‘او گفت: آن را بدحال او تا کنون در زندگی خود را’: چگونه برای مراقبت از یک coronavirus بیمار در خانه

الیزا شاپیرو 29 ساله نیویورک تایمز خبرنگار آموزش و پرورش می گوید او احساس اولین نشانه از احتمال COVID-19 عفونت در تاریخ 11 مارس به عنوان شهر نیویورک بود ramping تا اجتماعی آن-فاصله گرفته است. او با تجربه و بدن درد به خصوص در پاهای او را و زد تب با درجه پایین برای یک شب. او توسعه سرفه روز بعد و بعد از دست او حواس چشایی و بویایی. اما به طور کلی شاپیرو گفت: نشانه های او تنها حدود چهار روز به طول انجامید.

دوست پسر و شریک در زندگی مشترک نیز 29 بود که یک داستان متفاوت است. (او درخواست شده است که نام خود را نمی تواند چاپ دلایل حفظ حریم خصوصی.)

در مارس 14, شاپیرو گفت که او شروع به در حال اجرا یک تب است که در بازه زمانی بین 100 و 102 درجه خواهد بود و گذشته کامل دو هفته. “هفته اول برای او این احساس واقعا بد آنفولانزا و هفته دوم آن را بدتر از بد آنفولانزا” شاپیرو گفت. او “بسیار بد” او گفت: تجربه تهوع و مشکل در غذا خوردن و کم آبی است.

صرفه جویی برای سفر به مراقبت فوری نشان داد که او تا به حال دوست پسر پنومونی در هر دو ریه و متعاقب آن مختصر اتاق اورژانس سفر او شده است و دوره نقاهت را در خانه. “از آن زمان او حدود دو هفته به نوبه خود گوشه,” او گفت:. او گفت: “آن بدحال او تا کنون در زندگی خود را.”

شاپیرو و دوست پسر او شد و در واقع هرگز آزمایش رمان coronavirus هر چند متعدد پزشکان آنها مشورت گفت: آنها به احتمال زیاد به این بیماری است. “این بود که در ابتدای سنبله در منحنی,” او گفت:. “درک ما این بود که تست واقعا باید محفوظ است برای افرادی که واقعا بیمار است و یا مشغول به کار در پزشکی خط مقدم.”

برخی از 22 درصد از آمریکایی ها در حال حاضر می گویند آنها می دانند که کسی که تشخیص داده شده است با COVID-19 با توجه به اوایل مارس نظرسنجی سی ان ان از 1,002 مردم در حالی که نزدیک به نیمی (46%) آن را می گویند یا “بسیار” یا “تا حدودی” به احتمال زیاد است که آنها و یا کسی در خانواده خود خواهد قرارداد coronavirus. هفت در 10 پاسخ دهندگان گفته اند که احساس می شود برخی از درجه ای از آمادگی برای برخورد با آنها و یا یکی از اعضای خانواده و پایین آمدن با COVID-19.

اگر یک دوست یا هم اتاقی می کند و این قرارداد به شدت بیماری های عفونی وجود دارد شما می توانید مراحل را برای مراقبت از آنها محافظت از سلامت خود و اجتناب از مالیات در حال حاضر سبب شیوع سیستم مراقبت های بهداشتی. در اینجا چیزی است که شاپیرو و دیگران توصیه می شود:

منزوی کردن فرد به بیشترین حد ممکن

اگر این فرد دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 یا برگزاری نمایشگاه علائم شما می خواهید برای منزوی کردن آنها را به یک بخش خاصی از فضای زندگی ایده آل خود را تعیین اتاق خواب و حمام کلینیک کلیولند pulmonologist یوسف Khabbaza گفت MarketWatch.

شما حتی ممکن است بخواهید به دیگران در خانواده است که مسن تر هستند و یا در معرض خطر بالاتر برای یک مورد شدید از COVID-19 ماندن با دیگر اعضای خانواده در این نزدیکی هست اگر در همه ممکن است, او گفت:. سعی کنید به تعیین یک نفر در خانه به عنوان پرستار.

البته ممکن است شما چندین اتاق خواب و یا حمام و سرویس بهداشتی در خانه خود را. شاید شما می تواند تعیین کند تنها اتاق خواب برای فرد بیمار و خواب بر روی یک نیمکت در یک اتاق جداگانه Khabbaza گفت. اگر شما زندگی می کنند در حتی نزدیک محله بود و در یک آپارتمان استودیو “شما در حال رفتن به باید سخت تر از یک ماسک-پوشیدن نظر” او گفت:. باز کردن یک پنجره به خصوص به عنوان آب و هوا قطره می تواند کمک به افزایش تهویه.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ارائه راهنمایی در زمانی که دقیقا فرد بیمار باید پایان انزوا برای هر دو گروه از بیماران که خواهد و نمی تواند آزمایش برای دیدن اگر آنها هنوز هم مسری است.

توجه خاص اگر فرد بیمار دارای تنگی نفس و نفس در راه رفتن فاصله کوتاه میان اتاق خواب و حمام.

به حداقل رساندن خطر با پارچه ماسک

یک علامتی فرد بیمار باید همیشه پوشیدن پارچه صورت پوشش زمانی که سالم اعضای خانواده یا هم اتاقی در اطراف Khabbaza گفت. مراقبان باید پوشیدن ماسک در فرد بیمار در آن حضور به عنوان به خوبی. CDC همچنین توصیه می کند که فرد بیمار پوشیدن پارچه صورت پوشش اگر آنها در حال رفتن به اطراف مردم در یک وسیله نقلیه و یا مطب.

مراقبت های بهداشتی حرفه ای در بسیاری از مکان ها در صورت کمبود تجهیزات حفاظت شخصی مانند N95 ماسک اما MarketWatch اتحاد مشاوره در DIY ماسک صورت در اینجا.

حفظ سطوح تمیز و مناسب عمل بهداشت دست

استفاده از اسپری ضد عفونی کننده و یا دستمال مرطوب برای پاکسازی اغلب لمس سطوح مانند دستگیره های درب شیر دستگیره و کانتر Khabbaza گفت. شما می توانید اضافه کردن یک لایه اضافی از احتیاط توسط مطابق با سطوح پس از هر بار فرد بیمار لمس آنها, اما اگر شما را فراموش کرده ام و یا باید در خارج از خانه برای برخی دوره از زمان “که OK — به عنوان طولانی به عنوان آن را انجام می شود,” او گفت:. CDC توصیه می کند با پوشیدن دستکش یکبار مصرف در حالی که شما تمیز و ضد عفونی کنید.

مهم ترین چیز Khabbaza گفت این است که هر کس شستن دست های خود را باقی می ماند و بیش از حد آگاه در مورد دست زدن به چهره خود. “اگر دست خود را همیشه بررسی و شما در حال دست زدن به چشم خود بینی و یا دهان که به طور قابل توجهی کاهش می یابد شانس است که شما در حال آلوده,” او گفت:.

پس از شستن دست های فرد بیمار باید خشک و دست های خود را با استفاده از یک حوله کاغذی به جای یک پارچه حوله دست, او گفت: پس از آن پرتاب حوله کاغذ در سطل زباله به حداقل رساندن احتمال انتقال هر گونه طولانی آلوده به ذرات.

“اگر امکان اختصاص یک صف سطل زباله می تواند برای کسی که بیمار است” CDC می افزاید. “استفاده از دستکش در هنگام از بین بردن کیسه زباله و حمل و نقل و دفع زباله. شستن دست پس از آن.”

هنگامی که آن زمان وعده غذایی …

اشتها می تواند متفاوت از بیمار به بیمار, اما, شانس خوب وجود دارد که فرد بیمار خواهد شد که کاهش اشتها Khabbaza گفت. (Shapiro دوست پسر خود گفت: “خوردن را متوقف به طور کامل در هفته دوم” اما افزود که خوردن congee چینی برنج فرنی کمک کرد تا خود را تسکین حالت تهوع. او همچنین به او سوپ برنج و کراکر.) نکته مهم این است که به نگه داشتن فرد از خشک Khabbaza گفت.

وجود دارد هیچ چیز شما را انجام دهد متفاوت از مواد غذایی-آماده سازی نظر او اضافه شده است. اگر ممکن است که فرد غذا خوردن در اتاق خود CDC می گوید. پوشیدن دستکش به رسیدگی و شستن هر ظروف و یا غذاهای آنها با استفاده, با استفاده از آب گرم و صابون و یا یک ماشین ظرفشویی است.

می دانید که هنگامی که شما باید بروید به بیمارستان…

به دنبال توجه فوری پزشکی اگر فرد بیمار تجارب اورژانس علائم هشدار دهنده که شامل (اما نه محدود به) اشکال در تنفس مداوم فشار قفسه سینه و یا درد مایل به آبی صورت یا لب و “جدید سردرگمی و یا عدم توانایی در بیدار” CDC می گوید.

توجه خاص اگر فرد بیمار دارای تنگی نفس و نفس در راه رفتن فاصله کوتاه میان اتاق خواب و حمام Khabbaza گفت. “هوشیار به دنبال نشانه هایی از کم اکسیژن در حال توسعه” او گفت:. “گرفتن که درمان قبل از آن می گذرد به شما بهترین شانس داشتن کافی مراقبت های حمایتی امیدوارم تا زمانی که شما شروع به بهبود است.”

در حالی که اسهال اغلب می تواند حفظ شود در خانه او اضافه کرد: یکی دیگر از علامت هشدار دهنده است که بیش از حد اسهال است که نمی توان به کاهش آب کافی مصرف.

“ما مسئولیت داریم که به عنوان جوان سالم از مردم برای اضافه کردن به وب کم فشار است که سیستم مراقبت های بهداشتی ما است.’

— الیزا شاپیرو نیویورک تایمز خبرنگار آموزش و پرورش

…و هنگامی که آن را بهترین برای سوار کردن COVID-19 در خانه

بیمارستان ها در بسیاری از مناطق غرق شده اند افزایش COVID-19 بيمار و به عنوان CDC اشاره “اکثر مردم با COVID-19 دارای بیماری خفیف هستند و قادر به بازیابی در خانه و بدون مراقبت های پزشکی.”

“اگر شما هر گونه نگرانی اما شما نمی اتصالات به رفتن به بیمارستان معیارهای که زمانی که شما می خواهید یک سفر پزشکی از راه دور با یک پزشک برای کشف کردن چه باید بکنید بعد” Khabbaza گفت. مطمئن شوید که شما اطلاعات تماس با فرد بیمار, دکتر دستی و تماس بگیرید اگر فرد مریض تر می شود که CDC می گوید.

شاپیرو گفت که او و دوست پسر او مشورت پزشک خود و سپس بازدید فوری-مرکز مراقبت بر اساس آن مشاوره دکتر. آنها تنها رفت به اتاق اورژانس در روز 10 او گفت: در مشاوره فوری-دکتر مراقبت از. “ما سعی کردیم دو چیز دیگر قبل از ما به پایان رسید تا رفتن به ER,” او گفت:. “من فکر کردم آن بود اولین مسئولیت من به آرامش و تصمیم گیری در مورد زمانی که و اگر ما تا به حال به دنبال مراقبت در فرد است.”

پس از همه, شاپیرو گفت: فکر شما coronavirus اگر شما جوان هستید و بدون موجود شرایط سلامت “است و نه دلیلی برای وحشت.”

“این یک دلیل به سیل ER; آن را دلیلی برای تماس همه شما می دانید که در تلاش برای دریافت یک آزمون” او گفت:. “ما مسئولیت داریم که به عنوان جوان سالم از مردم برای اضافه کردن به وب کم فشار است که سیستم مراقبت های بهداشتی ما است و ما باید به احترام خط مقدم پزشکی کارگران با سوار کردن آن در صفحه اصلی به عنوان بسیاری به عنوان شما می توانید.”

‘شما در مورد مراقبت از “بیمارستان” در مقابل “خانه است.”‘

— یوسف Khabbaza یک کلینیک کلیولند pulmonologist

کاهش علائم

بیش از حد داروها مانند استامینوفن می تواند کمک به با COVID-19 علائم Khabbaza گفت. شاپیرو تاکید کرد که او یک روزنامه نگار و نه یک حرفه ای پزشکی, اما گفت که دوست پسر او را در زمان فوق العاده قدرت تیلنول JNJ, -1.41% برای تب و داروهای تجویزی برای کمک به سرفه و تهوع و Pedialyte ABT, +1.28% برای کم آبی است.

“ما تا به حال یک مرطوب کننده که شاید کمک کرد” او گفت:. “او با استفاده از تعداد زیادی از Vicks VapoRub PG -0.38% . نوشیدن مقدار زیادی از مایعات است.”

انتخاب کردن برای تماس با ما غذا و دارو تحویل در صورت امکان

اگر شما می توانید استطاعت آن شما باید حداقل رساندن سفر خود را به فروشگاه و مواد غذایی و دارو را تحویل داده است. اگر شما نیاز به به داش به یک فروشگاه مواد غذایی به جیره پوشیدن یک ماسک پارچه و عمل اجتماعی فاصله و مناسب بهداشت دست Khabbaza گفت.

“وجود دارد یک کمی از هزینه برای داشتن مردم در انتخاب مواد غذایی خود را برای شما,” او گفت:. “اما اگر شما این قابلیت خواهد بود که ترجیح داده به طور کلی — آیا شما تا به حال یک خانواده بیمار یا نه — برای به حداقل رساندن این نوع از تنظیمات که در آن شما در اطراف بیشتر مردم است.”

شاپیرو و دوست پسر او دستور داد تماس با ما-تحویل رایگان غذا و دارو که او را بازیابی از طبقه پایین پوشیدن دستکش.

پیگیری علائم

CDC می گوید مراقبان برای نظارت بر فرد بیمار برای بدتر شدن علائم. شاپیرو آن را مفید برای پیگیری دوست پسر او را در سطح اکسیژن با استفاده از پالس اکسیمتر و به طور منظم ثبت شده درجه حرارت خود را همراه با هر گونه نشانه ای از او به نمایش گذاشته. “شما می توانید برخی از حقایق به دکتر که دستکاری بسیاری از بیماران که من فکر می کردم مفید بود,” او گفت:.

Khabbaza بخشی از گفت او معتقد است: “کمتر بیشتر است” وقتی که می آید به فهرستنویسی علائم. “من نمی توصیه بسیاری از رکورد نگه داشتن از چک کردن درجه حرارت و علائم حیاتی — من فکر می کنم که می افزاید: یک لایه اضافی از استرس و اضطراب برای هر دو بیمار و پرستار,” او گفت:. “مراقبت از شما در مورد ‘بیمارستان’ در مقابل ‘خانه.'”

Oximeter پالس می تواند به شما کمک کند نگه داشتن زبانه ها در فرد سطح اکسیژن, او گفت:, اما می تواند مهم تر برای کسی که با یک موجود ریه و یا بیماری قلبی.

اقدامات احتیاطی را با لباس های شسته شده

به اشتراک نمی ملافه و حوله و یا ظروف با فرد بیمار CDC می گوید و “شستن لباس های شسته شده به طور کامل” با استفاده از گرمترین آب تنظیم است که مناسب. خشک کردن لباس های شسته شده به طور کامل.

دستکش یکبار مصرف و نگه داشتن هر خاکی رختشویی دور از خود در حالی که شما آن را بشویید این سازمان می گوید: پس از خارج کردن دستکش و شستن دست های خود را در راه حق. شما می توانید شستشو فرد بیمار لباس های شسته شده با دیگر مردم است اما جلوگیری از تکان خوردن از رازهای CDC می گوید.

یک بیمارستان ‘برو’کیف

شاپیرو آماده به رفتن کیسه های در مورد او و دوست پسر او تا به حال برای رفتن به بیمارستان در وسط شب نگه داشتن در ذهن است که به بازدید کنندگان اجازه نداشتند در بیمارستان. خود را در بیمارستان کیسه حاوی یک ماسک و دستکش های پزشکی, تنقلات, تلفن شارژر و لباس او گفت:.

آرامش

پرسید که چگونه او و دوست پسر او را در برخورد با استرس COVID-19, شاپیرو گفت: آنها به سادگی ماند آرام و “نمی دمدمی مزاجی.” “وجود دارد هیچ نسخه ای از مدیتیشن و مراقبت از خود زمانی که شما واقعا جدی در وضعیت پزشکی — شما فقط مقابله با آن” او گفت:.

به یاد داشته باشید که علائم فراموش نهایت برای اکثریت مردم او اضافه شده است. “من فکر می کنم برای بسیاری از مردم آن را دشوار ویروس روانی” او گفت:. “در آن طول می کشد بسیار طولانی و وجود دارد مقدار زیادی از یو پی اس و فراز و شما نمی پیشرفت در یک خطی اغلب راه را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>