هامبورگ انتخابات: SPD طول می کشد منجر شود در اوایل راست AfD می تواند خروج از حالت اول مجلس

مرکز-چپ SPD تنظیم شده برای حفظ رهبری خود را در شهر-دولت با توجه به اوایل بینی. پشتیبانی کاهش یافت برای راست AfD با حزب آماده برای خروج از آن حالت اول مجلس در آلمان است.

مرکز و چپ سوسیال دموکرات (SPD) در مسیر به یک پیروزی قاطع در هامبورگ با نتایج اولیه از روز یکشنبه انتخابات نشان می دهد که حزب را حفظ رهبری خود را در شمال شهر-دولت است.

نتایج اولیه منتشر شده توسط پخش عمومی ARD فقط پس از نظرسنجی بسته نشان داد SPD برنده 37.6 درصد آرا.

حمایت از محیط زیست سبزها رسید و قرار دادن آنها در جایگاه دوم با 25.4% و پس از آنگلا مرکل مرکز-راست دموکرات مسیحی (CDU) در حال سقوط به 11.4 درصد.

حزب چپ در مسیر امن 9.1 درصد آرا به دنبال کسب و کار پسند دموکرات آزاد (FDP) با 5%.

در بزرگترین ناراحت از شب راست جایگزین برای آلمان (AfD) به طور بالقوه می تواند رها کردن آن برای اولین بار دولت و مجلس با نتایج اولیه نشان حزب تامین 4.7 درصد آرا — سقوط فقط خجالتی از 5% پرش از روی مانع برای ورود به مجلس است.

Peter Tschentscher (Reuters/C. Mang)

معنی نتایج SPD پیتر Tschentscher است که با توجه به باقی می ماند در دفتر به عنوان شهردار هامبورگ

SPD جشن حامیان حزب خود نتایج در یک انتخابات حزب در هامبورگ اما به نظر می رسد حتی بیشتر خوشحال در مورد امکان AfD خروج هامبورگ را کشتند.

“نازی ها را! نازی ها کردن!,” آنها را تشویق می کردند در طول یک پخش زنده در چیست ؟

میزان مشارکت افزایش یافت در مقایسه با انتخابات گذشته را با انتخابات محلی مقامات گزارش 62 درصد مردم در انتخابات. در طول رای در سال 2015 میزان مشارکت در انتخابات بود 56.5%.

بیشتر بخوانید: DW منحصر به فرد: چگونه شرکت های آلمانی اهدا راز پول به احزاب سیاسی

هامبورگ آرا در میان آشفتگی های سیاسی

حدود 1.3 میلیون نفر واجد شرایط برای رای دادن در روز یکشنبه در اولین دولت پس از انتخابات به دیوانگی بیش برکناری حزب چپ سوسیالیست دولتی برتر در مرکز ایالت تورینگن که موجب اتهامات که چپ و میانه احزاب تا به حال همکاری برای اولین بار با AfD.

جنجال مجبور به تازگی انتخاب دولت نخست وزیر برای استعفا, در یک روز و به طور غیر مستقیم باعث صدراعظم را انتخاب جانشین ،

رای گیری در هامبورگ نیز به دنبال یک افراطی جناح راست حمله در شهر هاناو این هفته که در آن یک فرد مسلح افتتاح شد آتش سوزی در دو قلیان میله کشتن نه نفر — که اکثر آنها خارجی تبار.

تیراندازی افزایش فشار بر ضد مهاجرت AfD که به طور منظم می آید زیر آتش خود بیگانه شد. نظر سنجی نشان داد که برای حمایت از این حزب کاهش یافته است در این هفته پس از حمله در هاناو.

AfD جنجال گسترده ای احساس

فرید مولر سبز ” منجر نامزد در هامبورگ-Mitte منطقه گفت سیاسی است که خشم عمومی بیش از برکناری از تورینگن را چپ دولت برتر Bodo Ramelow با کمک راست AfD, تحت تأثیر رای دهندگان به پشت, SPD.

“وضعیت در دولت و مجلس در تورینگن بود برای کل کشور یک شوک گفت:” مولر. “در این وضعیت بسیاری از مردم بازگشت به احزاب مانند سوسیال دموکرات.”

بر خلاف چند آلمانی متحده که در آن AfD یک نیروی عمده سیاسی راست حزب فقط 6% پشتیبانی در هامبورگ.

این AfD برای اولین بار وارد هامبورگ دولت و مجلس در طول سال 2015 در انتخابات است و در حال حاضر نمایندگی در تمام آلمان 16 خارجه پارلمان و در سطح فدرال در مجلس.

باید این حزب موفق به عبور از 5% آستانه, اما آن خواهد بود اولین بار AfD خود را از دست بدهد جای پایی در دولت و مجلس.

سوسیال دموکراتها به دنبال افزایش

یک پیروزی در شمال شهر-دولت نیز به احتمال زیاد به SPD افزایش بسیار مورد نیاز در سطح ملی که از دست دادن به طور کلی حمایت از سبزها. حمایت ملی برای حزب است معلق در هوا در فقط 15 درصد است.

“ما باید برای نگه داشتن ما در برابر فدرال روند” SPD منجر نامزد و وقت هامبورگ شهردار پیتر Tschentscher گفت: آژانس خبری AFP پیش از رای دادن.

SPD نیز به دست آورد محلی نفع حمایت از سیاستهای سبز مانند یک پیشنهاد برای تبدیل زغال سنگ نیروگاه به گاز طبیعی گیاه برای کاهش انتشار گازهای گلخانه ای و هل دادن برای اجاره پایین و رایگان مهد کودک در این شهرستان است.

پانزده احزاب در حال رقابت برای 121 کرسی در هامبورگ مجلس. نظر سنجی در 6 p. m. به وقت محلی (1700 UTC) روز یکشنبه با نتایج را اول به دلیل مدت کوتاهی پس از.

هامبورگ نیز میزبانی یک آب و هوا تجمع روز جمعه با حدود 20000 نفر در حضور, به گفته پلیس تخمین می زند. سازمان دهندگان می گویند برخی از 60,000 مردم تبدیل شده تا از جمله سوئد فعال محیط زیست گرتا Thunberg.

تومان lc/aw (dpa AFP)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>