داشتن فشار خون بالا ممکن است باعث coronavirus خطرناک تر

فشار خون بالا ممکن است به افزایش خطر بستری شدن در بیمارستان و یا بیماری شدید.

فشار خون بالا یک بیماری شایع موثر بر حدود 45 درصد از آمریکایی ها است که گاهی اوقات به نام ‘قاتل خاموش’ به دلیل آن می تواند منجر به مرگ زودرس و حتی بدون علائم است. اما تحقیقات جدید نشان می دهد که افراد با فشار خون بالا ممکن است بیشتر احتمال دارد به در بیمارستان بستری شود و به شدت بیمار مبتلا به این ویروس است که باعث COVID-19.

فشار خون بالا فشار خون بیشتر از 120/80. در واقع شایع ترین بیماری زمینه ای در بیماران بستری با COVID-19 است, فشار خون بالا یا پرفشاری خون, با توجه به مطالعات انجام شده در مجله آمریکایی انجمن پزشکی لانست و توسط مراکز کنترل بیماری.

هر چند فشار خون بالا بسیار رایج در میان آمریکایی ها در برخی از مطالعات سرسام آور تعداد بیماران مبتلا به COVID-19 تا به حال زمینه ای فشار خون بالا. در یک مطالعه 63 درصد از بيماران مبتلا به COVID-19 در ICU بود پایه فشار خون بالا.

محققان مطمئن نیستند که چرا بسیاری از بستری و در بخش مراقبت ويژه بيماران مبتلا به COVID-19 باید زمینه ای فشار خون بالا. با این حال ما به عنوان اطلاعات بیشتر در مورد جدید این بیماری, برخی کارشناسان گمان می کنند که ظریف ارگان آسیب های ناشی از فشار خون بالا ممکن است به این بیماران یک نقطه ضعف ذاتی در مبارزه خود را در برابر ویروس.

فشار خون بالا می تواند اثرات مخرب بر روی بسیاری از اعضای بدن از جمله قلب و عروق خونی و ریه ها و مغز و کلیه ها. کارشناسان پزشکی یادگیری بیشتر در مورد این رمان coronavirus پیدا کرده اند که این بیماری تنفسی نیز می تواند بر بسیاری از ارگان ها به خصوص قلب و رگ های خونی — خبر بد برای کسانی که با فشار خون بالا.

“در حالی که پنومونی شایع ترین عوارض این ویروس همچنین می تواند آسیب سیستم قلبی عروقی. به همین دلیل افراد با فشار خون بالا و بیماری های قلبی و نارسایی قلبی در معرض خطر هستند و … [ممکن است] به احتمال زیاد کمتر به آب و طوفان COVID” گفت: Craig Smith, MD, مداخله ای قلب و عروق و مدیر پزشکی مراقبت ويژه قلبی در UMASS یادبود مرکز پزشکی.

این است که هر کس با فشار خون بالا در خطر است ؟

همه فشار خون بالا است. پزشکان ایجاد تمایز بین “کنترل شده و کنترل نشده’ فشار خون بالا. یک فرد با ‘کنترل’ فشار خون بالا زمانی سالم فشار خون با دارو یا وسایل دیگر در حالی که یک فرد با ‘مهار نشده’ فشار خون بالا هنوز هم دارای فشار خون بالاتر از محدوده سالم.

تا به امروز مطالعات برجسته بین کنترل در مقابل فشار خون کنترل نشده.

اما دکتر اسمیت گفت: “فشار خون کنترل نشده است به احتمال زیاد در ارتباط با آسیب طولانی مدت به قلب و کلیه ها که شما را بیشتر به احتمال زیاد بیشتر بیمار اگر شما در حال COVID مثبت است.”

اما کسانی که با کنترل فشار خون بالا نباید نظر خود را از جنگل.

آنچه باید کسانی که با فشار خون بالا انجام دهید به ماندن امن است ؟

در طول این زمان این مهم است که همچنان خود را به گرفتن روال بررسی یو پی اس. ترس از آلوده شدن هنگام خروج از خانه و بسیاری از دفاتر بسته بودن ممکن است آن را بیشتر به چالش کشیدن برای دریافت این مراقبت. پزشکی از راه دور ممکن است یک جایگزین خوب اگر شما نمی توانید ببینید شما در فرد است.

و در حالی که بهداشت عمومی اقدامات مانند شستن دست با پوشیدن یک ماسک و اجتماعی فاصله مهم است برای همه کسانی که با فشار خون بالا باید به خصوص احتیاط: برای آنها یک COVID-19 عفونت ممکن است خطرناک تر است.

“علاوه بر تمرین امن اقدامات برای جلوگیری از ویروس قرار گرفتن در معرض بزرگترین مسئله خواهد بود به تمرکز بر روی فشار خون خود را” دکتر گفت: اسمیت. “همه حساب, مهم ترین چیز این است که مطمئن شوید که شما همچنان به meds که فشار خون خود را تحت کنترل… شرایط پزشکی دیگر نیست در انتظار نگه داشته فقط به خاطر COVID است که در اینجا!,” او اضافه شده است.

به عنوان کشور رشد می کند خسته از همه گیر انزوا و ایالات متحده شروع به آرامی باز کردن کسانی که با فشار خون بالا باید اضافی دلیلی برای ماندن در خانه کمی طولانی تر.

Nancy A. Anoruo, MD, MPH, است, داخلی, پزشکی, پزشک, بهداشت عمومی دانشمند و کمک کننده به ABC اخبار پزشکی واحد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>