نیم میلیون نفر در سراسر جهان آلوده توسط coronavirus: به روز رسانی زنده

ایالات متحده در حال حاضر بیشتر coronavirus موارد بیش از هر کشور دیگر با نزدیک به 86,000 عفونت با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز هل دادن مجموع اعداد در سراسر جهان به بیش از 531,000 به عنوان جهانی مرگ و میر رسید گذشته 24,000.

بیش از 122,000 مردم در سراسر جهان بهبود یافته اند از COVID-19 در حالی که بیش از 24,054 اند از جمله 1,288 در ایالات متحده است.

ایتالیا گزارش بالاترین مرگ و میر با بیش از 8,200 مرگ و میر.

بیشتر:

در هند که در آن این کشور 1.3 میلیارد نفر تحت دستور به ماندن در خانه سپاه فقیر بودند ناگهان پرتاب از کار و بسیاری از خانواده ها مانده بودند تلاش برای چیزی برای خوردن.

در اینجا آخرین به روز رسانی:

جمعه, مارس 27

07:05 GMT – روسیه نزدیک به رستوران ها و کافه ها

دولت روسیه دستور داده است تا تمام کافه ها و رستوران ها به مدت یک هفته از شنبه برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

مناطق روسیه به “توقف فعالیت های عمومی خدمات مواد غذایی سازمان” به جز برای خدمات تحویل یک فرمان دولت گفت.

06:59 GMT – آفریقای جنوبی reprots اول دو مرگ

وزارت بهداشت در آفریقای جنوبی گزارش داد این کشور در دو مرگ.

به تاریخ وجود دارد بیش از 1000 تایید موارد coronavirus در آفریقای جنوبی این وزارتخانه در بیانیه ای گفت.

“امروز صبح ما در آفریقای جنوبی از خواب بیدار با خبر غم انگیز است که ما در حال حاضر ما اول مرگ و میر ناشی از COVID-19” وزارت گفت.

People carry bags of maize and paraffin as they return from a store ahead of a nationwide lockdown, in Johannesburg

مردم به حمل کیسه های ذرت و پارافین به عنوان آنها در بازگشت از یک فروشگاه جلوتر از سراسر کشور مستند به مدت 21 روز در ژوهانسبورگ [Siphiwe Sibeko/رویترز]

06:54 GMT – مجارستان تحمیل محدودیت در حرکت

به منظور کاهش تعداد ارتباطات اجتماعی مجارستان خواهد شد و اعمال محدودیت بر شهروندان ترک خانه های خود را بین 28 مارس و آوریل 11, نخست Miniszter ویکتور اوربان گفت.

اوربان اضافه شده او را در حال حاضر یک طرح اقدام به راه اندازی مجدد اقتصاد در نیمه اول آوریل است.

06:41 GMT – ویتنام ممنوعیت تجمعات کاهش پروازها

ویتنام را محدود پروازهای داخلی و جلوگیری از تجمعات عمومی به مدت دو هفته با شروع از شنبه, دولت در بیانیه ای گفت.

داخل سالن تجمع بیش از 20 نفر و تجمعات از 10 نفر یا بیشتر ممنوع خواهد شد, دولت گفت: با استناد به سفارش امضا شده توسط نخست وزیر Nguyen Xuan Phuc.

Phuc همچنین دستور داد که پروازهای بین سرمایه هانوی و جنوبی مرکز کسب و کار از شهر هوشی مین و شهرستانها در سراسر کشور کاهش می یابد.

06:34 GMT – ازبکستان گزارش اول مرگ آن را به عنوان widends مستند

72 سال در شهر نمنگان در اثر سکته قلبی بهداشت و درمان, وزارت, گفت:, و اضافه کرد که او رنج می برد از یک میزبان از دیگر بیماری ها در علاوه بر این به کوروناویروس.

مقامات شهری در استان نوایی گفت: آنها قفل کردن شهرهای نوایی و Zarafshan و همچنین چند منطقه.

مقامات در عمده گردشگری hub بخارا نیز گفت: این شهرستان که نزدیک مرزهای خود.

آسیای مرکزی کشور در حال حاضر قفل شده است و برخی از بزرگترین شهرستانها از جمله نمنگان و پایتخت آن تاشکند.

06:26 GMT – چین ما باید متحد برای مبارزه با ویروس’

رئیس جمهور چین در یک تماس با ما همتای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که دو کشور باید “متحد برای مبارزه با” coronavirus رسانه های دولتی گزارش شده است.

یازدهم گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن چین “مایل به ادامه اشتراک گذاری تمام اطلاعات و تجربه با ما” گفت: دولت پخش دوربین مدار بسته.

پس از تماس مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در توییتر نوشته است که رهبران دو کشور بودند “کار نزدیک به هم”.

سلام این فرح نجار مصرف بیش از همکار Ted Regencia.

05:15, فرانسه, مالزی با پرواز چارتر از کامبوج

فرانسه و مالزی را سازماندهی کرده اند چارتر پرواز به پرواز صدها نفر از شهروندان خود را سرگردان در کامبوج پس از کشور مهر و موم شده از مرزهای خود و لغو پروازها در پی بیماری همه گیر کوروناویروس.

مالزی همچنین فرستاده ویژه هواپیما را به خانه 111 رشته اتباع مالزی روز چهارشنبه گفت: کامبوج وزیر خارجه Prak Sokhonn.

در همان زمان کامبوج هماهنگ با مالزی به بازگرداندن اهل کامبوج شش رشته در مالزی Sokhonn گفت: در Facebook پست در روز پنج شنبه.

Cambodia

از روز شنبه وجود دارد حداقل 98 تایید coronavirus موارد در کامبوج [تانگ Chhin Sothy/خبرگزاری فرانسه]

04:15 GMT – استرالیا معرفی قرنطینه برای بازگشت شهروندان

استرالیا معرفی اجرا شده توسط نیمه شب روز شنبه برای شهروندان از بازگشت به خانه از خارج از کشور و اعزام نیروهای مسلح به مردم اطمینان دهد که در حال حاضر در معرض خود انزوا اقدامات مطابق رویترز news agency گزارش.

نخست وزیر اسکات موریسون گفت: هر کس از ورود با هواپیما خواهد بود بازداشت در یک هتل در شهر از ورود آنها به مدت دو هفته تا سفت قبلی خود جداسازی مورد نیاز است.

موریسون گفت: بازگشت استرالیایی اختصاص حدود دو سوم از این کشور بیش از 3000 coronavirus موارد آن را “بزرگترین مسئله” به خطاب.

04:15 GMT – تایلند گزارش 91 جدید, موارد, یک مرگ

تایلند گزارش 91 جدید کروناویروس موارد و مرگ و میر آوردن مجموع به 1,136 موارد و مرگ و میر پنج, یک مقام بهداشتی گفت: در روز جمعه.

آخرین مرگ یک بیمار در ناراتیوات استان هم مرز با مالزی سلامت رسمی گفت.

جدید عفونت شامل 30 نفر مرتبط با موارد قبلی و 19 نفر از جمله آنهایی که وارد شده گفت: Anupong Sujariyakul ارشد متخصص در طب پیشگیری در این بیماری بخش کنترل.

تا کنون 97 نفر از بیماران بهبود یافته اند و به خانه رفته پس از وقوع.

Thailand - Coronaviru

دولت تایلند اعلام وضعیت اضطراری به اقدامات سختگیرانه تر برای کنترل شیوع کروناویروس [Sakchai Lalit/AP]

04:04 GMT – ما لغو تمرین های نظامی با فیلیپین

ایالات متحده را لغو کرده است سالانه تمرینات نظامی با پیمان متحد فیلیپین را روز جمعه گفت به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر یک بیماری همه گیر کوروناویروس.

تمرینات مجموعه به اجرا ممکن است از 4 مارس تا 15 صورت گرفته در کشور جنوب شرق آسیا در دهه های مربوط به هزاران نفر از نیروهای نظامی از دو کشور.

اتحاد با فیلیپین یکی از واشنگتن مهم در آسیا است.

03:40 GMT – توکیو ساکنان سهام تا در منابع پیش از مستند

صف های تشکیل شده در سوپر مارکت ها و فروشگاه ها در توکیو روز جمعه به عنوان ساکنان پایتخت ژاپن آماده برای یک آخر هفته را در خانه پس از فرماندار شهر به نام در آنها را به ماندن در سرپا ایستادن کردن برای جلوگیری از گسترش coronavirus خبرگزاری رویترز گزارش داد.

پس از فرماندار Yuriko Koike درخواست روز چهارشنبه به خودداری از غیر ضروری و غیر فوری گردش از طریق مارس 12 و به خصوص در این آخر هفته شد پا روی همه چیز از طریق مسنجر رشته فرنگی و برنج به لوازم آرایش و محصولات تازه با وجود عمومی-خدمات هشدارهای برابر احتکار.

توکیو دیده می شود افزایش coronavirus موارد این هفته گزارش یک رکورد 47 مورد در روز پنج شنبه در مجموع 259.

در سراسر کشور وجود دارد 1,400 گزارش در سراسر کشور با 47 و میر به استثنای کسانی که از کشتی کروز که احتمالا در ماه گذشته.

Tokyo, Japan

در سراسر کشور وجود دارد 1,400 گزارش در سراسر کشور با 47 مرگ و میر در ژاپن به استثنای کسانی که از کشتی کروز که احتمالا در ماه گذشته [Issei کاتو/رویترز]

03:15 GMT – کره شمالی: 2,280 شهروندان دو خارجی تحت قرنطینه

کره شمالی می گوید در مورد 2,280 شهروندان و دو خارجی باقی می ماند تحت coronavirus قرنطینه پس از مقامات منتشر شد هزاران نفر از مردم در هفته گذشته بودند که به تایید هیچ نشانه ای ندارند.

آسوشیتد پرس به نقل از خبرگزاری شمال رسمی مرکزی کره ای نیوز عنوان کرد و گفت: در روز جمعه که پیونگ یانگ را حفظ هشدار وضعیت به عنوان ویروس همچنان به گسترش در سراسر جهان است.

کره شمالی نه علنا تایید کرد تنها یک مورد از بیماری کروناویروس اما رسانه های دولتی توصیف کرده است anti-virus تلاش به عنوان یک ماده “ملی وجود دارد.”

02:24 GMT – لوازم بهداشتی از چین وارد اندونزی

اندونزی پرچم حامل Garuda بازگشت از چین در روز جمعه حامل 40 تن لوازم بهداشتی که توزیع خواهد شد بلافاصله در سراسر کشور که در آن جدید کروناویروس بیماران رسید در هفته گذشته.

Jodi Mahardi های دریایی و سرمایه گذاری, هماهنگی, وزارت, سخنگوی, گفت: این تجهیزات شامل تجهیزات حفاظت فردی و سریع تست کیت و ماسک.

آنها کمک های مالی از چندین سرمایه گذاران چینی در اندونزی برای کمک به این کشور در برخورد با کروناویروس شیوع است که می تواند پایمال دولت در سیستم بهداشت و درمان به عنوان 78 نفر کشته شده اند در سه هفته گذشته و نزدیک به 900 دیگران تست مثبت است.

دولت اندونزی برنامه ریزی شده برای توزیع حدود 500.000 کیت های آزمایش در سراسر مجمع الجزایر کشور خانه برای نزدیک به 270 میلیون.

Indonesia - China

اندونزی سربازان نگهبانی کنار جعبه تجهیزات پزشکی و کمک های که از چین وارد شده در اوایل روز جمعه [Fajrin Raharjo/خبرگزاری فرانسه]

02:19 GMT – مغلوب ساختن پیشی جستن در برابر لغو کنوانسیون حزب جمهوری خواه در ماه اوت

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: انصراف از کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه در ماه اوت در شارلوت کارولینای شمالی به دلیل coronavirus.

در یک مصاحبه با فاکس نیوز مغلوب ساختن پیشی جستن گفت به اعتقاد او این کشور را دوباره از شیوع کروناویروس در آن.

“ما در حال رفتن به لغو” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “من فکر می کنم ما در حال رفتن به در شکل بزرگ طولانی قبل از آن.”

02:05 GMT – سنگاپور تحمیل سفت مجازات برای نقض

سنگاپور تحمیل سفت مجازات شروع در روز جمعه در برابر افرادی که در حال نقض قوانین جدید در فاصله فیزیکی به عنوان بخشی از سیاست جدید برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

متخلفان می تواند جریمه به 10.000 $(US$7,000), حبس تا شش ماه یا هر دو مجازات و در صورتی که گناهکار نیست نگه داشتن حداقل یک متر (3.2 فوت) فاصله از فرد دیگری در یک محل عمومی.

قوانین جدید بر اساس به روز رسانی بیماری های عفونی عمل در زمان اثر در 11:59 بعد از ظهر به وقت محلی (15:59 GMT) روز پنج شنبه.

Singapore - coronavirus

متخلفان از سنگاپور جدید فیزیکی-دورى قوانین می تواند جریمه به 10.000 $(US$7,000), حبس تا شش ماه یا هر دو مجازات [فایل: Ee مینگ Toh/AP]

01:53 GMT – کانادا تقبیح تهمت برنامه ریزی برای استقرار نیروهای نظامی در مرز

کانادا را محکوم کرده یک پیشنهاد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای استقرار نیروهای همراه خود را undefended مرز برای کمک به مبارزه با گسترش کروناویروس گفت: ایده های غیر ضروری و آسیب روابط.

کانادا معاون نخست وزیر Chrystia Freeland ساخته شده بود روشن لیبرال دولت تا به حال هیچ وقت برای یک برنامه برای ارسال صدها نفر از نیروهای نظامی به مرز برای افزایش امنیت.

“کانادا به شدت مخالف این ما پیشنهاد و ما را ساخته اند که مخالفان بسیار روشن است این است که کاملا غیر ضروری مرحله است که ما مشاهده خواهد به عنوان آسیب رساندن به روابط ما” Freeland یک کنفرانس خبری گفت.

“بهداشت عمومی وضعیت نیازی به چنین عمل” او گفت واشنگتن هنوز به یک تصمیم نهایی است.

01:30 GMT – کره جنوبی گزارش موارد جدید 91

کره جنوبی در گزارش جدید 91 coronavirus موارد در روز جمعه.

تعداد کل موارد در کشور در حال حاضر رسیده 9,332 با توجه به کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

South Korea

تعداد کل موارد در کره جنوبی رسیده 9,332 که از روز شنبه با توجه به کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری [Ahn Young-joon/AP]

01:12 GMT – نیوزیلند تایید 85 موارد جدیدی از کروناویروس

نیوزیلند در روز جمعه تایید کرد حداقل 85 موارد جدیدی از کروناویروس.

تعداد کل موارد در کشور در حال حاضر رسیده 368 که 37 بهبود یافته اند.

در بسیاری از موارد در نیوزیلند لینک به سفر خارج از کشور به گفته مقامات بهداشتی.

00:56 GMT – مطالعه: Coronavirus می تواند کشتن بیش از 81,000 در آمریکا

Coronavirus همه گیر می تواند کشتن بیش از 81,000 مردم در آمریکا در چهار ماه آینده است و ممکن است فروکش تا ماه ژوئن با توجه به تحليل انجام شده توسط دانشگاه واشنگتن دانشکده پزشکی.

تعداد بستری بیماران است و انتظار می رود به اوج سراسر کشور توسط هفته دوم آوریل هر چند اوج ممکن است بعد از آن در برخی از کشورها. برخی از مردم می تواند همچنان به مرگ از این ویروس به عنوان اواخر به عنوان ژوئیه اگر چه مرگ و میر باید در زیر اپیدمی سطح 10 در هر روز در ماه ژوئن در آخرین, با توجه به تجزیه و تحلیل.

این تجزیه و تحلیل با استفاده از داده ها از دولت ها بیمارستان ها و دیگر منابع پیش بینی کرد که تعداد ما مرگ و میر می تواند به طور گسترده ای متفاوت اعم از به عنوان کم به عنوان مورد 38,000 به عنوان بالا که حدود 162,000.

00:38 GMT – 3.3 میلیون ما شهروندان درخواست برای بیکاری

حدود 3.3 میلیون آمریکایی کاربردی برای مزایای بیکاری در هفته گذشته – تقریبا پنج برابر رکورد قبلی مجموعه در سال 1982 – مذاکرات گسترده اقتصادی shutdown ناشی از کوروناویروس با توجه به آسوشیتد پرس اعلام کرد.

افزایش هفتگی برنامه خیره کننده بود بازتابی از آسیب شیوع ویروسی است که تحمیل بر اقتصاد است. براده برای کمک بیکاری به طور کلی منعکس کننده سرعت از اخراج.

به عنوان از دست دادن شغل کوه برخی از اقتصاددانان می گویند این کشور نرخ بیکاری می تواند رویکرد 13 درصد است. با مقایسه این بالاترین نرخ بیکاری در طول رکود بزرگ که به پایان رسید در سال 2009 بود 10 درصد است.

00:25 GMT – چین گزارش 54 جدید وارداتی موارد پنج مرگ و میر در ووهان

ملی چین کمیسیون بهداشت گزارش روز جمعه حداقل 54 جدید وارداتی موارد coronavirus به عنوان از آوریل 26 – کمی پایین تر از 67 مورد قبلی در روز است.

سلامت آژانس همچنین گزارش داد پنج جدید مرگ و میر با هیچ مورد جدید در ووهان مرکز از وقوع. در سراسر کشور, مرگ و میر رسیده 3,292 تا پایان پنج شنبه.

اواخر روز پنج شنبه در پکن اعلام کرد به طور موقت ممنوعیت ورود خارجی ها در این کشور با چند استثنا از جمله دیپلمات.

23:27 به وقت تهران پنج شنبه – برزیل فرمانداران مطبوعات Bolsonaro برای بیشتر coronavirus پشتیبانی

برزیل فرمانداران فشرده رئیس جمهور Jair Bolsonaro در روز پنج شنبه برای بیشتر حمایت دولت فدرال در coronavirus نبرد او پس از لعنتی آنها را به عنوان شغل-قاتلان و تضعیف سفارشات خود را با یک فرمان نگه داشتن کلیساها باز در انجیلی واعظان’ درخواست آسوشیتد پرس خبر داد.

در نامه ای برزیل را به فرمانداران استدلال کرد که دولت فدرال تا به حال انجام نشده است و به اندازه کافی به صندوق مبارزه با ویروس آلوده شده است در حدود نیمی از یک میلیون نفر در سطح جهان است.

Bolsonaro است به طور فزاینده تکرار از نظر ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که شغل باید همگانی بیش از اقدامات محدود کننده به سرعت شیوع جهانی بهداشت کارشناسان نشان می دهد.

“گردشگری میزان به صفر,” او گفت: در Facebook پخش زنده شنبه شب. “هیچ چیز در حال کار است. این موج وحشت و هیستری بزرگتر از ویروس خود را.”

22:00 به وقت تهران پنج شنبه – ما سبقت گرفت و ایتالیا و چین در تعدادی از موارد ویروس

تایید coronavirus موارد در ما رسیده 83,500 که از اواخر روز پنجشنبه بیش از هر کشور دیگری سبقت ایتالیا و چین, دانشگاه جانز هاپکینز شمارش نشان داد.

چین تا به حال 81,782 موارد و ایتالیا تا به حال 80,589 موارد است.

من تد Regencia در کوالالامپور با الجزیره در ادامه پوشش coronavirus بیماری همه گیر.

خواندن تمام به روز رسانی از دیروز (26 مارس) در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>