Harvey Weinstein محکوم در رابطه جنسی جرم اعتقادات

Harvey Weinstein محکوم شد به 23 سال در محکومیت جنایت در نیویورک روز چهارشنبه اعلام نقطه عطفی آزمایشی که آنه هالیوود قدرت دینامیک درنده خشونت جنسی و سوالات پیچیده ای در مورد ماهیت رضایت و اجبار.

که از جمله شامل 20 سال برای ارتکاب تجاوز جنسی در درجه اول که ناشی از یک اتهام از سابق “Project Runway” دستیار تولید میمی هیلی و سه سال برای تجاوز به عنف در درجه سوم که ناشی از یک اتهام از جسیکا مان که در حال حاضر نام توسط ABC News به او گفت که دفتر دادستان منطقه پس از حکم رسیده بود او نمی شی به نام بودن publicly. جملات مجموعه به اجرای متوالی.

دادستان منطقه منهتن Cy ونس جونیور دفاع و پشتیبانی محاکمه شش کلید شاهدان در بیانیه ای پس از صدور حکم.

“ما از دادگاه برای تحمیل یک جمله قرار می دهد که شکارچیان جنسی و سوء استفاده همکاران در تمامی بخش های جامعه در اطلاع” او گفت:. “ما از بازماندگان برای خود قابل توجه در اظهارات امروز و شجاعت وصف ناپذیر در طول دو سال گذشته. Harvey Weinstein مستقر چیزی کمتر از یک ارتش از جاسوسان به نگه داشتن آنها را خاموش. اما آنها حاضر به سکوت و آنها شنیده می شد. کلمات خود را در زمان پایین درنده قرار داده و او را پشت میله های زندان و به امید به بازماندگان خشونت های جنسی در سراسر جهان است.”

ساعت پس از جملات پایین تحویل داده Weinstein بود با عجله از Rikers Island بازگشت به منهتن در بللوو مرکز بیمارستان با درد قفسه سینه به گفته سخنگوی Juda Engelmayer.

“او تا به حال درد قفسه سینه و Rikers کارکنان تصمیم گرفت برای ایمنی به او ارسال به Bellevue در حال حاضر. او مورد ارزیابی قرار خواهند گرفت و به احتمال زیاد اقامت یک شبه” Engelmayer گفت. “ما درک مراقبت و نگرانی وزارت اصلاحات اداری و کارکنان است.”

دادند که کاهش یافته است در دادگاه به ایستادگی در دفاع از خود در اوایل خطاب خود شاکیان در دادگاه قبل از تصمیم قاضی فوق العاده ای 12 دقیقه بیانیه داده تا حدی در حالی که در صندلی چرخدار خود را به صورت شش زنانی که تا به حال گرفته ایستادن در برابر او بودند و در حال حاضر در کنار هم در ردیف جلو از دادگاه. زنان — Annabella Sciorra, سحر Dunning, Tarale وولف, لورن جوان و مان و هیلی — شد flanked در هر دو طرف توسط ونس و دادستان جوآن Illuzzi و مگان هست. بازیگر Rosie Perez که برای شهادت دادستان در حمایت از شاهد Annabella Sciorra, شنبه کنار قربانیان حقوق وکیل گلوریا Allred در رج دوم نجوا به Sciorra.

احاطه شده توسط دادگاه افسران و دفاع وکلای Weinstein صحبت به طور مستقیم به شاکیان.

“اول از همه به تمام زنانی که شهادت ما ممکن است متفاوت حقیقت اما من ندامت برای همه شما,” او گفت: “من بزرگ ندامت برای همه مردان و زنان رفتن را از طریق این بحران در حال حاضر در کشور ما است. شما می دانید که این حرکت آغاز شده در واقع با من و من فکر می کنم آنچه اتفاق افتاده است, شما می دانید, من اولین مثال و چگونه وجود دارد هزاران نفر از مردانی که متهم و بازسازی از چیزهایی که من فکر می کنم هیچ یک از ما قابل درک باشد. من فکر می کنم که — من نمی تواند کمک کند به دنبال جسیکا و میمی و امیدوارم که چیزی از ما دوستی قدیمی در من بوجود آمده اما من مطمئن هستم که – مثل من – آنها وکلا که به آنها می گویند مراقب باشید از آنچه شما می گویند.”

“من قصد ندارم بگویم این نیست, مردم,” او گفت:. “من تا به حال فوق العاده بار با این افراد است. من فقط واقعا اشتباه است. مردان به اشتباه در مورد این موضوع است.”

Weinstein در ادامه به توصیف روابط او با شاکیان به عنوان “امور خارج از ازدواج” در مقایسه با #MeToo جنبش به هالیوود تا حدودی مشکوک به کمونیست ها در 1950s و نقل چند میلیون و میلیارد دلار مبالغ که او گفت که او به جمع آوری خیریه در طول سال. او صحبت در مورد خود کار خیریه اطراف 9/11 و 2012 را طوفان شنی.

“درخواست مرد در جزیره ادم ساده لوح,” Weinstein گفت. “درخواست مرد در فر Rockaway — هنگامی که او کسب و کار خود را از دست داده و ما قادر به راه رفتن در آن وجود دارد و صرفه جویی در کسب و کار خود را – از او بخواهید اگر او دوست من است. درخواست کاپیتان که کشته شد در عمل است. من در زمان فرزندان خود را به سوپر باول و به جوایز اسکار چون کسی تا به حال به آن را انجام دهد. من آن را با استیو تیش. نمونه های بسیاری از آن است.”

“بسیاری از مردم هزاران نفر از مردم که می گویند چیزهایی که در مورد من. ما در حال رفتن را از طریق این بحران در حال حاضر در این کشور” Weinstein گفت: با اشاره به #MeToo جنبش است. ”

Weinstein بود “محزون و نژند” را به عنوان او آماده برای صدور حکم پس از محکوم اوایل این ماه از آزار جنسی این دو زن با توجه به سخنگوی خود را Juda Engelmayer.

دقیقه زودتر قربانیان میمی هیلی و جسیکا مان داده بود مهیجی قربانی تاثیر اظهارات که در زمان خود جلب کرد و آنها را به اشک.

“من تا به حال هیچ دلیلی برای رفتن وجود دارد,” هیلی گفت: از شب او تجاوز جنسی در سال 2006. “Harvey Weinstein نشده. او می دانست که مردم من را می دانستند. من تا به حال هیچ دلیلی برای فکر می کنم که حتی اگر او ساخته شده است پیشرفت های جنسی نسبت به من و من او را رد کرد که او نمی خواهد احترام من رد. من تا به حال هیچ دلیلی برای این باور است که او را مجبور به یک عمل خشونت جنسی من است. اما این دقیقا کاری است که او انجام داد.”

“من باور دارم که زمانی که او به من حمله کرد که شب با نیروی فیزیکی بدون توجه به هر چیزی من گفت: بدون توجه به من فریاد و اعتراض من مقاومت فیزیکی من وحشت و ترس آن زخم من عمیقا ذهنی و عاطفی شاید غیر قابل جبرانی شاید برای همیشه.”

“آنچه که او نه تنها محروم کردن کرامت من به عنوان یک انسان و به عنوان یک زن اما خرد من اعتماد به نفس و ایمان در آینده حرفه ای برای مدت زمان طولانی” هیلی گفت. “آن کاهش اعتماد به نفس و ایمان به مردم و اعتماد به نفس و ایمان به خودم. من گیج شده ام و در پریشانی و در ناباوری. آن را شرم آور و رک و پوست کنده فوق العاده مضر که این فرد که من می دانستم که به حدی بود که همچنین برای یک مدت طولانی شناخته شده است کسی که من را دوست داشت و مورد اعتماد خواهد انجام این کار به من.”

مان تمرکز خیلی زیادی در بیانیه ای بر روی اثرات فیزیولوژیکی تجاوز به عنف در بدن انسان است.

“این تجاوز ناشی از فلج یک پاسخ طبیعی طراحی شده برای فعال کردن تحت شرایط مانند سوء استفاده جنسی و یا تجاوز به عنف” مان گفته قاضی برک. “هنگامی که مغز ارزیابی که پرواز یا مبارزه امکان پذیر نیست و گاهی بعد از استفاده از مکانیسم دیگری به نام انجماد (دولت است که در آن کسانی که پاسخ را در خود نگه دارد به ارزیابی وضعیت) ناحيۀ پاسخ فعال شده است. هاروی در آن زمان به هر حال استفاده بیش از من است. با توجه بسیار زیاد فیزیکی و قد و قامت از هاروی وزن و قد و گاو مانند قدرت او استفاده می شود که فیزیکی برای به دام انداختن من و من جلوگیری از ترک. که قدرتمند بود ارزیابی که پرواز امکان پذیر نخواهد بود.

“مبارزه نیز امکان پذیر نمی باشد” او ادامه داد. “قدرت خود چیره من در تلاش برای ترک کنند.”

“تجاوز به عنف فلج یا عدم تحرک بسیار واقعی در انسان است. خوب بصری از این است که حیوانات ‘بازی dead’ تحت استرس است. در حالی که آنها انعطاف پذیر باقی می ماند و آگاه آنها به دام افتاده در بقای پاسخ تا زمانی که تهدید برداشته شده است. در افراد این پاسخ نیز می تواند همراه با غش یا blacking. مانند آنچه برای من اتفاق افتاده در یک جداگانه مرتکب تجاوز به عنف علیه من توسط Harvey Weinstein که شما شنیده در شهادت من به عنوان به خوبی به عنوان Annabella شهادت. درست مثل قلب ما بدون آگاهی هشیار ما بسیار مهم است که قربانیان و دادگاه درک کنند که توانایی مبارزه در طول تجاوز جنسی را می توان از قربانیان کنترل زمانی که دفاع از این پاسخ باعث شده است ناخودآگاه.”

“من به شما بخواهید به در نظر گرفتن وحشت از اینکه رندر بی حرکت توسط خود من بیولوژیکی پاسخ, در حالی که من تا به حال برای تحمل و قدرت خود را آلت تجاوز به من در زمان خود به عنوان او می خواست در حالی که او راسخ خود را در داخل بدن من. من آرزو می کنم من تا به حال شده است قادر به مبارزه با او را در حالی که من تجاوز می کرد. من می توانستم از راه دور با یک حس کنترل بر بدن من به جای عمیق تر شرم آور است.”

“لطفا درک” او التماس برک “که برای نشان دادن پریشانی به خصوص در حالی که هنوز در شوک شده اند که خطرناک است. من در مورد تبلیغ بود که من ضعیف و زخمی, شکار و جذب بیشتر پتانسیل خشونت است. این پاسخ در طبیعت مشاهده می کنیم و باید از جای تعجب نیست که پنهان کردن ضعف چیزی است که هر انسانی در این سیاره تمرینات.”

‘یک جرم جدی’

Weinstein مواجه شد حداقل مشروط و حداکثر چهار سال در زندان تجاوز به اعتقاد و بین پنج تا 25 سال در, جنایی, تجاوز جنسی محکومیت.

در محکومیت توصیه نامه ای به قاضی در مورد دادستان منهتن دقیق 36 “قبل بد عمل” آنها گفت: توجیه تمدید حکم زندان دادند.

دادستان توصیه نیست یک حکم خاص در این نامه اما معتقد است که آن را “کاملا مناسب” برای نشان دادن از طریق دادگاه حکم “است که تجاوز جنسی و حتی اگر مرتکب پس از آشنایی و یا در یک محیط حرفه ای است که یک جرم جدی شایسته طولانی زندان.”

وکلای دفاع بودند به دنبال یک حکم حداقل پنج سال.

“به عنوان یک فرد با سابقه کیفری پس از صرف هیچ وقت قبلا زندانی سلامتی او نگرانی خود را از سن و به عنوان معروف به عنوان او یک حکم زندان خواهد شد و بدون شک بسیار مشکل تر برای آقای Weinstein تر از بسیاری از دیگر زندانیان که بیشتر وکلا در حمایت از حکم پنج سال حبس” وکلای دفاع دیمون Chernois و دانا Rotunno گفت: در خود نامه ای به قاضی.

“با توجه به بازدارندگی مشاور دوباره توجه داشته باشید که آقای Weinstein برای اولین بار است مجرم.”

وکلای مدافع برای Weinstein گفت: ABC News آنها برنامه ریزی برای فایل درخواست تجدید نظر خود را از نیویورک اعتقادات در ماه ژوئیه پیش از جلسه بعدی دادگاه استیناف در ماه سپتامبر.

گام بعدی برای Weinstein?

پس از صدور Weinstein ارسال خواهد شد به Downstate Correctional Facility در Fishkill نیویورک حداکثر امنیت زندان و زندانی پذیرش مرکز که در شهر نیویورک زندانیان دریافت یک ارزیابی پزشکی قبل از اختصاص به یک زندان ایالتی تسهیلات با توجه به دولت اصلاحات داد.

در حالی که دولت اصلاحات مقامات مسئول تعیین که در آن Weinstein را در خدمت خود حکم آن مقامات را می توانید از توصیه های قاضی در مورد یک زندانی با مشکلات پزشکی مانند Weinstein.

سه نفر از ایالت نیویورک را به 52 تادیبی امکانات — در Fishkill بدفورد تپه ها و Coxsackie نیویورک — اند مسکونی واحد پزشکی.

دادند همچنین در حال آماده شدن برای دفاع از خود در برابر چهار جرم تجاوز جنسی به اتهام ثبت شده در اوایل سال جاری توسط لس آنجلس دفتر دادستان منطقه. در آن صورت دادند به اتهام حمله به دو زن در دو رویداد جداگانه در فوریه 2013 در یک روز از هر یک از دیگر.

یک سخنگوی لس آنجلس دفتر دادستان منطقه در بیانیه ای گفت که مقامات وجود دارد “را آغاز کرده است روند extraditing متهم Weinstein به کالیفرنیا به صورت اتهامات تجاوز جنسی که واصل شد در ماه ژانویه است.” هیچ تفهیم اتهام تاریخ هنوز تعیین شده با توجه به این بیانیه.

اگر شما یا کسی که شما می دانید که تجربه تجاوز جنسی و به دنبال منابع تماس ملی تجاوز جنسی تدریس خصوصی در 1-800-656-امید (4673).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>