هاناو تیراندازی آخرین: مشکوک مرده یافت دادستان فدرال را بیش از

نه نفر کشته شدند در دو تیراندازی در شیشه میله در شهرستان. رسانه های محلی گزارش کرده است یک اعتراف نامه پیدا مشخص شده راست انگیزه. DW آخرین در توسعه این داستان.

دو تیراندازی در غرب آلمان در شهر هاناو اواخر روز چهارشنبه چپ نه نفر کشته و چهار مجروح پلیس محلی گفت.

پلیس در حال بررسی یک نامه و تصویری پذیرش مسئولیت در بر داشت در خانه مظنون اصلی..

توده گردش روزانه بیلد گزارش کرده است که این نامه ابراز راست انگیزه برای حمله است.

دادستان فدرال در روز پنج شنبه اعلام کرد که آنها تا به حال گرفته شده بررسی است.

آنچه در حملات ؟

تیراندازی صورت گرفت در حدود 10 p. m. به وقت محلی (2100 GMT/UTC) در دو شیشه میله در نقاط مختلف شهر با توجه به رسانه های محلی.

مجرم گزارش افتتاح شد آتش سوزی در اولین shisha bar در هاناو را در مرکز شهر به قتل سه نفر قبل از رانندگی به محله Kesselstadt و باز آتش در دوم shisha bar, که در آن پنج نفر کشته شدند.

مقامات مهر و موم کردن این منطقه در حالی که نیروهای ویژه راه اندازی یک جستجوی عمده.

پلیس گفت که آنها در بر داشت مظنون مرده در خانه اش در اوایل روز شنبه همراه با دیگر بدن آوردن تعداد کل مرگ و میر به 11. آنها قادر به پیدا کردن مظنون آدرس پس از پیگیری اظهارات شاهد در مورد یک ماشین دور شو.

“مشکوک مجرم پیدا شد مرده در آدرس مسکونی در هاناو. پلیس و نیروهای ویژه نیز در بر داشت جسد دیگر در سایت” پلیس در منطقه گفت: در توییتر. “تحقیقات ادامه دارد. در حال حاضر وجود دارد هیچ نشانه ای از بیشتر مجرمان.”

انگیزه پشت این حادثه روشن نیست و هیچ نشانه ای از اضافی و مشکوک. پلیس منتشر نشده هر گونه اطلاعات در مورد مشکوک نشده است. تحقیقات در حال انجام است.

بیشتر بخوانید: یک کشته و چندین زخمی در تیراندازی برلین

Ambulances and emergency vehicles in the street

خدمات اورژانس محاصره صحنه تیراندازی در مرکز هاناو.

خانم نزدیک برای ساکنان محلی

صحبت با دویچه وله ربکا Staudenmaier در هاناو, 49 ساله علی Mengücek بازگو حوادث قبل از تیراندازی.

Mengücek که زندگی در این منطقه در 40 سال گذشته گفت: او در راه رفتن به خانه با دو کودک خود را هنگامی که او را دیدم چهار مردان — “همه بسیار قد بلند و نسبتا جوان” شاید 40 یا تحت.

او گفت که آنها ایستاده بودند در گروه دو حدود 30 متر از هم جدا. او راه می رفت در بین آنها گفتن دو دختران انتخاب کنید تا به سرعت.

“من زندگی می کنند در حدود 50 متر در گذشته به جایی که آنها ایستاده بودند. زمانی که من به خانه و در را بست و سپس من شنیده شش عکس. اعتقاد من این بود که شش یا هفت دقیقه پس از من تا به حال راه می رفت گذشته با دو فرزند کوچک. من پس از آن باز پنجره مردم بودند در حال اجرا به عقب و جلو و جیغ. در حدود پنج دقیقه پلیس در صحنه” Mengücek گفت.

حدود دو ساعت بعد او کشف مهمات در جاده ها و گزارش آن به پلیس.

این shisha bar یک کانونی, نقطه جلسه برای محکم گره کردی جامعه گفت: DW را Staudenmaier. بسیاری از قربانیان زندگی می کردند در همان خیابان که در آن نوار است.

سیاستمداران موضوع تسلیت

ارشد CDU سیاستمدار Katja Leikert که نشان دهنده هاناو در حوزه ملی مجلس مجلس ارائه تسلیت به کسانی که تحت تاثیر و با تشکر از پاسخ اول.

“در این شب وحشتناک در هاناو من ارسال آن به قربانیان تمام قدرت و صمیمانه تسلیت عرض می کنیم. امیدوارم مجروح بازیابی سریع. این یک سناریوی وحشتناک برای همه ما است. با تشکر از خدمات اضطراری” Leikert گفت.

صحبت کردن در یک ویژه “بیلد زنده” نشان می دهد مجموعه ای مهم روزنامه آلمانی به همین نام شهردار هاناو اجتماعی دموکرات نوئل Kaminsky گفت این بود که “به سختی ممکن است تصور کنید که بدتر از شب.”

“این وحشتناک یک شب که من مطمئن هستم که ما را در برخورد با و به خاطر سپردن با غم و اندوه برای یک زمان طولانی است.”

آلمان و سخنگوی دولت Steffen Seibert نیز توییتی تسلیت خود را. “افکار من با مردم در #هاناو صبح امروز که در آن یک هولناک جرم و جنایت مرتکب شد … ما امیدواریم که مجروح را به سرعت بهبود می یابند.”

هاناو شهرستان از 100,000 نفر در ایالت هسن 25 کیلومتر (15 مایل) در شرق فرانکفورت.

lc dvv jcg/msh (dpa, AP, Reuters)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>