بیمه سلامت می تواند به افزایش حق بیمه در سال آینده اگر coronavirus هزینه های آمار عملکرد مالی

هزینه بیمه حق بیمه ممکن است افزایش در سال 2021 اگر شرکت های بیمه صورت غیر منتظره هزینه های درمان مردم با COVID-19 رمان coronavirus است که بیمار بیش از 250 نفر در آمریکا و کشته شدن حداقل 14 نفر دیگر.

بر خلاف آنفولانزای فصلی که پیش بینی هزینه های پخته شده را به نرخ حق بیمه هر سال به COVID-19 شیوع یک ویروس جدید که بیمه سلامت نمی تواند پیش بینی کند گفت: Bradley الیس بیمه بهداشت و درمان تحلیلگر رتبه Fitch در. احتمال افزایش نرخ حق بیمه در سال آینده به عنوان یک نتیجه از coronavirus امر بستگی دارد که چگونه به شدت بیمه پزشکی از دست دادن نسبتهای نهفته هستند. (مقرون به صرفه مراقبت از نیاز به شرکت های بیمه به صرف یک درصد معینی از حق بیمه در مراقبت های پزشکی و نه دولت.)

“ما باید انتظار برای دیدن برخی از تاثیر بر عملکرد عامل این سال” الیس در روز جمعه گفت.

جزئیات: چقدر هزینه برای دریافت تست شده برای coronavirus? متاسفانه پاسخ می تواند بستگی دارد چقدر خوب خود را بیمه است

در هفته های اخیر تعداد موارد COVID-19 در آمریکا افزایش یافته است, رانده شده توسط اولین نمونه از فرد به فرد انتقال این بیماری و رشد خوشه از عفونت است که تحت تاثیر 79 نفر در چهار شهرستان در واشنگتن است. حداقل 11 نفر کشته شده اند وجود دارد.

اما حداقل سه نفر از ملت بزرگترین بیمه سلامت در این هفته گفت: آنها را به چشم پوشیدن از copays و هزینه های برای افرادی که در حال آزمایش برای COVID-19 به درجات مختلف.

Cigna Corp. CI -2.69% گفت: مارس 5 که آن را پوشش coronavirus تست به عنوان یک پیشگیرانه سود برای مردم به طور کامل با بیمه سلامت در نظر دارد. CVS سلامت Corp. CVS -0.38% است waiving کردن از جیب هزینه ها و هزینه های برای اعضای آن ایتنا طرح بهداشتی و پزشکی از راه دور ارائه بازديد با هیچ copay به هر دلیلی به مدت 90 روز. Anthem Inc. ANTM, -2.06% آخرین شرکت به توافق برسند به هیچ از جیب هزینه ها از جمله copays بیمه اتکایی و deductibles در حالی که EmblemHealth, Inc., یک بخش خصوصی برگزار شد طرح بیمه در نیویورک گفت: آن را از جیب برای هزینه های COVID-19 تست.

همچنین ببینید: این نه شرکت در حال کار بر روی coronavirus درمان یا واکسن — در اینجا که در آن همه چیز ایستاده

برخی از کشورهای خاص از جمله کالیفرنیا و نیویورک و واشنگتن نیز دستور داد بیمه سلامت به چشم پوشیدن از بیمار هزینه های مرتبط با تست گرفتن برای coronavirus. در میان نیویورک مورد نیاز است که بیمه توسعه “قوی telehealth برنامه.” کالیفرنیا مشابه تقاضا برای پزشکی از راه دور. مراکز مدیکر و مدیکید خدمات که به تازگی ایجاد شده جدید صدور کد که اجازه خواهد داد که ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی به لایحه coronavirus آزمایشگاه آزمون نیز گزارش صادر ارتباطات به مزایای مدیکر آنها گفتن که آزمون پوشش داده شده است.

“با سیستم مدیریت محتوا به طور موثر الزامی بیمه مدیکید و مدیکر پوشش کامل هزینه های آزمایش, آزمایش نامزدها نباید حتی به صورت موانع مالی به تایید و یا حذف عفونت” SVBLeerink تحلیلگران نوشت: 6 مارس.

ارائه به صرف هزینه های آزمون و هر مرتبط با بازدیدکننده داشته است به پزشک ممکن است یک راه برای کمک به محدود کردن گسترش ویروس. آن است که شبیه به همین دلیل شرکت های بیمه ارائه رایگان عکس های آنفولانزا. آن را ارزان تر به ارائه رایگان واکسن آنفولانزا از آن است که به پوشش هزینه های مراجعه به دکتر الیس گفت.

سال به, تاریخ, سهام Cigna کاهش یافته است 6.7% در حالی که CVS سهام سقوط کرده 15.2 درصد و سرود سهام است 9.2%. مراقبت های بهداشتی انتخاب بخش صندوق SPDR XLV, -0.59% کاهش یافته است 4.1%.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>