هاناو عکسبرداری: نه مرده پس از دو shisha bar حملات در آلمان

یک مرد مظنون به ضرب تیراندازی و نه مردم در شهر هاناو مرده پیدا شد در خانه اش در اوایل روز پنجشنبه ساعت پس از حملات در داخل و خارج دو شیشه سالن, پلیس گفت:.

ماموران همچنین متوجه شد بدن دیگری در همان آدرس به پلیس گفت:.

پلیس به هیچ جزئیات مشکوک مسلح اما گفت: “در حال حاضر وجود دارد هیچ نشانه ای از بیشتر عاملان”.

بیشتر:

آنها اطلاعات خود را ممکن است انگیزه و یا چگونه او درگذشت و یا مشخص کنید که چرا آنها معتقدند “با درجه بالایی از احتمال” که او ضارب.

این روزنامه بیلد گزارش داد که مردان مسلح با بیان جناح راست نمایش در نامه ای از اعتراف او را پشت سر گذاشت. پلیس نمی تواند بلافاصله نظر رسیده است.

تعداد کشته در تیراندازی عصر روز چهارشنبه افزایش یافت و به نه یک پلیس در بیانیه ای گفت:.

افسران مهر و موم کردن و جستجو آپارتمان در هاناو را Kesselstadt منطقه در نزدیکی صحنه یکی از حوادث پس از پیگیری اظهارات شاهد در گریز ماشین.

پلیس گفت: کار برای تایید هویت دو جسد در خانه بود و هنوز هم در راه است و آنها نمی تواند بلافاصله به جزئیات یا بر روی آنها و یا هویت قربانیان قبل از تیراندازی.

پخش عمومی Hessischer Rundfunk پیش گزارش داد که برای اولین بار آتشباری قلیان نوار در مرکز شهر با شاهدان گفت: آنها تا به حال شنیده هشت یا نه عکس.

Germany - shooting

کارشناسان پزشکی قانونی دیده می شود در خارج از یکی از دو شیشه میله های اختصاص داده شده در اواخر شب حمله روز چهارشنبه [Kai Pfaffenbach/رویترز]

در این گزارش گفت که “عاملان” و سپس سوار به غربی محله Kesselstadt قبل از از کار اخراج شدند عکس دوباره در یکی دیگر از shisha bar.

یک سوم گزارش تیراندازی در شمال محله Lamboy تایید نشده بود اما زیادی پلیس مشروط در منطقه بود DPA خبر داد.

‘وحشتناک شب’

نوئل Kaminsky شهردار هاناو گفت این بود: “یک شب که شما به سختی می توانید تصور کنید که هیچ بدتر خواهد شد”.

“این وحشتناک شب که مطمئنا اشغال ما برای یک مدت طولانی و طولانی و اقامت با ما در غم خاطرات او گفت:” در نظر او ساخته شده برای پخش آنلاین از روزنامه Bild.

Kaminsky نمی دهد هر گونه اطلاعات بیشتر و یا درخشش نور هر روز ممکن است انگیزه برای تیراندازی.

Katja Leikert یک نماینده مجلس برای هاناو حوزه نوشت: در رسانه های اجتماعی است که آن را “ترسناک واقعی سناریو برای همه ما”.

انگیزه برای تیراندازی هنوز مشخص نیست.

پلیس باید راه اندازی یک خط برای اعضای عمومی با اطلاعات است که می تواند منجر به مظنون است.

آلمان تا به حال چندین حملات خشونت آمیز در سال های اخیر یکی از که به کشته شدن 12 نفر در قلب برلین در ماه دسامبر سال 2016.

راست حملات را تبدیل به یک نگرانی خاص برای مقامات آلمانی.

Hanau, Germany

آلمان تا به حال چندین حملات خشونت آمیز در سال های اخیر یکی از که به کشته شدن 12 نفر در قلب برلین در ماه دسامبر سال 2016 [Michael پروست/AP]

در ماه اکتبر مرگبار ضد یهودی حمله در شرق شهر هاله در روز یوم کیپور بر افزایش تهدید از نئو نازی ها خشونت است. داد و بیداد که در آن دو نفر به ضرب گلوله کشته شد و جریان زندگی می کنند.

در ماه ژوئن گذشته سیاستمدار محافظه کار والتر Luebcke یک مدافع لیبرال, پناهندگان سیاست به ضرب گلوله کشته شد در خانه خود را.

روز جمعه پلیس بازداشت 12 نفر از اعضای یک گروه نئونازی در نظر گرفته شده که توطئه “تکان دهنده” در مقیاس بزرگ حمله به مساجد شبیه به آنهایی که انجام شده در نیوزیلند در سال گذشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>