هامبورگ رای دهندگان آمار نظر سنجی در میان آشفتگی های سیاسی در آلمان

اگر چه سوسیال دموکرات ها برای حفظ رهبری خود را در شهر-دولت رای به شرح زیر مرگبار تیراندازی در هاناو و ستیز رای در ایالت تورینگن در کشور است که انداخت سیاست آلمان به اضمحلال رود.

رای دهندگان در شهر آلمان-ایالت هامبورگ رهبری به پای صندوق های رای در روز یکشنبه با جناح چپ حزب سوسیال دموکرات (SPD) مجموعه ای برای حفظ گرفتن آن همراه با محیط زیست سبز ،

حدود 1.3 میلیون نفر برای رای دادن در حالت اول انتخابات پس از این دیوانگی بیش برکناری حزب چپ سوسیالیست دولتی برتر در مرکز ایالت تورینگن که موجب اتهامات که چپ و میانه احزاب تا به حال همکاری برای اولین بار با راست جایگزین برای آلمان (AfD).

جنجال مجبور به تازگی انتخاب شده دولت نخست وزیر برای استعفا, در یک روز و به طور غیر مستقیم ناشی از آنگلا مرکل صدر اعظم را انتخاب جانشین ،

بیشتر بخوانید: DW منحصر به فرد: چگونه شرکت های آلمانی اهدا راز پول به احزاب سیاسی

پشتیبانی قوی نگهداری می شود

SPD به نظر می رسد مجموعه ای برای یک پیروزی قاطع در هامبورگ. آخرین نظرسنجی توسط ZDF پخش عمومی نشان می دهد که حمایت از حزب چپ میانه در 39 درصد با 15 نقطه سرب بیش از نزدیکترین رقیب سبزی و بیش از سه برابر بالاتر از آنگلا مرکل دموکرات مسیحی (CDU).

بر خلاف چند آلمانی متحده که در آن AfD یک نیروی عمده سیاسی راست حزب فقط 6% پشتیبانی در هامبورگ.

یک پیروزی در شمال شهر-دولت نیز به احتمال زیاد به SPD افزایش بسیار مورد نیاز در سطح ملی که از دست دادن به طور کلی حمایت از سبزها. حمایت ملی برای حزب است معلق در هوا در فقط 15 درصد است.

“ما باید برای نگه داشتن ما در برابر فدرال روند” SPD منجر نامزد و وقت هامبورگ شهردار پیتر Tschentscher گفت: آژانس خبری AFP.

فرید مولر سبز ” منجر نامزد در هامبورگ-Mitte منطقه گفت سیاسی است که خشم عمومی بیش از برکناری از تورینگن را چپ دولت برتر Bodo Ramelow با کمک راست AfD, تحت تأثیر رای دهندگان به پشت, SPD.

AfD جنجال گسترده ای احساس

“وضعیت در دولت و مجلس در تورینگن بود برای کل کشور یک شوک گفت:” مولر. “در این وضعیت بسیاری از مردم بازگشت به احزاب مانند سوسیال دموکرات.”

SPD نیز به دست آورد محلی نفع حمایت از سیاستهای سبز مانند یک پیشنهاد برای تبدیل زغال سنگ نیروگاه به گاز طبیعی گیاه برای کاهش انتشار گازهای گلخانه ای و هل دادن برای اجاره پایین و رایگان مهد کودک در این شهرستان است.

پانزده احزاب در حال رقابت برای 121 کرسی در هامبورگ مجلس. نظر سنجی در 6 p. m. به وقت محلی (1700 UTC) روز یکشنبه با نتایج را اول به دلیل مدت کوتاهی پس از.

مسائل دیگر نیز ممکن است بالای رای دهندگان ذهن. این هفته هاناو تیراندازی که دیدم مسلح حمله دو قلیان میله ترک نه افراد خارجی تبار مرده باعث سوسیال دموکراتها و سبزها به لغو نهایی خود را در مبارزات انتخاباتی حوادث پیش از رای دادن.

هامبورگ نیز میزبانی یک آب و هوا تجمع روز جمعه با حدود 20000 نفر در حضور, به گفته پلیس تخمین می زند. سازمان دهندگان می گویند برخی از 60,000 مردم تبدیل شده تا از جمله سوئد فعال محیط زیست گرتا Thunberg.

lc/mm (dpa AFP)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>