هری پاتر ناشر سهام صعود به عنوان بریتانیا صدراعظم امواج گرز جادویی خود را

سهام در هری پاتر ناشر انتشارات بلومزبری افزایش تقریبا 5% پس از بریتانیا صدراعظم Rishi Sunak اوراق یک “خواندن مالیاتی” در e-کتاب – سرمایه گذاران امیدوار است این حرکت را التماس کردن فروش بیشتر.

اعلام این خبر در اولین بودجه در چهارشنبه Sunak گفت: 20 درصد مالیات بر نشریات دیجیتال از جمله کتاب ها و روزنامه ها و مجلات و مجلات علمی خواهد بود اوراق از تاریخ 1 دسامبر در زمان برای کریسمس.

Sunak گفت: آموزش در سطح جهانی کمک خواهد کرد و نسل بعدی به رشد است. “هیچ چیز می تواند بیشتر و اساسی را که از خواندن. و در عین حال نشریات دیجیتال به موضوع مالیات بر ارزش افزوده. که نمی تواند حق. امروز من لغو خواندن مالیاتی,” او گفت:.

صدراعظم اعلام فرستاده سهام در لندن ذکر شده بلومزبری SINOWAL, -2.68%, که منتشر هری پاتر در میان دیگر عناوین تا تقریبا 5% قبل از سقوط 1.34% در ساعت 15:20 به وقت تهران.

استفان Lotinga مدیر عامل شرکت از انجمن ناشران که نشان دهنده u. k. کتاب و مجله ناشران گفت: این تصمیم به تبر خواندن مالیات را به پایان دادن به “غیر منطقی و ناعادلانه” مالیات بر کسانی که نیاز دارید و یا ترجیح می دهند به خواندن دیجیتالی و باید کمک به افزایش سطح سواد در انگلستان

“ما خوشحال هستیم که دولت تصمیم گرفته است به صفر نرخ مالیات بر ارزش افزوده در, دیجیتال, کتاب ها و مجلات در بودجه. این فوق العاده است که در پایان این دیدار اذعان کرد که ارزش خواندن” Lotinga گفت.

این انجمن ناشران تخمین می زند که هزینه های مالیاتی انگلیسی مصرف کنندگان بیش از £200 میلیون دلار در سال است.

اتحادیه اروپا با تصویب قانون در سال 2018 اجازه می دهد کشورهای عضو آن به رها کردن و یا پایین تر از 20 درصد مالیات فروش الکترونیکی نشریات در اکتبر 2018. فرانسه و ایتالیا و بلژیک بودند و در میان کسانی که مورد توافق برای کاهش مالیات اما خوانندگان در انگلستان ادامه به پرداخت مالیات بر فروش در نشریات دیجیتال.

در ماه فوریه نزدیک به 700 نویسندگان از جمله استفان فرای دالی Alderton کودکان برنده جایزه Cressida Cowell, 50 Shades of Grey نویسنده ال جیمز و Chocolat نویسنده جوآن هریس امضا نامه ای به صدراعظم درخواست برای خواندن مالیاتی برای لغو شود.

Sunak گرفتن یک ضربه تند وشدید زدن در مخالفت با حزب کارگر را در سایه صدراعظم آلمان گفت: “وجود خواهد داشت بدون مالیات بر ارزش افزوده در داستان های تاریخی توسط هیلاری منتل, دفترچه راهنما یا کتاب های درسی مانند آناتومی گری یا در واقع آثار فانتزی مانند جان مک دانل را در اقتصاد برای بسیاری از افراد است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>