هاناو تظاهرات در برابر جناح راست افراطی گری و نژاد پرستی یرموک حمله تروریستی

حدود 3000 نفر به خیابان آمدند و خواستار توجه دولت به اقدام در برابر رشد جناح راست افراط گرایی است. معترضان انجام پلاکارد انتقاد از AfD را عادی از شعارهای نژادپرستانه.

هزاران نفر از مردم در شهر هاناو راهپیمایی علیه گروه های جناح راست و نژاد پرستی در روز شنبه در پی تیراندازی دو که به کشته شدن 11 نفر از جمله مظنون است.

پلیس گزارش داد که حدود 3000 نفر در این تظاهرات در آلمان مرکزی شهرستان 15.5 مایل (25 کیلومتر) در شرق فرانکفورت.

معترضان برای اولین بار جمع آوری شده در Freiheitsplatz – که ترجمه را به عنوان میدان آزادی در مرکز شهر به یاد قربانیان چهار حمله تروریستی. سپس آنها راه می رفت در سراسر شهر پشت یک بنر که خواندن “متحد در برابر نژاد پرستی و فاشیسم” به دو مکان که در آن نه نفر از قربانیان به ضرب گلوله کشته شدند.

معترضان برگزار بنر و پلاکارد با پیام انتقاد آلمان از راست حزب AfD خود بیگانه شد. پلاکارد شامل پیام های مطلب “باید مردم اول باید کشته شود را برای شما به خشم?”, “حقوق بشر به جای جناح راست مردم” و “تقویت ضد فاشیستی عمل است.” برخی از معترضان انجام شده تصاویری از قربانیان.

دویچه وله کیت بردی گفت: تظاهرات بود و قابل لمس ضد AfD عنصر با مردم معترض نه تنها در برابر بیگانه ستیزی, اما در برابر راست و آن فصاحت و بلاغت است. جمعیتی از جمعیت منعکس هاناو خود را با ترکیبی متنوع از سنین و پس زمینه با توجه به بردی.

ادامه مطلب: همه ما متعلق به آلمان — اما نژاد پرستی نیست

عمدی حمله مهاجر جامعه

این تجمع شد و سازمان “همبستگی به جای بخش” داد.

سبزی سیاستمدار Cem Özdemir که از مبدا ترکیه ارائه تاج گل برای قربانیان این حمله است. “این سخت است برای پیدا کردن کلمات” او گفت:.

صحبت کردن در هاناو محله Heumarkt که در آن مهاجم به ضرب گلوله برخی از قربانیان او گفت که او امیدوار است “در این سال خواهد شد در تاریخ به عنوان سال است که در آن طول می کشد جمهوری جناح راست افراط گرایی جدی است.”

رهبر سبزها رابرت Habeck همچنین صحبت کردن به نفع داشتن AfD نظارت توسط اداره فدرال برای حفاظت از قانون اساسی آلمان داخلی آژانس امنیت. Habeck گفت: روزنامه آلمانی Passauer Neue Presse که AfD “سوخت نژادپرستی و تشویق جناح راست افراط گرایی است.”

بستگان قربانیان همچنین صحبت کردن در برابر نژاد پرستی در این تجمع و خواهان عمل است.

Deutschland Demonstration in Hanau nach Anschlag (picture-alliance/dpa/A. Arnold)

فرد مسلح کشته و نه قربانیان در هاناو را shisha میله

ادعا مسلح یک مرد 43 ساله آلمانی Tobias R.,کشته و نه peoplein دو شیشه میله در هاناو در فوریه 19. او مرده پیدا شد ساعت بعد در خانه همراه با بدن مادر خود را در آنچه به نظر می رسد یک قتل-خودکشی.

محققان گفت: همه این قربانیان در shisha bar حمله بودند از مهاجر — برخی از آنها اتباع آلمان در حالی که ترکیه گفت: حداقل پنج تا به حال ترک تابعیت. چند تن از قربانیان گزارش قومی کردها. مرده همچنین شامل یک فرد هر یک از بوسنی و هرزگوین ، بلغارستان و رومانی.

Protesters gather with banners

حدود 3000 معترضان به خیابان ها ریختند در هاناو

‘عمیقا نژادپرستانه ذهنیت”

مقامات آلمانی را تایید کرد روز پنج شنبه که شک در پشت این دو تیراندازی نشان داد نشانه هایی از یک “عمیقا نژادپرستانه ذهنیت است.” دادستان کل پیتر فرانک گفت: یک ویدیو و مانیفست نوشته شده در مظنون سایت بیان “نه تنها دیوانه افکار و پیچیده تئوری های توطئه بلکه عمیقا نژادپرستانه ذهنیت است.” وی با ذکر این را به عنوان دلیلی برای دادستانی کل را بیش از این بررسی است.

دادستان در حال حاضر باید “پیدا کردن اگر هر گونه وجود دارد دیگر حامیان و یا همدستان در هاناو حملات است.” فرانک گفت: دادستان خواهد به نگاه مشکوک محیط زیست و شناخته شده اتصالات هر دو در آلمان و در کشورهای دیگر.

mvb/aw (dpa, اطلاع رسانی پیوند داده ها, AFP)

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>