Hanes ساخت میلیون ها نفر از ماسک برای مراقبت های بهداشتی مقامات

ABC News Corona Virus Government. Response

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که این حرکت در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز شنبه.

Hanes, لباس, شرکت مقاوم سازی کارخانه را ماسک برای مبارزه با مهاجم گسترش از رمان coronavirus جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز شنبه. این شرکت بعد از تایید آن جفت شدن با دولت را به N95 ماسک برای مراقبت های بهداشتی کارگران در خط مقدم مبارزه با این بیماری است.

“به عنوان مثال, Hanes … [است] مقاوم سازی قابلیت های تولید در بخش های زیادی از گیاهان برای تولید ماسک و آنها در این روند در حال حاضر” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در روز شنبه coronavirus نیروی کار جلسه.

ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در سراسر کشور در حال, ترس از کمبود ماسک صورت و دیگر تجهیزات مهم در میان شیوع کروناویروس.

Hanes انتظار به سطح شیب دار تا به تولید 1.5 میلیون ماسک های هفتگی و کنسرسیومی متشکل از شرکت های این اتحاد پیوست رهبری Parkdale میلز امریکا است که انتظار می رود تا سطح شیب دار به تولید 5 میلیون به 6 میلیون ماسک هفتگی با استفاده از HanesBrands’ طراحی و الگوهای این شرکت در بیانیه ای گفت.

“این شرکت در زنجیره تامین و توسعه محصول و کارشناسان ایجاد ویژگی های مشخصات محصول از جمله شیمی محصولات و نمونه ها از پنبه ماسک در هماهنگی با وزارت بهداشت و خدمات انسانی که توسط FDA مورد تایید.” Hanes گفت.

لحن به ABC در 1 p. m. ET و ABC اخبار زنده در 4 p. m. و هر روز هفته به صورت ویژه پوشش از رمان coronavirus کامل ABC اخبار تیم از جمله آخرین اخبار زمینه و تجزیه و تحلیل.

تجهیزات برای حفظ پرستاران و پزشکان سالم در حالی که درمان بیماران در حال حاضر در تامین کوتاه مدت در برخی نقاط کشور.

“این یک مسئله جدی” دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: در این جلسه. “من دریافت تماس های هر شب راه را به شما ایمیل. … شما نمی ساخت تا چیز. من می دانم که چون من تجربه خودم.”

Fauci گفت که او امیدوار است آن را “روز” قبل از پزشکان دریافت منابع آنها نیاز دارید.

اپل نیز اهدای ماسک, معاون رئیس جمهور, مایک پنس گفت.

“رئیس جمهور و من به معنای واقعی کلمه شنیده می شود به طور مستقیم از اپل است که آنها در حال اهدای 2 میلیون صنعتی ماسک برای این تلاش در سراسر کشور و همکاری با ما, دولت برای توزیع آن,” او گفت:.

ایالات متحده بهداشت و خدمات انسانی بخش به منظور قرار داده شده برای 600 میلیون N95 ماسک ماسک بیش از 18 ماه آینده به دسترس ساخته شده است به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در سراسر کشور است. ماسک خواهد آمد در یک قیمت از $500 میلیون, با توجه به اطلاعات ارائه شده توسط HHS.

“در مرکز ملی ما باید یک زنجیره تامین نیروی کار و در حس اولیه ما در حال تلاش برای شناسایی جهان از آنچه در خارج وجود دارد آنچه ما در سطح فدرال و نگه دارید در بخش خصوصی و خمیر آن را با تقاضا و [ما] مردم را به خلاق” سازمان مدیریت اضطراری فدرال مدیر پیت Gaynor گفت.

او افزود: “وجود دارد طیف وسیعی از درخواست ها در سراسر کشور است و ما در حال تلاش برای مطابقت با کسانی که دوباره عرضه و تقاضا در هر روز است.”

در اوایل این ماه HHS گفت: آن را درخواست کرده بود پیشنهادات به ارائه 500 میلیون ماسک برای پزشکان و پرستاران در سراسر کشور است. مقامات تخمین زده اند تقاضا می تواند خزش به یک میلیارد دلار در شش ماه آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>