هائیتی پلیس تبادل آتش با نیروهای نظامی در نزدیکی کاخ ملی

هائیتی افسران پلیس را رد و بدل تیراندازی برای ساعت با سربازان به تازگی بازسازی ارتش در خارج از کاخ ملی

PORT-AU-PRINCE Haiti — هائیتی افسران پلیس رد و بدل شده تیراندازی برای ساعت یکشنبه با سربازان به تازگی بازسازی ارتش در خارج از کاخ ملی در یک خطرناک تشدید درگیری پلیس پرداخت و شرایط کار.

حداقل سه افسر پلیس زخمی شدند که افسران همکار آسوشیتدپرس گفت. ارتش را فرماندهی عالی گفت: در بیانیه ای که یک سرباز زخمی شده بود توسط یک گلوله در پشت.

هائیتی خشن سه روز کارناوال جشن بود که آغاز شد بعد از ظهر یکشنبه در Port-au-Prince و دیگر شهرهای بزرگ اما دولت اعلام کرد که یکشنبه شب که کارناوال لغو شد در پایتخت “برای جلوگیری از یک قتل عام.” پلیس معترضان و حامیان سوزانده شده بود ده ها تن از کارناوال شناور و می ایستد در تظاهرات اخیر گفت: آنها اعتقاد ندارند کشور باید جشن در طول بحران.

مدت کوتاهی بعد از ظهر یکشنبه AP روزنامه نگاران دیدم ده ها تن از مردان که گفت: آنها در خارج از وظیفه افسران مارس با صدها نفر از هواداران به سمت کاخ در آخرین روز از تظاهرات خواستار پرداخت بهتر برای هائیتی ماموران اجرای قانون.

اعتراض متوقف در خارج از ستاد و ارتش که چهره کاخ.

AP روزنامه نگاران پس از آن دیدم سربازان در ساختمان ستاد فرماندهی آتش به هوا. مدت کوتاهی پس از آن تبادل آتش فوران بین سربازان و پلیس. هنوز روشن نیست که کدام طرف شروع به شلیک در حالت دیگر ،

به عنوان بعد از ظهر, عینک, لباس افسران پیوست همکاران خود در خیابان خارج از کاخ شلیک در پایگاه نظامی نیمه اتوماتیک و تپانچه و تفنگ. بسیاری از عینک ماسک همراه با لباس خود را برای پنهان کردن هویت خود است.

دیگر مردان مسلح کشف یک هواپیمای بدون سرنشین که به نظر می رسد به گرفتن تصاویر از خشونت و به دنبال آن به دفاتر رادیو Caraibes و سپس شروع به تیراندازی در پخش و ساختمان است. وجود دارد هیچ گزارش فوری از تلفات در این حمله.

پلیس تظاهرات شروع این ماه پس از نیم دوجین از افسران اخراج بیش تلاش خود را برای داشتن اتحادیه. این تظاهرات به طور مستقیم مرتبط به فساد تظاهرات که roiled هائیتی برای بسیاری از سال گذشته اما آنها در قرعه کشی همان نارضایتی گسترده با هائیتی را کاهش, اقتصاد و رئیس جمهور Jovenel Moise ناتوانی برای بهبود کیفیت زندگی است.

لباس افسر پلیس در یک سیاه-و-سفید دلقک ماسک به خبرنگاران گفت: در خارج از کاخ که افسران خواستار بازگشت خود را اخراج همکاران و همچنین افزایش دستمزد برای همه افسران.

“تا زمانی که این کار انجام شود ما نمی خواهد نشستن و صحبت گفت:” افسر که کاهش یافته است به ارائه نام خود را. “رئیس جمهور ثابت کرده است که او نمی خواهد در مورد مراقبت از ما خواسته است.”

Moise گفت: در یک کنفرانس خبری در روز شنبه که او به رسمیت شناخته شده و مشروعیت بسیاری از پلیس شکایت و افزایش برخی از وثیقه مزایای افسران, اما پلیس روز یکشنبه گفت که این امتیازات کافی بودند.

هائیتی ارتش شده بود منحل گردید و در سال 1995 پس از سقوط یک دیکتاتوری است که با استفاده از سربازان برای سرکوب مخالفان داخلی. Moise اصلاح ارتش در سال 2017 امیدوار است که نظامی خواهد گشت هائیتی مرزها کمک در بلایای طبیعی و جلوگیری از امور داخلی.

حداقل سه نفر گرفته شد به یک بیمارستان در نزدیکی تیراندازی با زخم پا و پا است که به نظر نمی رسد به تهدید کننده زندگی. لباس افسران پلیس گفت: یک AP روزنامه نگار که زخمی بودند افسران همکار. نظامی افسران صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود به این دلیل که آنها مجاز به صحبت با مطبوعات است.

تیراندازی شدید ادامه داشت تا پس از 6 بعد از ظهر هنگامی که آن را تفویض به پراکنده تبادل آتش.

آسوشیتد پرس روزنامه نگار Evens Sanon گزارش این داستان در Port-au-Prince و AP نویسنده مایکل Weissenstein گزارش از هاوانا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>