مراقبت های بهداشتی کارگران از ترس از دست دادن شغل خود را در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

ABC News Corona Virus Economic Impacts

تند درآمد قطره مجبور کوچک و بیمارستان های روستایی به اخراج کارکنان.

به عنوان نبرد در برابر COVID-19 رمپ در سراسر کشور مراقبت های بهداشتی حرفه ای در کوچک و روستایی و بیمارستان در حال گرفتن furloughed, reassigned و گفت: اشتغال خود قرارداد لغو شد.

Leanne Helmerich یکی از 600 اعضای هیات furloughed در هیللکرست سیستم پزشکی در Tulsa County Oklahoma. او از یک کار بعد از بیمارستان اعلام کرد کاهش کارکنان دوشنبه, امید به تحکیم منابع در طول coronavirus بیماری همه گیر. او نمی خواهد تا زمانی که “نیاز ناشی می شود.”

“این یک قابلمه بزرگ از احساسات” Helmerich گفت. “اما بیشتر از من نگران هستم در مورد چگونه من قصد دارم به پرداخت صورتحساب.”

ابی Cachero با این نسخهها کار به عنوان یک قرارداد در Integris مرکز پزشکی باپتیست در شهر اوکلاهما. پس از هفته از لغو شیفت و کاهش ساعت او را در بیمارستان گفت: این امر بس تقریبا در تمام عملیات در خارج از اتاق اورژانس ترک Cachero در تاریکی در وضعيت اشتغال.

“من حتی نمی دانم اگر من هنوز هم یک قرارداد با آنها” Cachero گفت. “من صحبت کردن با همکاران پرسیدن اگر من باید آماده به ترک دولت برای کار.”

آخرین شغل گزارش از Altarum غیر انتفاعی شرکت تحقیقات برای دولت بیمه سلامت, بر بخش بهداشت و درمان از دست 43,000 شغل در ماه مارس — بزرگترین کاهش در سه دهه — در میان مداوم و همه گیر.

حتی کارکنان مراقبت های بهداشتی آموزش دیده برای مبارزه با COVID-19 با داشتن مشکل پیدا کردن اشتغال پایدار در برخی از مناطق. بن مک گوایر مشغول به کار به عنوان یک قرارداد پرستار در بخش مراقبت ويژه در اوکلاهما بیمارستان به مدت دو سال. او مطلع شد قرارداد خود را فسخ شد در حالی که در راه خود را به طور منظم برنامه ریزی شده تغییر.

“من قرار دادن در من مالش کردم و یک پیام است که من لغو شد” مک گوایر گفت. “آن زمان من با تعجب به خاطر ما فوق العاده شلوغ در ICU تلاش برای صرفه جویی در زندگی می کند.”

گزارش از داستان های مشابه ظاهر شده اند در جوامع روستایی در سراسر امریکا افزوده در خاص است. کوه شبکه بهداشت و درمان است furloughed اکثریت خود را از 6000 کارکنان در بیمارستان ها در سراسر غرب ویرجینیا است. این کوکویل مرکز پزشکی منطقه ای در ایالت تنسی به خانه فرستاده 400 اعضای ستاد هفته گذشته و قطع خواهد شد ساعت از دیگر کارکنان. دانشگاه پزشکی کارولینای جنوبی گذاشته 900 کارگران و اوهایو بزرگترین سیستم بهداشت و درمان به طور موقت گذاشته 700 غير کارگران است.

بیمارستان در سراسر ایالت اوکلاهما به دنبال روند ملی لغو تمام اعمال جراحی الکتیو به امید آماده در مورد COVID-19 موارد سنبله در منطقه خود. و در حالی که آن را ضروری است برای آماده برای آنچه که ممکن است آن را نیز قرار دادن یک دندانه در بيمارستان پایین خط.

“اجازه دهید روشن, اعمال جراحی الکتیو نیروی حیاتی از بسیاری از بیمارستان ها, اگر نه همه بیمارستان ها گفت:” ماری دیل پترسون رئيس جمهور از آمریکا انجمن از بیهوشی. “آنها حساب برای 50 تا 60 درصد از سود را برای بیشتر است.”

Hillcrest سیستم پزشکی مدیر عامل شرکت کوین گروس گفت: اعمال جراحی پایین 75% systemwide که ایجاد یک درآمد عظیم مشکل منجر به اخراج به عنوان بیمارستان “به دنبال تعادل منابع ما در برابر تاثیر اقتصادی ما در حال دیدن.”

در همین حال بیمارستان های نیویورک و نیوجرسی در حال تقلا برای استخدام کارکنان مراقبت های بهداشتی به عنوان coronavirus را تحت الشعاع خود ER بخش — ارائه پرستاران تا آنجا که $6,000 یک هفته برای خدمات خود را. نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio التماس کرد برای پزشکان و پرستاران به آمدن به شهر برای کمک به. وزارت امور کهنه سربازان در حال تلاش برای پیدا کردن اضافی کارکنان مراقبت های بهداشتی خود را برای دولتی بیمارستان ها در منطقه خلیج سان فرانسیسکو و شیکاگو است.

اما برخی از متخصصان پزشکی احساس آنها دلسرد می شود از رفتن به جایی که آنها بیشتر مورد نیاز.

Colby Pacheco در حال حاضر با این نسخهها کار به عنوان یک قرارداد در یک اوکلاهما بیمارستان اما احساس می کند نقش خود را ممکن است در بلوک سفت اگر furloughs ادامه خواهد داد. او با توجه به خارج از کشور حرکت می کند به طور موقت برای کمک به غرق مراقبت های بهداشتی همکاران در کانون مناطق. این ایده نبوده است به خوبی در جامعه خود را.

“من تا به حال Facebook, دوستان پست هایی که ما ترسو, sellouts و ترک اوکلاهما آسیب پذیر برای زمانی که COVID-19 بازدید” Pacheco گفت. “هنگامی که شما توضیح وجود دارد هیچ کار اینجا مردم می گویند ما نیاز به دست و پنجه نرم کردن و آن را به ما وظیفه مدنی باقی بماند.”

بالاتر از همه, Pacheco امید بیمارستان ها و عموم مردم نمی از دست دادن بینایی از آنچه مهم است: صرفه جویی در زندگی.

“این یک موقعیت به عنوان یک پرستار نه دانستن اگر شما می خواهید یک کار در طول یک بیماری همه گیر” Pacheco گفت. “من فقط امیدوارم که کسب و کار را دریافت نمی کند و در این راه از پرستاران انجام شغل خود و کمک به مردم است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>