استاد دانشگاه هاروارد به اتهام پنهان کردن چین روابط

یک دانشگاه هاروارد استاد دانشگاه متهم شده است با دروغ گفتن در مورد روابط خود را به یک چینی-اجرای برنامه استخدام و کتمان پرداخت او دریافت شده از دولت چین برای تحقیقات

بوستون — یک دانشگاه هاروارد استاد دانشگاه متهم شده است با دروغ گفتن در مورد روابط خود را به یک چینی-اجرای برنامه استخدام و کتمان پرداخت او دریافت شده از دولت چین برای تحقیقات مقامات فدرال روز سه شنبه گفت.

چارلز Lieber, صندلی, گروه شیمی و شیمی و زیست شناسی است که متهم به پنهان کردن خود را در دخالت در چین هزار استعدادهای طرح یک برنامه طراحی شده برای فریب مردم با دانش خارجی فن آوری و مالکیت معنوی به چین است.

Lieber دستگیر شد اوایل روز سه شنبه در دفتر کار خود در دانشگاه آیوی لیگ, مقامات گفت. او می رود به نظر می رسد در دادگاه روز سه شنبه. یک پیام به دنبال نظر باقی مانده بود روز شنبه با وکیل.

مقامات همچنین اعلام کرد اتهامات علیه یک محقق در دانشگاه بوستون است که متهم به دروغ گفتن در مورد روابط نظامی چینی. Yanqing آنچه که دادستان ها می گویند این است که یک ستوان در افراد ارتش آزادیبخش انجام کار از طرف نظامی در حالی که تحصیل در این دانشگاه مانند انجام تحقیقات و ارسال مدارک و اطلاعات به چین, مقامات گفت.

هیچ وکیل ذکر شده برای شما در دادگاه اسناد و مدارک.

آمریکا وکیل اندرو Lelling به نام اتهام “یک نمونه کوچک از چین در جریان مبارزات انتخاباتی به سیفون کردن امریکا تکنولوژی و دانش آن کشور را به دست آورید.”

“هیچ کشور به شمار بیشتر و بیشتر شدید و یا طولانی مدت تهدید برای امنیت ملی ما و رونق اقتصادی از چین گفت:” بوستون مامور اف بی آی جوزف Bonavolonta. “چین کمونیست و دولت را هدف قرار داده است به جای آمریکا به عنوان ابرقدرت جهان و آنها قانون شکنی برای دریافت وجود دارد,” او گفت:.

تحت Lieber هزار و استعدادهای برنامه, قرارداد, دادستان ها می گویند او پرداخت می شود $50,000 یک ماه توسط دانشگاه تکنولوژی ووهان در چین و هزینه های زندگی تا $158,000. او همچنین موفق به دریافت بیش از 1.5 میلیون دلار برای ایجاد یک آزمایشگاه تحقیقاتی در دانشگاه دادستان گفت.

در بورس, دادستان ها می گویند Lieber توافق به انتشار مقالات و سازماندهی کنفرانس های بین المللی و درخواست برای ثبت اختراع از طرف دانشگاه, در میان چیزهای دیگر.

Lieber قرار داده شده است در مرخصی اداری, دانشگاه هاروارد, مقامات گفت.

“از اتهامات عنوان شده توسط دولت ایالات متحده در برابر استاد Lieber بسیار جدی هستند. دانشگاه هاروارد در حال همکاری با مقامات فدرال از جمله موسسه ملی بهداشت است و با انجام آن خود را بررسی اتهام سوء” مدرسه گفت: در یک بیانیه نوشته شده است.

ماه گذشته یک دانشجوی پزشکی از چین نیز به اتهام در بوستون با تلاش برای قاچاق ویال از نمونه های پژوهش در جوراب در چمدان خود محدود برای چین است. Zaosong ژنگ بود که در ایالات متحده در یک ویزای اسپانسر شده از طرف دانشگاه هاروارد است که متهم به سرقت مواد از یک آزمایشگاه در Beth Israel Deaconess مرکز پزشکی.

ژنگ برگزار شد بدون وثیقه توسط یک قاضی که حکم او در یک پرواز خطر است. یک پیام در سمت چپ بود روز شنبه با ژنگ وکیل.

“همه آنها را یا به طور مستقیم یا غیر مستقیم مشغول به کار برای دولت چین در کشور ما هزینه” Bonavolonta گفت: Lieber و دیگران است.

مورد تاکید وزارت دادگستری نگرانی در مورد چینی برنامه هایی که جذب دانشمندان با دسترسی به تکنولوژی برش لبه در ایالات متحده و آنها را تشویق به انجام تحقیقات برای پکن را به دست آورید و حتی به سرقت از دانشگاهیان آمریکایی.

در سال های اخیر با توجه به یک کمیته فرعی سنا گزارش صادر شده در پاییز گذشته برنامه های بهره برداری رسیده است توسط دانشمندان که دانلود حساس تحقیقات فایل های قبل از بازگشت به چین ثبت اختراع بر اساس متحده آمریکا تحقیق و دروغ در برنامه گرانت و موفق به افشای پول دریافت کرده بودند از نهاد ها.

آسوشیتد پرس با تکیه بر صدها صفحه از اسناد به دست آمده از طریق سوابق درخواست های گزارش شده در سال گذشته است که اف بی آی بوده است رسیدن به کالج ها و دانشگاه ها در سراسر کشور به آنها هشدار می دهند از تهدید جاسوسی اقتصادی دانشگاه.

—-

آسوشیتد پرس گزارش خبرنگار اریک تاکر در واشنگتن کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>