما می خواهیم مردم را به عهده شهروندان بنابراین در حالی که ما نمی خواهد مقابله با مردم در pews اگر آنها پوشیده نیست [ماسک] ما خواهد بود درخواست مردمی به احترام محلی احکام و قوانین” اندرو Kolvet سخنگوی دانشجویان برای مغلوب ساختن پیشی جستن کنوانسیون گفت: ABC News.

رایج دیگر شیوه های ایمنی از جمله اجتماعی فاصله و محدودیت در تعداد افراد مجاز به فضای بسته خواهد بود “زمان بازی تصمیم” Kolvet گفت.

ققنوس شهردار کیت Gallego یک دموکرات ابراز مخالفت با این رویداد و گفت: نبود تحریم توسط شهرستان. او همچنین اشاره کرد که از آن فرار گرفتار مراکز کنترل بیماری دستورالعمل های محدود اجتماعات بزرگ.

“در حالی که من باور نمی کنم یک واقعه با این عظمت برگزار می شود با خیال راحت به خصوص به عنوان آریزونا می بیند افزایش COVID موارد جمهور تصمیم گرفته است برای ادامه این تجمع” او در بیانیه ای گفت.

ققنوس شورای شهر رای دادند در روز جمعه به دستور ماسک صورت, عمومی, عنوان نرخ جدید موارد بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر افزایش یافته و در دولت پس از آن آغاز شد بازگشایی.

Gallego پیشنهاد کرد که شهر اجرای قانون جدید و خواست تهمت به پوشیدن ماسک خود را.

“هر کس از حضور در فردا رویداد به خصوص هر مقام انتخابی باید مجموعه ای به عنوان مثال برای ساکنان با پوشیدن ماسک. این شامل رئیس جمهور,” او گفت:, و اضافه کرد که کلیسا میزبانی این رویداد گفت: این شهرستان این طرح به دست ماسک و دما از شرکت کنندگان.

اخبار مغلوب ساختن پیشی جستن توقف در داخل آریزونا جمع آوری می آید تنها چند روز پس از مبارزات انتخاباتی بحث برانگیز تجمع در Tulsa, اوکلاهما, یکی دیگر از coronavirus کانون در برابر خواسته های بهداشت محلی مقامات.

فقط 6,200 مردم برای حضور در 19,000-صندلی ورزشگاه فقیر برای نشان دادن آنچه که در صورتحساب یا لیست به عنوان یک کمپین راه اندازی مجدد برای رئیس جمهور.

حداقل هشت مغلوب ساختن پیشی جستن پیشبرد کارکنان باید آزمایش مثبت برای coronavirus در ارتباط به این رویداد است.

جو جرالد استادیار بهداشت عمومی در دانشگاه آریزونا گفت: ABC اخبار که دانش آموزان برای مغلوب ساختن پیشی جستن جمع آوری “می تواند منجر به یک سوپر پخش رویداد” در ققنوس.

“من فکر می کنم وقایع بازی در اوکلاهما و چه بازی در اینجا در آریزونا است که بسیار شبیه,” او گفت:. “شما در حال آوردن تعداد زیادی از مردم با هم در یک محدود فضای سرپوشیده.”

رویای شهر, کلیسا, ققنوس megachurch که اجاره آن سالن گردهمایی گفت: در بیانیه ای که آن را نصب جدید سیستم تصفیه هوا برای تمیز کردن هوا در مرکز.

در یک Facebook پست دو مرد شناخته شده به عنوان کشیش و یک مقام ارشد در رویای شهر کلیسا پیشنهاد کرد که هیچ کس نباید نگرانی در مورد حضور در کلیسا خود را با وجود فوری درخواست توسط ملت مقامات بهداشتی است که مردم باید به جلوگیری از جمعیت و نگه داشتن 6 پا جدا از افراد خارج از خانواده خود را.

“ما نصب این دستگاه و آن 99.9 ٪ از COVID در عرض 10 دقیقه” گفت: Brendon Zastrow که مشخصات توییتر می گوید: او افسر ارشد عامل برای کلیسا. “COVID نمی تواند زندگی در آن محیط زیست است.”

“هنگامی که شما می آیند به ما سالن 99 درصد از COVID رفته است” افزود کشیش لوقا بارنت در یک فیلم ویدئویی است که پس از حذف شده است.

آریزونا شرکت است که باعث می شود محصول, پاک, هوا, بزرگراه, پیشنهاد روز شنبه در یک تماس تلفنی با یک ABC تولید کننده که کلیسا ممکن است اغراق آمیز باشد چه آن تصفیه کننده هوا می تواند انجام دهد. مالک تیم بندر گفت: با ارائه یک بیانیه کامل به زودی.

وب سایت شرکت گفت که محصول خود را “حذف 99.9% از coronavirus از هوا در کمتر از 10 دقیقه” اما که آن آزمایشگاه تجزیه و تحلیل انجام شد در یک کوروناویروس “جانشین” به معنی آن نیست تست شده بر روی COVID-19 به طور خاص. وب سایت نیست ادعا COVID هرگز نمی تواند زنده ماندن هر محیط زیست است.

در بیانیه ای جداگانه در وب سایت خود کلیسا نیز گفت: این توافق به اجاره امکانات آن به نقطه عطف اقدام گروه محافظه کار در حال اجرا در این رویداد و بزرگتر آریزونا کنوانسیون قبل از یادگیری است که تهمت خواهد بود صحبت کردن در این رویداد است.

“رویای شهر را مرکز اجاره تلقی نمی شود حمایت از نظرات خود مستاجرها” کلیسای در بیانیه ای گفت. “هر یک از تسهیلات اجاره وسیله ای برای تولید بودجه به طوری که رویای شهر ممکن است همچنان به انجام آن توسعه چشم انداز: برای رسیدن به صدمه زدن و نیازمندان در جامعه برای عیسی مسیح.”

تشکر. روبن Gallego, D-Ariz., که نشان دهنده مقدار ققنوس در کنگره گفت که او نگران است که شرکت کنندگان در کنفرانس که جمع آوری برای مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات در ققنوس می تواند قرارداد COVID-19 و گسترش آن در سراسر کشور زمانی که آنها را ترک.

“زمانی که رئیس جمهور می آید و عمل به عنوان اگر وجود دارد هیچ بحران بهداشت عمومی آن را سخت تر برای ما رهبران محلی به واقع بنیادی واقعی بحران,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>