هاوایی خواهد قرنطینه تمام واردان برای 2 هفته به علت ویروس

هاوایی فرماندار اتحاد برقرار اجباری 14-روز خود قرنطینه شروع پنج شنبه از همه مردم سفر به دولت به عنوان بخشی از تلاش ها برای مبارزه با گسترش coronavirus

HONOLULU — هاوایی فرماندار اتحاد برقرار اجباری 14-روز خود قرنطینه شروع پنج شنبه از همه مردم سفر به دولت به عنوان بخشی از تلاش ها برای مبارزه با گسترش coronavirus .

منظور امر به بازگشت ساکنان و همچنین بازدید کنندگان است. این امر به همه تازه واردان در هاوایی فرودگاه از قاره آمریکا و مقصد بین المللی و گسترش به دیگر خصوصی و هواپیماهای تجاری.

“با اکثریت Hawai’i را COVID-19 موارد مربوط به سفر این مهم است که ما بیشتر به کاهش گسترش این ویروس توسط هر دو ساکنان و بازدید کنندگان که در حال آمدن از خارج از دولت” رژیم صهیونیستی است. دیوید Ige در بیانیه ای گفت. “این طرح توسعه یافته در همکاری با شهرستان ما شهرداران و Hawai’i کسب و کار جامعه و بازدید رهبران صنعت.”

بازگشت ساکنان باید قرنطینه خود را در دفتر فرماندار گفت. بازدید کنندگان باید قرنطینه خود را در اتاق هتل خود و یا اجاره مسکن.

مردم تحت قرنطینه ممکن است تنها خانه های خود را ترک فوريت های پزشکی و یا به دنبال مراقبت های پزشکی دفتر والی گفت. آنها نمی توانند بازدید از فضاهای عمومی مانند استخر و مراکز تناسب اندام و یا رستوران.

عدم پیروی از این دستور تخطی از قانون و مجازات حداکثر جریمه نقدی از $5,000 یا حبس بیش از یک سال و یا هر دو دفتر والی گفت.

“این اقدامات افراطی هستند اما آنها کمک خواهد کرد که صاف و منحنی ایجاد زمینه های مناسب برای بهبود سریعتر. ما باید همه را به پیروی از این قرنطینه سفارشات برای کمک به محافظت از Hawai’i ساکنان” Ige گفت.

دولت اعلام کرد 11 نفر از افراد مبتلا به کروناویروس آوردن هاوایی مجموع به 48 با توجه به هاوایی اخبار در حال حاضر. سه نفر از آنها در بیمارستان بستری هستند.

ارتش ایالات متحده اعلام کرد یک سرباز با 25 گردان پیاده نظام مستقر در هاوایی آزمایش مثبت برای کروناویروس اولین مورد مربوط به ارتش جامعه در دولت است. هاوایی اخبار در حال حاضر گزارش شده است. سرباز در انزوا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>